Wiadomości

Loading


20.07.2021 | T-Mobile nagrodzony tytułem #FriendlyWorkplace

T-Mobile stale podejmuje działania, których celem jest zbudowanie otwartego i przyjaznego miejsca pracy. W tym celu realizowanych jest wiele inicjatyw takich jak projekt Diversity wspierający różnorodność czy powołanie specjalnego zespołu w HR o nazwie „Dream Workplace”, którego największym priorytetem jest zadbanie o to, by T-Mobile było wymarzonym miejscem pracy.

Efekty tych działań zostały docenione nagrodą specjalną Friendly Workplace 2021 za budowanie kultury organizacyjnej w oparciu o wartości etyczne, poszanowanie idei work-life balance, a także zaangażowanie na rzecz tworzenia zdrowego, przyjaznego miejsca pracy.

„Jesteśmy ogromnie dumni z tej nagrody, ponieważ jest ona dla nas dowodem na to, że działania które podejmujemy w trosce o naszych pracowników odpowiadają na ich potrzeby. Nie zatrzymujemy się i chcemy budować społeczność opartą o współpracę i różnorodność. W dobie pandemii najważniejsze jest, żeby być tu i teraz, dlatego większość proponowanych przez nas inicjatyw oparta jest o rozwiązania technologiczne", podkreśla Dorota Kuprianowicz-Legutko, Członkini Zarządu oraz Dyrektorka ds. Polityki Personalnej w T-Mobile Polska.

Friendly Workplace 2021 to wyróżnienie redakcji MarkaPracodawcy pl dla firm, które mogą pochwalić się nowoczesnym podejściem w obszarze polityki personalnej i rozwoju pracowników. Nagradzane są firmy, które tworzą zdrowe i przyjazne środowisko pracy, stawiają na otwarte i partnerskie relacje z pracownikami, inwestują w rozwój ich kompetencji zawodowych oraz zainteresowań, a także szanują i wspierają model równowagi pomiędzy pracą, a życiem prywatnym.

Sprawdź T-Mobile - Szybki Nielimitowany Internet światłowodowy

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć20.07.2021 | Co szósty użytkownik aplikacji do randkowania online padł ofiarą doxingu

Od kilkudziesięciu lat świat szybko podąża w kierunku cyfryzacji, która wkracza również do sfery randkowania.

W niektórych państwach aplikacje randkowe stały się najpopularniejszym sposobem na poznanie nowych osób.

Trudno też wyobrazić sobie komunikację współczesnych par bez mediów społecznościowych.

Istnieje jednak druga strona medalu: kiedy miłość przenosi się do świata cyfrowego, powstaje zagrożenie związane z gromadzeniem i publicznym ujawnieniem danych osobowych (zjawisko to nosi nazwę "doxing"). 

+ więcej...
20.07.2021 | NETIA: 3 MIESIĄCE NA START GRATIS

Netia wprowadziła nową ofertę promocyjną, w ramach której pakiety szybkiego dostępu do internetu z usługami TV w cenach od 60 zł miesięcznie, otrzymamy przez 3 miesiące na start gratis.

Przenosząc również numery komórkowe, od 4. miesiąca za zestaw trzech usług zapłacimy łącznie, na jednym rachunku, od 80 zł miesięcznie.

Nową promocją Netii - w której klienci będą zwolnieni z opłat abonamentowych przez okres aż 3 miesięcy - objęte są pakiety dostępu do internetu z usługami telewizyjnymi, których cena od 4. miesiąca wynosi co najmniej 60 zł.

Za tę cenę można np. otrzymać światłowodowy dostępu do internetu do 300 Mb/s z pakietem TV M (99 kanałów) lub internet do 600 Mb/s z pakietem TV S (77 kanałów).

+ więcej...
19.07.2021 | T-Mobile pomoże seniorom wzmocnić kompetencje cyfrowe w ramach projektu Sieć Pokoleń
i

T-Mobile wspólnie z Fundacją TV Puls „Pod Dębem” rozpoczynają projekt społeczny „Sieć pokoleń – bezpieczny senior online”.

W ramach inicjatywy kilkanaście Domów Opieki Społecznej zostało wyposażonych w sprzęt komputerowy, a dla pensjonariuszy przygotowano program zajęć edukacyjnych z zakresu korzystania z technologii oraz specjalne dyżury z pracownikami call center.

W Polsce tylko 43% osób w wieku 65-74 lat używa Internetu. To bardzo mało w porównaniu do innych grup wiekowych w naszym kraju, ale także niewiele biorąc pod uwagę dostęp do sieci w innych krajach Europy.

Sytuacji niestety nie poprawiła pandemia – dla osób starszych to rodzina jest najważniejszym źródłem kontaktów społecznych i często przewodnikiem po świecie nowoczesnych technologii.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij