Wiadomości

Loading


22.07.2021 | Samsung Galaxy S20 FE w superprzecenie w T-Mobile

Dla wszystkich klientów indywidualnych, którzy szukają aktualnie topowego telefonu w atrakcyjnej cenie, przygotowaliśmy świetną okazję, w której pierwsze skrzypce odgrywa Samsung Galaxy S20 FE. Model ten do 3 sierpnia włącznie będzie dostępny w T-Mobile z rabatem w wysokości aż 500 zł, czyli za 1999 zł. Z promocji można skorzystać w sklepie internetowym oraz naszych salonach stacjonarnych. Dodatkowo z ofertą GIGAlato z 200 GB można otrzymać kolejne 200 zł zniżki na urządzenie – wówczas cena końcowa modelu Samsung Galaxy S20 FE wyniesie zaledwie 1799 zł.

Samsung Galaxy S20 FE, czyli Fan Edition, to model, który przypadnie do gustu nie tylko wielbicielom marki Samsung. Urządzenie to oferuje bowiem ekran AMOLED z częstotliwością odświeżania na poziomie 120 Hz, szybkie ładowanie 25 W, a także topowy procesor Qualcomm Snapdragon 865. Dzięki wysokiej klasie odporności na wodę i pył IP68 będzie przy tym idealnym towarzyszem – nie tylko wakacyjnych – wojaży. A skoro o wojażach mowa, to warto również zwrócić uwagę na system trzech aparatów i aparatu przedniego, w które został wyposażony S20 FE, i które dadzą jego nowym użytkownikom nieograniczone możliwości rejestracji najważniejszych chwili. Co ważne, potrójny zoom optyczny i 30-krotny Space Zoom w S20 FE to sposób na to, by znaleźć się w centrum każdej akcji, nawet tej obserwowanej z dystansu.

Złap okazję w salonie lub online

Cena urządzenia w promocji wynosi 1999 zł, a 500-złotowa obniżka obowiązuje do 3 sierpnia włącznie lub do wyczerpania zapasów. Można z niej skorzystać w ofercie dla klientów indywidualnych we wszystkich naszych kanałach sprzedaży, tj. zarówno w salonach, jak i sklepie online. Model jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i lawendowej.

Sprawdź T-Mobile - 200 GB w abonamencie od 45 zł/mies.

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć22.07.2021 | Zwierzostan – nowy, własny program dokumentalno-przyrodniczy IPLI

Już w poniedziałek, 26 lipca br. użytkownicy serwisu rozrywki internetowej IPLA będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowego programu „Zwierzostan”.

Nowy format będzie poświęcony zwierzętom hodowlanym oraz ludziom, którym ich los nie jest obojętny.

Program dokumentalno-przyrodniczy „Zwierzostan” powstał we współpracy IPLI oraz m.in. największego w Polsce stowarzyszenia pomagającego zwierzętom hodowlanym - Otwarte Klatki.

Celem programu jest rozpowszechnianie wiedzy o życiu zwierząt, charakterystyce poszczególnych gatunków oraz wpływie hodowli przemysłowej na środowisko. 

+ więcej...
22.07.2021 | Sieć LTE w T-Mobile ponownie przyspiesza

Technologia LTE jest nadal najpopularniejszą technologią transmisji danych w sieciach mobilnych i odpowiada za ponad 90% ogółu przesyłanych danych w T-Mobile.

Przeznaczenie częstotliwości uwalnianych podczas wyłączania sieci 3G na sieć LTE zwiększyło jej pojemność i osiągane w niej prędkości.

Wyłączanie przestarzałych technologii i zastępowanie ich nowszymi rozwiązaniami to proces naturalny i oczekiwany przez klientów.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami w T-Mobile większe możliwość sieci LTE, a także 5G, uzyskujemy, wyłączając coraz rzadziej używaną sieć 3G, w której przesłanych jest już mniej niż 3% danych.

+ więcej...
21.07.2021 | Sprawna sieć, zdrowy pacjent. Rozwiązania sieciowe Zyxel wspierają działalność CDT MEDICUS

Zyxel Networks wspólnie z System-3 Sp. z o.o. wdrożył rozwiązania z zakresu ochrony danych osobowych i transportu danych medycznych w Centrum Diagnostyczno-Terapeutycznym MEDICUS w Lubinie.

Ujednolicono oraz zwiększono przepustowość i stabilność sieci Wi-Fi, by usprawnić zarządzanie infrastrukturą IT.

Zabezpieczenie sieci komputerowych placówek medycznych jest niezwykle istotne dla sprawnego funkcjonowania całej służby zdrowia.

Gromadzenie i przesyłanie elektronicznej dokumentacji medycznej, e-zwolnień, e-recept, czy wyników badań, np. z rezonansu, RTG jest elementem koniecznym do prowadzenia efektywnej diagnostyki i obsługi klienta.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 16 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 400 kb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 128 kb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij