Wiadomości

Loading


14.10.2021 | Strasznie dobry deal w T-Mobile – 6 pierwszych rat na smartfony za darmo

„Cukierek albo psikus!” – taki wybór zwykle dają napotykanym osobom dzieci obchodzące Halloween. W T-Mobile nie stawiamy klientów przed takimi „dylematami” i na Halloween przygotowaliśmy dla nich po prostu… strasznie dobry deal! Kupując wybrany telefon w taryfie M+, L+ i XL+, użytkownicy indywidualni otrzymają aż 6 pierwszych rat jest całkowicie za darmo.

W T-Mobile nie ma czasu na nudę! I chociaż jesienna pogoda zachęca do nostalgii, my lubimy wywoływać pozytywne emocje u naszych klientów. Dlatego wraz ze zbliżającym się Halloween przygotowaliśmy dla nich strasznie dobrą ofertę, której zdecydowanie nie trzeba się bać. Wręcz przeciwnie, warto się z nią zapoznać! Dlaczego? Ponieważ zarówno nowi, jak i przedłużający umowę klienci, kupując wybrany smartfon w taryfie M+, L+ czy XL+, przy niezmienionej opłacie na start za 6 rat nie zapłacą ani złotówki. Co więcej, ci, którzy zdecydują się na umowę w taryfie M również mogą liczyć na prezent - 3 pierwsze raty za urządzenie otrzymują od nas za darmo. Jak widać – nie ma się czego bać!

Promocją zostało objętych większość urządzeń dostępnych w naszej ofercie. Wśród nich nie zabrakło również smartfona Xiaomi Redmi Note 9 Pro.

Ale to jeszcze nie wszystko, w ramach oferty voice klienci mogą liczyć nawet na 200 GB internetu i , w zależności od wybranej taryfy, nawet do 2 lat rozrywki uwolnionej w prezencie od T-Mobile. Nie ma więc obawy o zużyte gigabajty, a do tego można co miesiąc bezpłatnie zmieniać platformy rozrywkowe, wśród których znajdują się: HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go (Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci) i Eleven Sports.

Z oferty skorzystać można zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i online i u naszych konsultantów. Trzeba jednak pamiętać, że jest ona ograniczona czasowo – klienci skorzystać z niej mogą do 12 listopada.

Sprawdź T-Mobile - jeszcze więcej Gigabajtów w ofertach 5G

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć14.10.2021 | Światłowód od Play – nawet 1 Gb/s

Operator ciągle rozwija swoją ofertę, aby dostarczyć klientom usługi i urządzenia najwyższej jakości.

Tym razem rozszerzył swoje usługi o ofertę światłowodu. To idealne rozwiązanie dla wymagających użytkowników oraz rodzin, w których aktywnie korzysta się z komputerów, smartfonów oraz konsol do zdalnej pracy, nauki czy rozrywki.

Nowa usługa dostępna jest przede wszystkim w województwach wielkopolskim, lubelskim i mazowieckim – nie tylko w dużych miastach, ale i w wielu małych miejscowościach.

Jej dostępność pod danym adresem można sprawdzić na stronie: play pl.

+ więcej...
14.10.2021 | Polacy masowo korzystają z usług publicznych w internecie. Dla firm i inwestorów zagranicznych e-administracja wciąż jednak nie jest przyjazna

W czasie pandemii wiele usług publicznych zostało przeniesionych do online’u i Polacy coraz chętniej z nich korzystają.

Rekordowym zainteresowaniem cieszy się Profil Zaufany, który jest kluczem do e-usług administracji i z którego korzysta już prawie 13 mln Polaków.

– Pod względem cyfryzacji usług dla biznesu wciąż jednak mamy wiele do nadrobienia, a wiele rozwiązań służy raczej samym urzędnikom, a nie firmom – ocenia Piotr Jaśkiewicz z kancelarii Baker McKenzie.

Szczególnie utrudnione zadanie mają inwestorzy zagraniczni. Problemem dla nich jest m.in. ograniczony dostęp do metod weryfikacji online.

+ więcej...
14.10.2021 | MysterySnail: Kaspersky wykrywa atak wykorzystujący lukę dnia zerowego systemie Windows

Pod koniec lata 2021 r. technologie wykrywania firmy Kaspersky zapobiegły serii ataków na serwery działające pod kontrolą systemu Microsoft Windows, w których wykorzystywano szkodliwy kod umożliwiający zwiększenie uprawnień w infrastrukturze ofiary.

W wyniku dokładniejszej analizy incydentu badacze z firmy Kaspersky wykryli nowe szkodliwe narzędzie wykorzystujące lukę dnia zerowego w systemie Windows.

W pierwszej połowie roku eksperci z firmy Kaspersky zaobserwowali wzrost liczby ataków wykorzystujących luki dnia zerowego, czyli nieznane dotąd błędy w oprogramowaniu, które zostają wykryte przez cyberprzestępców, zanim zrobi to dostawca oprogramowania lub badacze bezpieczeństwa.

Ponieważ dostawca nie jest świadomy występowania takiej luki, nie są tworzone poprawki w celu jej usunięcia, a tym samym prawdopodobieństwo powodzenia ataku wzrasta.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 500 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 20 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 100 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij