Wiadomości

Loading


07.05.2021 | Potrójne okazje w Orange

Telefon w niższej cenie, bo bez trzech pierwszych rat, a może trzy razy więcej gigabajtów? Orange przygotował ciekawe promocje dla klientów. Wystartowały one 6 maja.

Kup nowy smartfon – 3 pierwsze raty za darmo

Decydując się na zakup telefonu, klienci mogą teraz skorzystać z akcji: 3 pierwsze raty za zero złotych. Do wyboru jest aż ponad 30 modeli, w tym: Samsung Galaxy A51, Samsung Galaxy 20 FE 5G, czy Xiaomi Redmi Note 9T 5G. Warto się pospieszyć, bo ilość sprzętów jest ograniczona.

Promocja skierowana jest dla użytkowników abonamentowych - wybranych Planów Mobilnych (45, 55 i 75) oraz wszystkich pakietów Orange Love. Po podpisaniu umowy na 24 miesiące – do zapłaty jest już tylko 21 rat za sprzęt i abonament za usługę. To dobry moment, by pomyśleć o wymianie smartfona i kupić go taniej.

Nawet 3 razy więcej gigabajtów niż dotychczas

Kolejną okazją jest bezpłatna możliwość zwiększenia swoich gigabajtów na koncie. Po podpisaniu umowy - na Plan Mobilny 55 albo 77 lub na pakiety Orange Love z telewizją i telefonem – klienci automatycznie otrzymają bonus. W zależności od wybranej oferty dostaną inny pakiet dodatkowych gigabajtów co miesiąc, przez 24 miesiące trwania umowy. W Planach Mobilnych będzie to extra 15 GB, a w pakietach Orange Love - 20 GB. W niektórych przypadkach będzie to nawet potrojenie początkowej liczby gigabajtów! Promocyjny pakiet powiększa gigabajty w ramach abonamentu i jest do wykorzystania w kraju.

A jeśli użytkownicy zdecydują się na zakup jednej z powyższych usług, wraz ze smartfonem objętym promocyjnymi ratami – obie te oferty, choć odrębne, mogą się łączyć.

Dodatkowe akcje w salonach – odkup telefonów

We wszystkich salonach Orange, które przez cały czas są otwarte, można nie tylko obejrzeć i przetestować wybrane modele telefonów, ale i skorzystać z opcji odkupu starszego urządzenia. Klienci mogą przynieść swoje smartfony, sprzedać je i zyskać bon-zniżkę na nowy model. Niedziałające lub bardzo stare telefony warto natomiast oddać do recyklingu, wrzucając je do specjalnych koszy, znajdujących się w sklepach Orange.

Promocje „3 raty za 0 złotych” i „nawet 3 razy więcej gigabajtów”, dotyczą określonych ofert i wybranych urządzeń. Szczegóły każdej z tych atrakcji, a także więcej o akcji odkupu, można przeczytać na stronie: orange pl. Informacji udzielą również konsultanci w salonach sprzedaży, którzy pomogą indywidualnie dobrać najkorzystniejszą opcję.

Sprawdź Orange - Polecaj i zarabiaj: 70 zł dla Ciebie, 30 zł dla znajomego, a do tego nawet 1 TB danych

źródło: Orange

Kliknij aby powiększyć07.05.2021 | WYNIKI I KW. 2021 R.: NETIA DOBRZE ROZPOCZYNA KOLEJNY ROK

Netia zaprezentowała wyniki finansowe i operacyjne za pierwsze trzy miesiące 2021 r. W tym okresie Spółka wypracowała 324 mln zł przychodów i 112 mln zł zysku EBITDA.

W stosunku do I kw. ub.r. o kilkanaście procent wzrosła sprzedaż usług dostępu do internetu i telewizyjnych.

W i kw. 2021 roku Grupa Netia osiągnęła przychody w wysokości 324 mln zł, czyli niemal tyle samo co w I kwartale 2020 r. i zaledwie o 2 proc. mniej niż IV kw. ubiegłego roku.

Zysk EBITDA w I kw. 2021 wyniósł natomiast 112 mln i był wyższy o 5 proc. niż w tym samym okresie ub.r., a jednocześnie o 2 proc. niższy kwartał-do kwartału.

+ więcej...
07.05.2021 | Stwórz swoje fotopuzzle na Happy Fridays

Ważne i radosne momenty często uwieczniamy na zdjęciach. Dla tych, którzy chcieliby je częściej odtwarzać – i w ten sposób wracać do ważnych wspomnień – mamy specjalny prezent w ramach Happy Fridays – zniżkę na Fotopuzzle CEWE, dzięki czemu każdy będzie mógł stworzyć swoje własne dzieło do składania.

Prezent można aktywować od 7 do 9 maja w aplikacji „Mój T Mobile” lub poprzez SMS.

Robienie wielu zdjęć przy ważnych okazjach (i nie tylko) stało się naszą codziennością – nie ogranicza nas już klisza, ani dostęp do dobrego sprzętu.

Ich mnogość powoduje, że nierzadko giną one w czeluściach albumów w smartfonie lub na komputerze.

+ więcej...
06.05.2021 | Automatyczne uczenie, zarządzanie lukami w zabezpieczeniach i więcej usprawnień w nowej edycji rozwiązania Kaspersky Industrial CyberSecurity for Networks

Kaspersky wprowadza nową edycję Kaspersky Industrial CyberSecurity for Networks - platformy zapewniającej cyberochronę sieci przemysłowych.

Oprócz monitorowania ruchu technologii operacyjnej (OT), które pozwala zidentyfikować nieautoryzowaną aktywność, Kaspersky Industrial CyberSecurity for Networks oznacza teraz luki w zabezpieczeniach sprzętu oraz przedstawia zalecenia dotyczące działań zaradczych.

Dzięki dodaniu obsługi protokołu BACnet rozwiązanie może skutecznie chronić systemy inteligentnych budynków.

Ponadto tryb automatycznego uczenia dla monitorowania ruchu, płynne aktualizacje protokołów, jak również nowa konsola administracyjna online upraszczają zarządzanie i zapewniają skuteczniejsze zwalczanie zagrożeń przemysłowych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 45 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij