Wiadomości

Loading


21.07.2021 | Startuje nowa odsłona nielimitowanego internetu domowego w T-Mobile

Podczas wykonywania codziennych obowiązków zawodowych, jak i w przyjemnym spędzaniu czasu wolnego ważny jest dostęp do szybkiego i niezawodnego internetu. Dlatego niezależnie od lokalizacji w T-Mobile dobierzemy naszym klientom najlepszą ofertę, zapewniając im nielimitowany internet w korzystnej cenie. Jak to możliwe? 20 lipca wystartowaliśmy z nową ofertą nielimitowanego internetu domowego już od 40 zł miesięcznie, wprowadzamy do oferty urządzenia wzmacniające sygnał i oferujemy większe rabaty na usługi w ramach „Korzyści dla domu”.

W wielu miejscach w Polsce kluczem do szybkiego internetu jest odpowiednia lokalizacja – w T-Mobile chcemy zapewnić naszym klientom dostęp do niezawodnego internetu niezależnie od tego, gdzie mieszkają. Jak to zrobimy? Wystarczy, że użytkownik wskaże miejsce korzystania z internetu, a konsultant sprawdzi dostępną w danym miejscu technologię i dostosuje do tego odpowiednią ofertę. Dzięki temu klient otrzyma dostęp do nielimitowanego internetu w nowoczesnej technologii światłowodowej lub 4G/LTE i będzie mógł cieszyć się z dostępu do internetu w wysokiej jakości, która ułatwi realizowanie projektów zawodowych czy nauki zdalnej z wykorzystaniem nowych technologii oraz pozwoli na nieograniczone korzystanie z rozrywki online czy nieograniczony kontakt z bliskimi poprzez częstsze wideokonferencje.

W nowej ofercie nielimitowanego internetu domowego będą dostępne trzy prędkości: 30, 60 lub 90 Mb/s w cenie odpowiednio 60, 70 lub 90 zł miesięcznie. Z kolei klienci indywidualni posiadający abonament komórkowy w T-Mobile (z wyjątkiem oferty XS) lub ci, którzy zakupią ofertę abonamentu komórkowego wraz z nielimitowanym internetem domowym, za te same prędkości zapłacą aż 20 zł mniej, tj. 40, 50 lub 70 zł miesięcznie.

Dla tych, którzy chcieliby skorzystać z internetu w miejscach, które dotychczas miały słabszy zasięg, przygotowaliśmy dwa nowe urządzenia: przenośny wzmacniacz sygnału, pozwalający rozszerzyć zasięg sieci Wi‑Fi, oraz domowy system Mesh Wi‑Fi, zapewniający stabilne połączenie. Dzięki tym rozwiązaniom korzystanie z sieci będzie jeszcze przyjemniejsze i bezproblemowe.

Większe zniżki i promocja Home & Go

Aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą cenowo propozycję, od 20 lipca ujednolicamy także wszystkie zniżki w ofercie „Korzyści dla domu” – od teraz każda usługa przy abonamencie głosowym daje aż 20 zł rabatu miesięcznie (czyli o 5 zł więcej niż dotychczas). Dzięki temu użytkownicy mogą cieszyć się dodatkowymi usługami w najlepszej sieci, a ich domowe budżety pozostaną w równowadze.

Każdy klient indywidualny, który zakupi w T-Mobile ofertę internetu domowego, będzie mógł skorzystać z wyjątkowej promocji Home &Go i dokupić usługę internetu mobilnego już od 10 zł miesięcznie. W zależności od prędkości podstawowej usługi w pakiecie znajdzie się 20, 30 lub 50 gigabajtów.

Sprawdź T-Mobile - Najszybszy internet mobilny

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć20.07.2021 | T-Mobile nagrodzony tytułem #FriendlyWorkplace

T-Mobile stale podejmuje działania, których celem jest zbudowanie otwartego i przyjaznego miejsca pracy.

W tym celu realizowanych jest wiele inicjatyw takich jak projekt Diversity wspierający różnorodność czy powołanie specjalnego zespołu w HR o nazwie „Dream Workplace”, którego największym priorytetem jest zadbanie o to, by T-Mobile było wymarzonym miejscem pracy.

Efekty tych działań zostały docenione nagrodą specjalną Friendly Workplace 2021 za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, poszanowanie idei work-life balance, a także zaangażowanie na rzecz tworzenia zdrowego, przyjaznego miejsca pracy.

+ więcej...
20.07.2021 | Co szósty użytkownik aplikacji do randkowania online padł ofiarą doxingu

Od kilkudziesięciu lat świat szybko podąża w kierunku cyfryzacji, która wkracza również do sfery randkowania.

W niektórych państwach aplikacje randkowe stały się najpopularniejszym sposobem na poznanie nowych osób.

Trudno też wyobrazić sobie komunikację współczesnych par bez mediów społecznościowych.

Istnieje jednak druga strona medalu: kiedy miłość przenosi się do świata cyfrowego, powstaje zagrożenie związane z gromadzeniem i publicznym ujawnieniem danych osobowych (zjawisko to nosi nazwę "doxing"). 

+ więcej...
20.07.2021 | NETIA: 3 MIESIĄCE NA START GRATIS

Netia wprowadziła nową ofertę promocyjną, w ramach której pakiety szybkiego dostępu do internetu z usługami TV w cenach od 60 zł miesięcznie, otrzymamy przez 3 miesiące na start gratis.

Przenosząc również numery komórkowe, od 4. miesiąca za zestaw trzech usług zapłacimy łącznie, na jednym rachunku, od 80 zł miesięcznie.

Nową promocją Netii - w której klienci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez okres aż 3 miesięcy - objęte są pakiety dostępu do internetu z usługami telewizyjnymi, których cena od 4. miesiąca wynosi co najmniej 60 zł.

Za tę cenę można np. otrzymać światłowodowy dostępu do internetu do 300 Mb/s z pakietem TV M (99 kanałów) lub internet do 600 Mb/s z pakietem TV S (77 kanałów).

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 24 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 10 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 200 kb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij