Wiadomości

Loading


11.05.2021 | Zapłać z Play w serwisie CANAL+ online i ciesz się dostępem do seriali, filmów i sportu w atrakcyjnej cenie

Play przygotował specjalną ofertę dla fanów seriali, filmów i sportowych wrażeń. Dzięki usłudze „Zapłać z Play” abonenci operatora mogą przez 3 miesiące korzystać z dostępu do serwisu CANAL+ online już za 20 zł miesięcznie.

Fioletowy operator wciąż rozbudowuje portfolio swoich usług, umożliwiając swoim klientom rozrywkę na najwyższym poziomie: najlepsze tytuły filmowe i serialowe, a także emocjonujący sport na jednym rachunku od Play. Dzięki opcji „Zapłać z Play” osoby posiadające abonament mogą wygodnie włączać wybrane pakiety i usługi, a ich koszt zostanie doliczony do faktury na koniec okresu rozliczeniowego. Od lutego z tej usługi można też korzystać w serwisie CANAL+ online, a od 6 maja CANAL+ uruchamia specjalną promocję dla Klientów Play.

Każdy abonent, który skorzysta z promocji i rozpocznie subskrypcję serwisu CANAL+ online wybierając metodę płatności „Zapłać z Play” uzyska dostęp do seriali, filmów, w tym produkcji oryginalnych na życzenie oraz wydarzeń sportowych na żywo przez 3 miesiące w atrakcyjnej cenie – obniżonej o ponad 50%. Za pierwsze trzy miesiące cena wyniesie tylko 20zł za każdy miesiąc, od 4 miesiąca użytkownik zapłaci 45 zł/mies. Z korzystania z serwisu można zrezygnować w dowolnym momencie. Oferta dostępna jest dla klientów Play, posiadających abonament telefoniczny lub internetowy. Dostęp do serwisu CANAL+ online w promocyjnej cenie można uzyskać tylko po wejściu na dedykowaną tej promocji stronę. Promocję można włączyć tylko do końca lipca.

Najnowsza promocja to idealna okazja dla klientów Play, aby nadrobić serialowe zaległości oraz poznać nowe filmy i programy dostępne na życzenie, ale także dać się porwać sportowym emocjom. Wśród najgorętszych seriali, które można obejrzeć w serwisie CANAL+ online są m.in.: serial „Król” – adaptacja bestsellerowej powieści Szczepana Twardocha, której akcja dzieje się w międzywojennej Warszawie, czy „Klangor”, serial kryminalny z Arkadiuszem Jakubikiem w roli głównej. Już 9 lipca pojawi się drugi sezon serialu „Kruk” z Michałem Żurawskim. CANAL+ online to nie tylko seriale i filmy. To także emocjonujący sport opatrzony fachowym komentarzem wybitnych ekspertów, a transmitowane są m.in. PKO BP Ekstraklasa, liga angielska Premier League, najlepsza żużlowa liga świata PGE Ekstraliga czy NBA, a także setki magazynów, filmów oraz dokumentów o tematyce sportowej. Oferta serwisu CANAL+ online zawiera wszystkie kanały z rodziny Canal+, w tym kanały filmowe i sportowe.

Dostęp do serwisu CANAL+ online jest możliwy poprzez przeglądarkę, aplikacje mobilne oraz na Android TV, w tym na PLAY NOW TV BOX. Ulubione produkcje można oglądać gdziekolwiek będziemy, tak jak nam wygodnie i na dowolnym urządzeniu.

Sprawdź Play - Netflix na 6 lub 12 mies. w prezencie przy zakupie telewizji z internetem

źródło: Play

Kliknij aby powiększyć11.05.2021 | COVID-19 przemodelował nawyki bankowe i zakupowe Polaków. Rezygnujemy z rozrywki i wakacji, a stawiamy na wydatki związane z domem

Okres pandemii COVID-19 zmienił preferencje bankowe i zakupowe Polaków, powodując przyspieszoną migrację do online’u. Liczba klientów banków w kanałach cyfrowych rośnie, co może się okazać zmianą na stałe.

Z drugiej strony koronawirus skłonił też Polaków do refleksji nad swoim stylem życia i wydatkami, a w efekcie – jak wynika z badań Banku Millennium – 54 proc. z nas wydaje uważniej i więcej oszczędza.

Dane z systemów transakcyjnych banku pokazują, że w pandemii Polacy rezygnują głównie z wydatków na rozrywkę i podróże, w zamian stawiając na te związane z remontami i urządzaniem domu.

Częściej myślą też o kupnie mieszkania albo budowie domu.

+ więcej...
11.05.2021 | Nowe technologie zmieniają marketing. Innowacyjne narzędzia pozwalają wykorzystać w czasie rzeczywistym m.in. zmiany pogody czy stan powietrza

Polski rynek e-commerce w 2020 roku wart był 70 mld zł. Po wielu latach wzrostu w tempie kilkunastu procent rocznie okres pandemii COVID-19 przyniósł niemal trzykrotne przyspieszenie, do 43 proc. r/r.

Dla firm pandemia oznaczała konieczność szybkiego cyfrowego rozwoju, który jednak nie zawsze przekładał się na sprzedaż. Konieczne jest szybkie reagowanie na wydarzenia, czyli marketing w czasie rzeczywistym.

Zmiany pogody, wahania na rynku finansowym, a nawet wydarzenia sportowe wpływają na zachowania konsumentów.

Opracowane przez Polaków narzędzie pozwala marketerom nie tylko na gromadzenie najistotniejszych danych z otoczenia, lecz także na ich wykorzystanie w real-time marketingu.

+ więcej...
10.05.2021 | Drugie urodziny Orange Flex

Dwa lata temu na rynku telekomunikacyjnym pojawiła się innowacyjna oferta Orange Flex – sieć w aplikacji. Obecnie korzysta z niej ponad 100 tys. klientów.

W ciągu ostatniego roku Orange Flex urósł ponad dwukrotnie. Z tej okazji Flex przygotował sporo niespodzianek dla obecnych i nowych użytkowników, m.in 3 miesiące korzystania za złotówkę miesięcznie oraz kody na darmowe GB.

Orange Flex obchodzi swoje urodziny przez cały tydzień, od poniedziałku 10 maja. W social mediach, np. na Instagramie, a także w Klubie Flex ukryje w sumie 4 kody promocyjne, które użytkownicy będą musieli odnaleźć.

Wyzwanie wymaga czujności, by odkryć konkretne miejsce i brzmienie samego kodu.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 3 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 5 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij