Wiadomości

Loading


14.05.2021 | Odbierz bezpłatną paczkę 3 GB od T-Mobile na Happy Fridays

Darmowe gigabajty to jeden z ulubionych prezentów, jakie nasi klienci indywidualni odbierają w ramach Happy Fridays. Tylko w pierwszym kwartale tego roku aktywowali oni już ponad 460 tysięcy bezpłatnych paczek internetu, jakie dla nich przygotowaliśmy. Dobrego nigdy za wiele, dlatego na nadchodzący weekend oferujemy im kolejną paczkę – tym razem 3 GB – do zgarnięcia od 14 do 16 maja w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.

Nasza cotygodniowa akcja Happy Fridays przyciąga wielu użytkowników – zaledwie w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2021 roku, z różnorodnych bonusów klienci indywidualni skorzystali aż 1,7 mln razy! A największym zainteresowaniem cieszą się te, dzięki którym mogą przedłużać surfowanie w sieci. W tym tygodniu będzie ku temu kolejna okazja, bo przygotowaliśmy dla naszych użytkowników darmową paczkę 3 GB do wykorzystania w kraju. Pozwoli to jeszcze dłużej cieszyć się z dostępu do internetu mobilnego, oglądać ulubione seriale w drodze do pracy czy słuchać podcastów podczas wiosennych pikników i spacerów.

Jeszcze więcej gigabajtów na co dzień

Bezpłatny pakiet 3 GB będzie czekać na zainteresowanych przez cały najbliższy weekend od 14 do 16 maja w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Prezent można również odebrać poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Bonus zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin.

Dla użytkowników MIX oraz na kartę pakiet jest ważny przez 7 dni, natomiast osoby posiadające abonament będą mogły korzystać z prezentu do końca cyklu rozliczeniowego. Każdy klient z promocji może skorzystać tylko jeden raz.

Sprawdź T-Mobile - Internet na kartę

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć13.05.2021 | Operatorzy ransomware i gdzie ich znaleźć: Kaspersky rzuca nieco światła na ekosystem cyberprzestępczy

Za każdym razem, gdy pojawia się temat cyberzagrożeń dla firm, jednym z pierwszych przykładów jest ransomware.

Cyberprzestępcy wypracowali dobrze działające mechanizmy, a ich poczynania jeszcze nigdy nie były tak śmiałe, o czym świadczą nieustanne doniesienia medialne o atakach na organizacje z wykorzystaniem oprogramowania wymuszającego okup.

Aby pomóc organizacjom zrozumieć, jak działa ten ekosystem oraz jak można z nim walczyć, na potrzeby najnowszego raportu badacze z firmy Kaspersky zagłębili się w fora darknetu, przyjrzeli się dokładnie cybergangom Revil i Babuk oraz rozwiali kilka mitów dotyczących ransomware.

Jak każda branża, ekosystem ransomware składa się z wielu graczy, którzy pełnią w nim różne role.

+ więcej...
13.05.2021 | Ericsson ConsumerLab: 5G zmienia nawyki konsumenckie

Wraz z popularyzacją sieci 5G na świecie oraz wprowadzaniem nielimitowanych planów taryfowych przez operatorów zaczynamy obserwować nowe zachowania konsumentów.

W najnowszym raporcie ConsumerLab firmy Ericsson zauważono, że 5G zaczyna wypierać Wi-Fi, a zasięg sieci 5G wewnątrz budynków jest ważniejszy dla konsumentów niż prędkość czy czas pracy baterii smartfonu.

Użytkownicy 5G spędzają dwie godziny tygodniowo więcej na korzystaniu z gier w chmurze i jedną godzinę więcej na aplikacjach rzeczywistości rozszerzonej (AR) w porównaniu z użytkownikami 4G.

Jednocześnie 70% jest niezadowolonych z dostępności innowacyjnych usług i oczekuje nowych aplikacji wykorzystujących łączność 5G.

+ więcej...
13.05.2021 | Wyniki T-Mobile Polska w pierwszym kwartale 2021 roku – wyraźny wzrost zgodne z długoterminową strategią

W pierwszym kwartale br. T‑Mobile Polska wypracował zysk EBITDA AL w wysokości 431 mln złotych. Odnotował tym samym wzrost o 4,1% w porównaniu do pierwszego kwartału ubiegłego roku, zgodnie z ambitnymi założeniami długofalowej strategii rozwoju operatora.

W tym samym czasie przychód całkowity spółki utrzymał się na poziomie zbliżonym do ubiegłorocznego, wynosząc 1,55 mld złotych.

Należy podkreślić, że wynik ten udało się wypracować mimo obniżenia wpływów z tytułu obsługi ruchu turystycznego oraz przeniesienia obsługi międzynarodowego ruchu tranzytowego do dedykowanych struktur Grupy DT.

Było to możliwe dzięki zwiększeniu przychodów zarówno z rynku prywatnego, jak i biznesowego. Przychody z usług mobilnych wzrosły w tym czasie o 1,8% (r/r).

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 65 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 6 Mb/s
xDSL - łącze 15  Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij