Wiadomości

Loading


07.05.2021 | Korzyści dla domu – w T-Mobile startuje nowa odsłona łączenia usług dla domu

Niektórzy mawiają, że dobro to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli. Inni mawiają, że „sky is the limit”. A klienci indywidulani T‑Mobile mogą podpisać się pod tymi dwoma zdaniami jednocześnie. Dlaczego? Bo w T-Mobile startujemy z programem „Korzyści dla domu” – nową odsłoną łączenia usług dla domu i rodziny, w ramach której dzielimy się z klientami usługami z najwyższej półki i mnożymy rabaty. Im więcej usług, tym więcej zniżek. Jak dużych? „Sky is the limit” – nie ograniczamy naszych klientów limitami zniżek, a do tego dorzucamy pół roku internetu światłowodowego za darmo i rabaty na urządzenia nawet do 1000 zł.

W ostatnich miesiącach spędzaliśmy w naszych domach znacznie więcej czasu niż dotychczas, a zdalne metody pracy i nauki oraz rozrywka przed telewizorem czy komputerem szybko weszły nam w krew. Dlatego właśnie warto zadbać, aby usługi, które na co dzień towarzyszą nam i naszej rodzinie, były jak najwyższej jakości. Od teraz z T‑Mobile i nowym programem „Korzyści dla domu” będzie to nie tylko proste, ale i bardzo opłacalne.

Dobieraj kolejne usługi i płać mniej

Wszędzie dobrze, ale w domu pełnym świetnych usług najlepiej. A usługi wysokiej jakości dzięki programowi „Korzyści dla domu” wcale nie muszą być kosztowne. Jak to możliwe? W T‑Mobile dla posiadaczy abonamentu na usługi głosowe (dotyczy wszystkich taryfy z wyłączeniem „XS”) kolejne usługi do domu będą tańsze o 15 zł miesięcznie od wyjściowej ceny. Mowa tu o internecie światłowodowym, internecie dla domu oraz usłudze Magenta Rozrywka z dekoderem i IPLA ze 110 kanałami w zestawie.

Łączenie usług dla domu w T‑Mobile to nie tylko oszczędność w rodzinnym budżecie, ale także oszczędność czasu – wszystkie usługi są rozliczane na jednym rachunku i można nimi wygodnie zarządzać w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Co równie ważne, usługi dla domu w T‑Mobile można dobierać w dowolnym momencie.

Więcej numerów, więcej rabatów

Z początkiem maja nasz dotychczasowy system zniżek rodzinnych będzie miał wyraźnie prostszą konstrukcję. Jeden zakupiony lub aneksowany abonament głosowy będzie pełnopłatny, a każdy kolejny wyniesie 20 zł mniej miesięcznie od ceny wyjściowej wybranej taryfy. Program działa zarówno dla taryf standardowych (z wyłączeniem „XS”), jak i 5G, a liczba numerów, które mogą zostać objęte rabatem, jest nieograniczona.

Jednocześnie przy zakupie abonamentu głosowego nasi nowi i obecni klienci mogą liczyć na korzystne rabaty na urządzania. Przykładowo w taryfie „M+” zniżka na urządzenia wynosi standardowo 200 zł. Jeśli jednak klient zdecyduje się na podpisanie dwóch umów jednocześnie, przy drugiej i kolejnych zniżka na urządzenie będzie o 100 zł wyższa. Dzięki temu np. kupując drugą lub kolejną umowę z ofertą „XL+”, możemy liczyć aż na 1000 zł zniżki na urządzenie.

Pół roku ze światłowodem od T-Mobile za darmo.

O ile dom może zastąpić cały świat, o tyle cały świat nigdy nie zastąpi domu i poczucia stabilności, które odczuwamy w znajomych kątach i wśród rodziny. Aby nic nie zakłócało tej sielanki, warto zadbać o stabilne łącze, które z pewnością zagwarantuje internet światłowodowy. Teraz ta usługa w T‑Mobile nie tylko rabatuje się w programie „Korzyściach dla domu”, ale jest również dostępna w specjalnej promocji 6 miesięcy za darmo bez względu na prędkość wybranego pakietu.

„Korzyści dla domu” nie tylko w domu

Z końcem kwietnia kampania reklamowa promująca program „Korzyści dla domu” wystartuje w internecie, radiu oraz punktach sprzedaży, zaś w pierwszej połowie maja będzie ją można również oglądać w telewizji. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T‑Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R oraz Starcom.

Sprawdź T-Mobile - Światłowód i 110 kanałów w IPLA

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć07.05.2021 | Potrójne okazje w Orange

Telefon w niższej cenie, bo bez trzech pierwszych rat, a może trzy razy więcej gigabajtów? Orange przygotował ciekawe promocje dla klientów. Wystartowały one 6 maja.

Decydując się na zakup telefonu, klienci mogą teraz skorzystać z akcji: 3 pierwsze raty za zero złotych. Do wyboru jest aż ponad 30 modeli, w tym: Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy 20 FE 5G, czy Xiaomi Redmi Note 9T 5G. Warto się pospieszyć, bo ilość sprzętów jest ograniczona.

Promocja skierowana jest dla użytkowników abonamentowych - wybranych Planów Mobilnych (45, 55 i 75) oraz wszystkich pakietów Orange Love.

Po podpisaniu umowy na 24 miesiące – do zapłaty jest już tylko 21 rat za sprzęt i abonament za usługę. To dobry moment, by pomyśleć o wymianie smartfona i kupić go taniej.

+ więcej...
07.05.2021 | WYNIKI I KW. 2021 R.: NETIA DOBRZE ROZPOCZYNA KOLEJNY ROK

Netia zaprezentowała wyniki finansowe i operacyjne za pierwsze trzy miesiące 2021 r. W tym okresie Spółka wypracowała 324 mln zł przychodów i 112 mln zł zysku EBITDA.

W stosunku do I kw. ub.r. o kilkanaście procent wzrosła sprzedaż usług dostępu do internetu i telewizyjnych.

W i kw. 2021 roku Grupa Netia osiągnęła przychody w wysokości 324 mln zł, czyli niemal tyle samo co w I kwartale 2020 r. i zaledwie o 2 proc. mniej niż IV kw. ubiegłego roku.

Zysk EBITDA w I kw. 2021 wyniósł natomiast 112 mln i był wyższy o 5 proc. niż w tym samym okresie ub.r., a jednocześnie o 2 proc. niższy kwartał-do kwartału.

+ więcej...
07.05.2021 | Stwórz swoje fotopuzzle na Happy Fridays

Ważne i radosne momenty często uwieczniamy na zdjęciach. Dla tych, którzy chcieliby je częściej odtwarzać – i w ten sposób wracać do ważnych wspomnień – mamy specjalny prezent w ramach Happy Fridays – zniżkę na Fotopuzzle CEWE, dzięki czemu każdy będzie mógł stworzyć swoje własne dzieło do składania.

Prezent można aktywować od 7 do 9 maja w aplikacji „Mój T Mobile” lub poprzez SMS.

Robienie wielu zdjęć przy ważnych okazjach (i nie tylko) stało się naszą codziennością – nie ogranicza nas już klisza, ani dostęp do dobrego sprzętu.

Ich mnogość powoduje, że nierzadko giną one w czeluściach albumów w smartfonie lub na komputerze.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 60 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 384 kb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 300 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij