Wiadomości

Loading


14.09.2021 | Tylko w Polsat Box Go: premiera nowego serialu kryminalnego Układ na podstawie bestsellerowej powieści Igora Brejdyganta

W serialu „Układ”, kontynuacji tajemniczej historii zdolnej policjantki, która w wyniku traumatycznych wydarzeń straciła pamięć, wystąpiła plejada znanych i cenionych polskich aktorów. W rolach głównych zobaczymy doskonale ocenianych przez krytyków za role w „Rysie” Julię Kijowską i Dawida Ogrodnika, a także Kingę Preis, Mariusza Ostrowskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Zuzannę Zielińską i Sylwię Juszczak-Krawczyk. W obsadzie „Układu” znaleźli się także Adam Woronowicz i Piotr Witkowski. Serial w całości jest już dostępny w serwisie Polsat Box Go, razem z innymi serialami premium w pakiecie Polsat Box Go Premium.


 
„Układ” to trzymający w napięciu thriller polityczny, który wciągnie widzów w mroczny świat tajemnic, władzy i niejasnych zależności. Akcja serialu skupia się wokół policjantki ze stołecznego wydziału zabójstw, której trudno podnieść się psychicznie po dramatycznych życiowych wydarzeniach, znanych widzom z „Rysy”. Po przymusowym urlopie komisarz Brzozowska wraca do pracy, gdzie po raz kolejny musi zmierzyć się z własną przeszłością oraz światem pełnym nałogów, szantaży i namiętności. Sprawa okazuje się bardziej skomplikowana niż przypuszczała. Brzozowska, z pomocą porucznika Wareckiego, stara się rozwiązać kolejne tajemnice i rozbić tytułowy układ.

Produkcja jest dostępna w całości wyłącznie w serwisie Polsat Box Go, dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Premium. Promocyjna cena pakietu to 30 zł za 30 dni. Serial można oglądać w dowolnym miejscu i czasie na stronie polsatboxgo pl, a także w aplikacji na: urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz dekoderach.

– Zapraszam Państwa serdecznie na „Układ”. W serialowej historii odpowiadamy na pytania, które postawiliśmy w „Rysie”, a dodatkowo odsłaniamy sieć zależności, które rządzą światem w dobie wszechobecnej inwigilacji i ogólnodostępnego internetu. Jednocześnie jest to jednak opowieść także o tym, że nie wszystko stracone, bo do tego, by wykoleić zło z szyn nieuchronności wystarczy choćby kilkoro odważnych i uczciwych ludzi – mówi Igor Brejdygant, scenarzysta wiodący i autor powieści „Układ”.

Nowa 8-odcinkowa produkcja powstała na zlecenie Sony Pictures Television Networks Central Europe we współpracy z Grupą Polsat Plus i jest ekranizacją drugiej z cyklu powieści kryminalnych Igora Brejdyganta - „Układu”. Powieść ukazała się w czerwcu 2019 roku i szybko zyskała popularność wśród czytelników, którzy chętnie śledzili zawiłe losy stołecznej policjantki cierpiącej na zaniki pamięci. Zdjęcia do ekranizacji powieści rozpoczęły się w grudniu 2020 roku.

Za reżyserię „Układu” odpowiada Leszek Dawid („Jesteś bogiem”, „W głębi lasu”, „Pakt”). Scenarzystą wiodącym serialu jest autor powieści - Igor Brejdygant („Paradoks”, „Zbrodnia”, „Ultraviolet”, „Szadź”), drugim scenarzystą - Bartosz Janiszewski („Ultraviolet”, „Wataha”). Serial wyprodukowała firma Endemol Shine Polska.

Bogactwo treści w pakiecie Polsat Box Go Premium

W pakiecie Polsat Box Go Premium, oprócz najnowszych seriali premium: „Układ”, „Osaczony”, „Cień”, „Mecenas Porada”, widzowie znajdą tysiące filmów i programów dla każdego w formule VOD, kinowe hity (wybrane także w jakości 4K, m.in.: „Parasite”, „Paddington 2”, „Ślicznotki”), najlepsze polskie i zagraniczne seriale, produkcje Telewizji Polsat przed premierą w telewizji, np. „Kuchnia”, „Przyjaciółki”, „Komisarz Mama”, ponad 100 kanałów TV oraz bogatą bibliotekę bajek dla dzieci i rozrywki, a wszystko to bez reklam. Pakiet włącza również opcję "pobierz" pozwalającą na zapisywanie wybranych plików na urządzeniach mobilnych i oglądanie ich offline.

Polsat Box Go – nowy serwis VOD i streamingowy

Polsat Box Go to serwis, który zastąpił Iplę i Cyfrowy Polsat Go, z dostępem do tysięcy godzin najlepszego sportu, filmów, seriali, programów, informacji i bajek, które każdy może oglądać, kiedy i gdzie chce. To dostęp do treści w formule VOD, czyli „na żądanie”, oryginalnego kontentu premium, seriali i programów przedpremierowych, 120 kanałów TV, wydarzeń sportowych na żywo.

Serwis oferuje dwa nowe, proste pakiety tematyczne dostępne dla użytkowników z Polski: Polsat Box Go Sport i Polsat Box Go Premium, a także Polsat Box Go HBO i dwa pakiety dla użytkowników z zagranicy: Polonia i Fortuna 1 Liga. Jest dostępny na stronie polsatboxgo pl oraz w aplikacji na urządzeniach mobilnych (Android, HMS i iOS), telewizorach Smart TV, Android TV, Apple TV oraz na dekoderach.

Sprawdź Polsat Box - Wybierz Internet z routerem i testuj za 9 zł przez 15 dni

źródło: Polsat Box

Kliknij aby powiększyć14.09.2021 | Konferencja Kaspersky Security Analyst Summit (SAS) ponownie online w dniach 28-29 września 2021 r.

Kaspersky po raz kolejny zaprasza do udziału w wydarzeniu Kaspersky Security Analyst Summit (SAS), podczas którego specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa będą omawiać zmiany w krajobrazie bezpieczeństwa IT oraz dzielić się swoją wiedzą na temat najnowszych, wyrafinowanych zagrożeń.

Bogaty program konferencji online został rozłożony na dwa dni: 28-29 września 2021 r.

Konferencja SAS to coroczne wydarzenie, na którym spotykają się znani badacze bezpieczeństwa IT, naukowcy, a także przedstawiciele globalnych organów ścigania i agencji rządowych.

Celem wydarzenia jest zwiększenie współpracy w walce z cyberprzestępczością, przez co stanowi ona idealną okazję do debaty, wymiany informacji oraz prezentacji przełomowych badań.

+ więcej...
14.09.2021 | Zyxel pomaga użytkownikom w pełni wykorzystać potencjał urządzeń nowej generacji dzięki multigigabitowym przełącznikom

Firma Zyxel Networks, lider w zakresie bezpiecznych, opartych na sztucznej inteligencji i technologiach chmurowych rozwiązań sieciowych dla domu i biznesu, ogłosiła dzisiaj premierę niezarządzalnych 5- i 8-portowych przełączników MG-105 i MG-108.

Ich zadaniem jest pomóc zaawansowanym użytkownikom, twórcom treści oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w pełni wykorzystać potencjał urządzeń sieciowych wymagających przesyłania dużej ilości danych i obsługujących szybką łączność 2,5 G.

Następna generacja urządzeń sieciowych, takich jak routery Wi-Fi 6, dyski sieciowe (NAS) czy laptopy lub komputery PC do gier obsługujące prędkość 2,5 G, wymaga szybszej łączności.

Wielu użytkowników ma trudności z pełnym wykorzystaniem możliwości tych urządzeń. 

+ więcej...
14.09.2021 | Integrated Solutions - dostawca rozwiązań IT z grupy Orange - ma już 10 lat

W 2011 roku firma zatrudniała 20 pracowników i wypracowała 49 mln zł przychodu.

Dziś pracuje w niej już 300 wysokiej klasy specjalistów, a przychody za rok 2020 wyniosły 731 mln zł.

To wzrost niemal piętnastokrotny. Według tegorocznej edycji rankingu TOP200 Computerworld Integrated Solutions jest m.in. 3 integratorem na polskim rynku i 2 dostawcą rozwiązań IT dla instytucji publicznych.

W ciągu ostatnich 10 lat Integrated Solutions zrealizował 13 tysięcy projektów, spośród których warto wymienić np. takie jak Mobilny Listonosz realizowany dla Poczty Polskiej, pionierski dla rynku samorządowego w Polsce projekt Cyfrowe Mazury, czy niedawny projekt systemu backupu dla banku Santander. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 80 Mb/s :
Telewizja kablowa: - łącze 2 Mb/s
xDSL - łącze 256 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij