Wiadomości

Loading


11.06.2021 | T-Mobile po raz drugi z nagrodą Złoty Listek CSR

Poznaliśmy wyniki prestiżowego konkursu „Listki CSR” skierowanego do firm wspierających zaangażowanie społeczne oraz zrównoważony rozwój. W plebiscycie, organizowanym przez tygodnik „Polityka” we współpracy z Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu, firma T-Mobile Polska drugi rok z rzędu otrzymała najwyższe, złote, wyróżnienie za realizację swojej strategii CSR.

T-Mobile swoje zaangażowanie w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialności społecznej realizuje w ramach spójnej strategii CR, która ma bezpośredni związek ze strategią biznesową firmy. Opiera się ona na trzech filarach: odpowiedzialności społecznej, ekologicznej oraz cyfrowej. Na wysoką pozycję w rankingu bez wątpienia wpłynęły liczne projekty realizowane przez firmę w ubiegłym roku, m.in. proekologiczna inicjatywa WE CARE i nowe cele klimatyczne czy projekt edukacyjny B.Net, a także kompleksowe działania zapewniające wsparcie podczas pandemii koronawirusa.

W T-Mobile od wielu lat pracujemy nad tym, aby nasze działania z zakresu odpowiedzialnego biznesu były kompletne i odpowiadały aktualnym potrzebom społecznym. Bardzo cieszy nas, że udaje się nam zachowywać najwyższy poziom realizowanych działań, który pozwolił nam uzyskać ponownie doskonały rezultat w konkursie. To oczywiście nie oznacza, że nie chcemy stale dokonywać postępów. Każdy rok to refleksja nad tym, co możemy zrobić więcej: dla społeczeństwa, dla pracowników, dla środowiska. Ostatni rok to bez wątpienia zaktywizowanie działań z zakresu wspierania różnorodności, inicjatywy społeczne związane z pandemią COVID-19 oraz wprowadzenie kolejnych działań proekologicznych. Złoto Listek CSR to dla nas ogromna nobilitacja, ale także ważne zobowiązanie na przyszłość – powiedziała Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej w T-Mobile Polska.

Listki CSR przyznawane są corocznie przez redakcję tygodnika „Polityka”, we współpracy z firmą doradczą Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Działania firm oceniane są na podstawie szczegółowej ankiety wypełnianej przez organizację, która obejmuje szerokie spektrum raportowanych obszarów. Są to kwestie takie jak ład korporacyjny, prawa człowieka, zachowania wobec pracowników, ochrona środowiska, dbałość o klienta, uczciwość biznesowa i zaangażowanie społeczne. Nagrody przyznawane są w trzech kategoriach. Do tegorocznej edycji zgłosiły się 124 firmy, które zdecydowały się na wypełnienie konkursowej ankiety. Złotym Listkiem zostało nagrodzonych zaledwie 15 firm, Srebrnym – 24, a Białym 46 polskich przedsiębiorstw.

Sprawdź T-Mobile - Szybki Internet światłowodowy przez 6 miesięcy za 0 zł

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć11.06.2021 | Plus i Polsat zmienią logotypy

Nowy branding został zaprojektowany tak, aby czytelnie opisywał usługi i produkty pochodzące z Grupy Polsat Plus.

Nowe logotypy strategicznych i kluczowych marek Plus (odpowiadającej za „connectivity”) i Polsat (odpowiadającej za „content”) w sposób spójny identyfikują je z Grupą.

Zostały zaprojektowane z myślą o przyszłości, przejrzystości i wykorzystują specjalnie zaprojektowaną dla Grupy, indywidualną typografię, charakterystyczny element graficzny oraz kolory.

Zielony kolor Plusa to m.in. innowacja i rozwój oraz troska o środowisko i lepsze życie. Żółty kolor Polsatu to energia, radość i optymizm płynące ze słońca - nierozerwalnie związanego z Polsatem.

+ więcej...
11.06.2021 | Strefa Euro 12:00 – nowy program sportowy produkcji IPLI

Już w piątek, 11 czerwca br. użytkownicy serwisu rozrywki internetowej IPLA oraz portalu Interia pl będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowego, codziennego programu na żywo – „Strefa Euro 12:00”.

Nowy format będzie poświęcony piłkarskim rozgrywkom i emocjom związanym z kibicowaniem naszej drużynie.

Poprowadzi go dziennikarka Polsatu Sport Paulina Czarnota-Bojarska.

„Strefa Euro 12:00” to udostępniany bez opłat codziennie o godz. 12.00 nowy format studyjno-felietonowy, przygotowany we współpracy IPLI i portalu Interia pl, który przybliży widzom piłkarskie rozgrywki, m.in. te z Mistrzostw Europy w piłce nożnej Euro 2020.

+ więcej...
11.06.2021 | Światłowód Fiberhost zasili blisko 100 stacji bazowych Orange Polska

Orange Polska oraz INEA rozszerzają współpracę w zakresie wykorzystania sieci światłowodowej Fiberhost.

Dzięki nowemu porozumieniu, światłowody Fiberhost zostaną doprowadzone do blisko 100 stacji bazowych Orange w Wielkopolsce

Trwająca od 2017 roku współpraca pomiędzy firmami umożliwia świadczenie usług Orange Polska na wszystkich otwartych sieciach światłowodowych Fiberhost, zarówno tych budowanych w ramach inwestycji własnych, jak i projektów dofinansowanych.

Teraz, dzięki nowej umowie, Fiberhost doprowadzi swoją sieć światłowodową dodatkowo do blisko 100 stacji bazowych Orange Polska zlokalizowanych w Wielkopolsce.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 6 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 7 Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 32 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij