Wiadomości

Loading


23.09.2021 | Tej jesieni postaw na dobre brzmienie: kup smartfon realme w T-Mobile i zgarnij słuchawki bezprzewodowe

Jeśli z pierwszymi opadającymi liśćmi z drzew, znacząco spadła również wydajność naszego smartfona, być może to już czas, by wymienić go na nowy. Dla wszystkich osób planujących zakup nowego urządzenia przygotowaliśmy więc jesienną promocję. Klienci, którzy wybiorą dowolny telefon realme w T-Mobile, otrzymają w prezencie słuchawki Buds Q2 tego samego producenta. Natomiast użytkownicy, którzy zdecydują się na model realme GT Master Edition 5G, dodatkowo mogą zgarnąć rabat w wysokości 200 zł. Promocja trwa do 4 października.

Odkrywanie jesiennych uroków staje się przyjemniejsze, jeśli np. zdjęciami pierwszych zebranych kasztanów i malowniczych koron drzew możemy podzielić się z bliskimi. W tym celu dobrze mieć ze sobą smartfon ze dobrej jakości aparatem i zapasem pamięci na wrześniowe i październikowe kadry. Dlatego nasi klienci indywidualni mogą liczyć na jesienną promocję na urządzenia realme, a długie przechadzki po parku urozmaicać sobie ulubioną muzyką czy wciągającym kryminałem dzięki słuchawkom w prezencie.

Zestaw kompletny

Trudno przy tym o lepszy wybór sprzętu towarzyszącego w październikowych spacerach niż jedna z najgłośniejszych, najlepiej przyjętych premier tej jesieni – realme GT Master Edition 5G. Smartfon, który niedawno pojawił się na rynku, oferuje technologię szybkiego ładowania 65 W, dzięki czemu użytkownik zdąży błyskawicznie podładować go przed wyjściem. Wydajną obsługę zapewnia zaś procesor Qualcomm Snapdragon 778 5G, a gdy promienie jesiennego słońca padną na ekran – wyraźny obraz zagwarantuje wyświetlacz AMOLED. Dodatkowo użytkownicy znajdą w urządzeniu potrójny zestaw aparatów tylnych z obiektywem głównym 64 MP, a także aparat selfie 32 MP. A kiedy wrócą do domu, by skomponować jesienne kolaże i animacje z wykonanych zdjęć, ich płynny odbiór umożliwi częstotliwość odświeżania ekranu na wysokim poziomie 120 Hz. Za taki komplet funkcjonalności, w wersji urządzenia 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej, nasi klienci zapłacą 1299 zł po przecenie z 1499 zł w przypadku wyboru planu taryfowego M+, oferującego dostęp do sieci 5G.

Dodatkowo w prezencie otrzymają słuchawki bezprzewodowe realme Buds Q2, pozwalające na 5 godzin pracy lub nawet do 20 godzin razem z etui ładującym. Zapewniają one ich posiadaczom świetne brzmienie za sprawą 10-milimetrowych przetworników, a także wygodną obsługę dotykową, dzięki czemu użytkownicy nie będą musieli wyciągać smartfona z kieszeni, żeby np. odebrać połączenie.

Wybierz swój zestaw i model płatności

Promocja trwa do 4 października 2021 r. Słuchawki można otrzymać w prezencie, wybierając dowolny model smartfona realme dostępny w naszej ofercie. Warto się jednak pospieszyć, akcja promocyjna trwa bowiem do wyczerpania zapasów. Oferta obowiązuje przy podpisywaniu nowej umowy, jak również jako aneks do obecnie obowiązującej. Telefony można także zakupić bez umowy, na raty 0% lub dokonując pełnej płatności od razu.

Sprawdź T-Mobile - Nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y, 40 GB i video bez utraty GB

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć22.09.2021 | Prawdziwie nielimitowany Internet dla całej firmy w MagentaBIZNES od T-Mobile - Robert Lewandowski w kampanii promocyjnej skierowanej do firm

Nieograniczony dostęp do Internetu to dziś niezbędny element skutecznego prowadzenia biznesu.

Wybierając ofertę MagentaBIZNES przedsiębiorcy mogą korzystać z prawdziwie nielimitowanego Internetu bez limitu prędkości i danych.

T-Mobile rozpoczyna nową kampanię promocyjną ofert dla firm MagentaBIZNES. W emitowanym jej ramach w 30-sekundowym spocie reklamowym możemy zobaczyć ambasadora marki T-Mobile, Roberta Lewandowskiego, który w roli narratora towarzyszy przedsiębiorcom w ich codziennych zmaganiach z prowadzeniem biznesu.

W kampanii nacisk położono na komunikację podstawowej zalety taryf MagentaBIZNES, a więc możliwości wyboru planu bez limitu ilości danych, a w wariancie VIP także bez jakichkolwiek ograniczeń prędkości.

+ więcej...
22.09.2021 | Maneskin oraz Simple Dimple - czego dzieci szukały online tego lata?

Nowe badanie firmy Kaspersky ujawniło, jaką zawartością online najbardziej interesowały się dzieci latem 2021 r.

W okresie tym TikTok wyprzedził WhatsAppa pod względem aplikacji, którym dzieci poświęcały najwięcej czasu. Instagram nadal tracił na popularności, z kolei zyskiwał ją Konkurs Piosenki Eurowizji. Lato to najlepszy czas na odpoczynek i rozrywkę.

Nie ma szkoły, lekcji ani pracy domowej; dzieci mają zatem więcej czasu na konsumowanie różnych treści, śledzenie vlogerów, granie w gry online oraz czatowanie z przyjaciółmi.

Badacze z firmy Kaspersky przeanalizowali zanonimizowane dane dobrowolnie dostarczone przez użytkowników rozwiązania Kaspersky Safe Kids, obejmujące zapytania wyszukiwania, najpopularniejsze aplikacje dla Androida oraz kategorie stron internetowych, aby prześledzić, w jaki sposób zainteresowania i potrzeby dzieci zmieniały się na przestrzeni lata 2021 r.

+ więcej...
22.09.2021 | Polski startup pomoże monitorować awarie sieci elektroenergetycznych przy wsparciu 5G

Startup Smart PD rozwija system zdalnego monitoringu wyładowań niezupełnych, odpowiadających za większość awarii sieci elektroenergetycznych.

Polski system diagnostyczny dla operatorów sieci elektroenergetycznych powstaje w ramach S5 - Akceleratora Technologii 5G w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej (ŁSSE) oraz we współpracy ze specjalistami firmy Ericsson.

Startup Smart PD zlikwidował również barierę kosztową zastosowania emisji akustycznej w diagnostyce urządzeń elektroenergetycznych.

Wyładowania niezupełne to zjawisko, które rozwija się stopniowo i odpowiada za ponad 90% awarii rozdzielnic, będących podstawą każdej sieci elektroenergetycznej. Częstotliwość wyładowań niezupełnych wzrasta do momentu wystąpienia awarii rozdzielnicy, co powoduje brak dostaw prądu dla odbiorców prywatnych i instytucjonalnych. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 150 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 768 kb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 7,2 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij