Wiadomości

Loading


14.05.2021 | Kibicuj i zgarniaj nagrody – startuje konkurs dla klientów T-Mobile na kartę, MIX i Heyah na kartę

Emocje związane z meczami polskiej reprezentacji w piłce nożnej zbliżają się wielkimi krokami. W T-Mobile dodatkowo podkręcamy sportową atmosferę i dajemy miłośnikom sportowej rywalizacji możliwość wygrania atrakcyjnych nagród. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy doładować konto w T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę przez internet za minimum 30 zł i przedstawić hasło dopingujące naszą reprezentację. Dla osób, które przygotują najciekawsze hasła, przygotowaliśmy urządzenia z najwyższej półki, takie jak iPhone 12, AirPods Max, Apple Watch, czy Xbox Series X, oraz karty podarunkowe do wykorzystania w sklepach Media Expert i doładowania w naszej sieci.

Euro, a może Mistrzostwa Świata? Trudno powiedzieć, która rozgrywka silniej przyciąga widzów przed ekrany. Ale jedno jest pewne – zarówno 1 czerwca, gdy Biało-Czerwoni wyjdą na boisko z Rosją, jak i 8 czerwca, kiedy spróbują swoich sił w meczu z Islandią, wrażeń sportowych nie zabraknie. Emocje nie opadną także w kolejnych dniach miesiąca – do jego końca polska reprezentacja wyjdzie bowiem na boisko podczas Euro 2021 jeszcze trzy razy! Rywalami będą zaś Słowacja, Hiszpania i Szwecja.

Jako sponsor reprezentacji nie poprzestajemy tylko na kibicowaniu naszej drużynie. Od maja do 11 lipca włącznie prowadzimy konkurs, w którym nasi użytkownicy mogą wygrać dziesiątki atrakcyjnych nagród. Udział w zabawie mogą wziąć klienci T-Mobile na kartę, MIX, a także oferty Heyah na kartę.

Kibicuj, doładuj i wygrywaj

Aby dokonać zgłoszenia w konkursie, wystarczy w pierwszym kroku doładować konto kwotą minimum 30 zł. Można to zrobić na stronie doladowania t-mobile pl lub doladuj heyah pl. Równie dobrą metodą będzie skorzystanie z serwisu lub aplikacji banku (ich dokładną listę zamieściliśmy w regulaminie konkursowym). Następnie należy wypełnić formularz i stworzyć hasło dopingujące naszą reprezentację piłkarską o długości do 200 znaków.

Dla najlepszych propozycji przygotowaliśmy następujące nagrody:

  • zwycięski zestaw: iPhone 12 Pro + AirPods Max + Apple Watch + Xbox Series X + Pad + gra FIFA 2021,
  • 3 zestawy nagród: iPhone 12 Mini 64 GB + AirPods + Xbox Series S,
  • 5 zestawów nagród: Xbox Series X + Pad + gra FIFA 2021,
  • 10 Xbox-ów Series S,
  • 20 kart podarunkowych o wartości 1 000 zł, do wykorzystania w sklepach Media Expert,
  • 50 kart podarunkowych o wartości 100 zł, do wykorzystania w sklepach Media Expert,
  • 500 doładowań na kwotę 50 zł w sieci T-Mobile.

Każdy uczestnik konkursu może wygrać jedną nagrodę, a do jednego doładowania zgłosić hasło raz. Liczba doładowań i tym samym zgłoszeń nie jest jednak ograniczona. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Sprawdź T-Mobile - Światłowód i 110 kanałów w IPLA. Pierwsze 3 miesiące za jedyne 40 zł/mies.

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć14.05.2021 | Polacy chętniej sięgają po tańsze smartfony. Coraz częściej oferują one najnowsze technologie dostępne dotąd w najdroższych modelach czołowych producentów

W 2020 roku w Polsce sprzedano ponad 8,5 mln smartfonów. To spadek o ok. 8,5 proc. w stosunku do roku poprzedniego.

Jeszcze bardziej spadła jednak łączna wartość wszystkich sprzedanych smartfonów, co oznacza, że Polacy sięgają po coraz tańsze urządzenia.

To efekt między innymi tzw. demokratyzacji rynku, dzięki której modele wyposażone w najnowsze technologie można kupić w coraz przystępniejszej cenie. Średnia wartość zakupionego smartfona wyniosła w 2020 roku około 1056 zł, podczas gdy najdroższe, flagowe modele potrafią kosztować po kilka tysięcy złotych.

Tymczasem tańsze smartfony także wyposażone są w najnowsze technologie, takie jak 5G, superszybkie ładowanie czy ekran Super AMOLED.

+ więcej...
14.05.2021 | Grupa Polsat podsumowuje I kwartał 2021 12 milionów osób w zasięgu sieci 5G Plusa, strategiczne partnerstwo z Cellnex Telecom i przedłużenie praw do Ligi Mistrzów UEFA

Grupa Polsat zakończyła I kwartał br. z rosnącymi wynikami, konsekwentnie realizując założone cele.

Istotnie przyspieszyła rozbudowę pierwszej w Polsce sieci 5G, obejmując zasięgiem tej technologii już 12 milionów mieszkańców Polski.

Zawarła innowacyjne partnerstwo z Cellnex Telecom, aby móc jeszcze szybciej rozwijać sieć 5G Plusa.

Wśród innych istotnych wydarzeń I kwartału 2021 r. znalazły się m.in.: przedłużenie przez Telewizję Polsat praw do Ligi Mistrzów UEFA na trzy kolejne sezony, podpisanie umowy z Grupą ZE PAK na zakup zielonej energii z nowo budowanej największej w Polsce farmy fotowoltaicznej w Brudzewie oraz podpisanie warunkowej umowy nabycia 10% udziałów w spółce eobuwie pl.

+ więcej...
14.05.2021 | Polacy stawiają na cyfryzację. Wzrost zainteresowania usługami Poczty Polskiej: eSkrzynka i Elektroniczne Potwierdzenie Odbioru (EPO)

Do grona użytkowników eSkrzynki dołączyło kolejnych 10 tys. użytkowników i liczba ta stale rośnie.

Z usługi łącznie korzysta już około 23 tys. odbiorców. Wzrost zainteresowania notuje także Elektroniczne Potwierdzenie Odbioru, w ramach którego nadawca otrzymuje informacje o doręczeniu albo zwrocie przesyłki niemalże w czasie rzeczywistym.

Zgodnie z obraną strategią i ze względu na rosnące zainteresowanie rozwiązaniami cyfrowymi, Poczta Polska pracuje nad systematycznym poszerzaniem portfolio usług dostępnych drogą online.

W zakresie elektronicznej obsługi korespondencji, Spółka oferuje nowoczesne usługi dostępne zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesu.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 12 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 60 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 768 kb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij