Wiadomości

Loading


14.09.2021 | Konferencja Kaspersky Security Analyst Summit (SAS) ponownie online w dniach 28-29 września 2021 r.

Kaspersky po raz kolejny zaprasza do udziału w wydarzeniu Kaspersky Security Analyst Summit (SAS), podczas którego specjaliści ds. cyberbezpieczeństwa będą omawiać zmiany w krajobrazie bezpieczeństwa IT oraz dzielić się swoją wiedzą na temat najnowszych, wyrafinowanych zagrożeń. Bogaty program konferencji online został rozłożony na dwa dni: 28-29 września 2021 r.

Konferencja SAS to coroczne wydarzenie, na którym spotykają się znani badacze bezpieczeństwa IT, naukowcy, a także przedstawiciele globalnych organów ścigania i agencji rządowych. Celem wydarzenia jest zwiększenie współpracy w walce z cyberprzestępczością, przez co stanowi ona idealną okazję do debaty, wymiany informacji oraz prezentacji przełomowych badań.

Podobnie jak dwie poprzednie edycje, tegoroczna konferencja SAS odbędzie się wirtualnie w dniach 28-29 września w godz. 16:00-20:00. Program konferencji obejmie najistotniejsze trendy w zakresie cyberbezpieczeństwa zaobserwowane w ostatnim roku. Uczestnicy będą mieli niepowtarzalną okazję poznać najnowsze i niedawno wykryte ataki APT, wyniki analiz oraz przykłady wykorzystania danych dotyczących zagrożeń.

Podczas konferencji eksperci będą omawiać palące tematy, które nurtowały specjalistów i opinię publiczną w 2021 r. - od ataków na łańcuchy dostaw po komercyjne oprogramowanie szpiegowskie. Oprócz prezentacji badań dotyczących luk w zabezpieczeniach i zagrożeń paneliści poprowadzą kilka warsztatów i nowych szkoleń, które pomogą specjalistom ds. wyszukiwania zagrożeń stać się lepszymi profesjonalistami w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Oprócz przedstawicieli firmy Kaspersky w konferencji wezmą udział eksperci z takich organizacji jak PwC, Mandiant, Nex, Group IB, Sourcegraph, NTT Security KK oraz Yandex.

Niestety, ze względu na warunki zewnętrzne, nadal nie będziemy mogli spotkać się osobiście na konferencji SAS. Jednak wciąż dostrzegamy silną potrzebę kontaktu i wymiany wiedzy w społeczności związanej z cyberbezpieczeństwem i dlatego postanowiliśmy zorganizować tegoroczną edycję online. Nasze dwie poprzednie wirtualne konferencje spotkały się z pozytywnym odzewem, dlatego wracamy z nowym i lepszym programem - powiedział Siergiej Nowikow, zastępca dyrektora Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz (GReAT) firmy Kaspersky.

źródło: Kaspersky

Kliknij aby powiększyć14.09.2021 | Zyxel pomaga użytkownikom w pełni wykorzystać potencjał urządzeń nowej generacji dzięki multigigabitowym przełącznikom

Firma Zyxel Networks, lider w zakresie bezpiecznych, opartych na sztucznej inteligencji i technologiach chmurowych rozwiązań sieciowych dla domu i biznesu, ogłosiła dzisiaj premierę niezarządzalnych 5- i 8-portowych przełączników MG-105 i MG-108.

Ich zadaniem jest pomóc zaawansowanym użytkownikom, twórcom treści oraz małym i średnim przedsiębiorstwom w pełni wykorzystać potencjał urządzeń sieciowych wymagających przesyłania dużej ilości danych i obsługujących szybką łączność 2,5 G.

Następna generacja urządzeń sieciowych, takich jak routery Wi-Fi 6, dyski sieciowe (NAS) czy laptopy lub komputery PC do gier obsługujące prędkość 2,5 G, wymaga szybszej łączności.

Wielu użytkowników ma trudności z pełnym wykorzystaniem możliwości tych urządzeń. 

+ więcej...
14.09.2021 | Integrated Solutions - dostawca rozwiązań IT z grupy Orange - ma już 10 lat

W 2011 roku firma zatrudniała 20 pracowników i wypracowała 49 mln zł przychodu.

Dziś pracuje w niej już 300 wysokiej klasy specjalistów, a przychody za rok 2020 wyniosły 731 mln zł.

To wzrost niemal piętnastokrotny. Według tegorocznej edycji rankingu TOP200 Computerworld Integrated Solutions jest m.in. 3 integratorem na polskim rynku i 2 dostawcą rozwiązań IT dla instytucji publicznych.

W ciągu ostatnich 10 lat Integrated Solutions zrealizował 13 tysięcy projektów, spośród których warto wymienić np. takie jak Mobilny Listonosz realizowany dla Poczty Polskiej, pionierski dla rynku samorządowego w Polsce projekt Cyfrowe Mazury, czy niedawny projekt systemu backupu dla banku Santander. 

+ więcej...
13.09.2021 | OPPO Reno6 5G – niecodzienny jak pierwszy śnieg latem. Pierwsze wrażenia

Do oferty sieci Plus trafił najnowszy OPPO Reno6 5G. Model ten wyróżnia się przyciągającym wzrok designem, wysoką jakością wykonywanych zdjęć i wideo, szybkim ładowaniem oraz obsługą 5G.

Smartfon ten przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie wyjątkowy wygląd urządzeń połączony z funkcjonalnością. Zaraz po wyjęciu z pudełka od razy widać, że telefon się błyszczy.

To zasługa patentu OPPO, który nosi nazwę „Reno Glow”. Specjalna powłoka przypomina fakturą zamrożone płatki śniegu. Zmieniając kąt nachylenia obudowy widać wyraźnie, jak się mieni, a dodatkowo matowy efekt zapobiega palcowaniu się tyłu urzadzenia. Smartfon jest dostępny w dwóch kolorach – błękitnym i czarnym.

Biorąc go w dłoń czuć, że producent nie oszczędzał na materiałach. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 250 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 15  Mb/s
xDSL - łącze 256 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 50 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij