Wiadomości

Loading


05.05.2021 | Proste zarządzanie licencjami dzięki platformie Circle od Zyxel

Zyxel Networks przedstawia Circle – platformę służącą do zarządzania licencjami i subskrypcjami Zyxel. Łączy ona w jednym miejscu zarządzanie aktywami, kontami oraz funkcje handlu elektronicznego. Dzięki zcentralizowanej platformie dostawcy usług zarządzanych, sprzedawcy VAR i resellerzy mogą teraz nie tylko oszczędzić czas, ale również zyskać nowe źródło przychodów.

Circle to rozwiązanie, które zostało zaprojektowane z myślą o optymalizacji. Umożliwia ono partnerom firmy Zyxel szybki wgląd w informacje o urządzeniach, licencjach oraz rozliczeniach, ułatwiając efektywne zarządzanie wieloma kontami.

Korzystając z platformy Circle, resellerzy mogą w prosty sposób wyszukać wszystkie dostępne licencje Zyxel w centralnym magazynie. Dodatkowo użytkownicy mogą importować, rejestrować lub synchronizować urządzenia z istniejących kont MyZyxel, grupować urządzenia klientów oraz przeglądać subskrypcje z wielu lokalizacji w jednym miejscu. Pozwala to oszczędzić czas potrzebny na obsługę wielu klientów.

Bezproblemowe odnowienia i elastyczne opcje płatności

Partnerzy firmy Zyxel za pomocą Circle mogą również „autoaktywować” usługi w sposób hurtowy. Platforma pozwala zaznaczyć kilka urządzeń do odnowienia i aktywacji oraz ujednolicić daty odnowień grupowych*, a także szybko zidentyfikować usługi wymagające odnowienia oraz dostępne licencje dla każdego konkretnego modelu.

Opcje płatności są bardziej elastyczne – użytkownicy mogą teraz płacić online bezpośrednio poprzez platformę Circle z zachowaniem istniejących cen zależnych od poziomu partnerstwa lub płacić offline zgodnie z bieżącą umową.

– Nie ulega wątpliwości, że Covid-19 przyspieszył cyfryzację oraz inwestycje w innowacje. Według Gartnera, niemal 70 proc. zarządów firm rozwinęło inicjatywy cyfrowego biznesu z powodu pandemii – powiedział Inchen Lin, p.o. wiceprezesa w Zyxel Intelligence Cloud Center.

– Stworzyliśmy Circle, aby wesprzeć naszych partnerów, którzy muszą zapanować nad wzrostem inwestycji technologicznych i chcą czerpać z niego zyski. Nasze w pełni cyfrowe podejście pozwala zarządzać licencjami i subskrypcjami szybciej i efektywniej – dodał Inchen Lin.

Circle obecnie obsługuje urządzenia i usługi zabezpieczające firmy Zyxel, w przyszłości mają zostać dodane także inne urządzenia i usługi.

źródło: Zyxel

Kliknij aby powiększyć03.05.2021 | NETIA REKORDOWO SZYBKO WYPEŁNIA NOWE DATA CENTER POD WARSZAWĄ

Nowy, w pełni zasilany zieloną energią, obiekt Netia Data Center Mind w Jawczycach pod Warszawą działa od początku kwietnia.

Już w trzecim tygodniu funkcjonowania ten najnowocześniejszy obiekt Data Center został skomercjalizowany w aż 32 proc.!

Nowoczesne Data Center Grupy Netia w Jawczycach – Netia Data Center Mind – znajduje się niecałe 10 km od centrum Warszawy, w pobliżu tras: S8 i S2. Ten wielofunkcyjny, nowoczesny obiekt, składa się z ponad 1000 m2 powierzchni serwerowej (4 komory, pozwalające na kolokowanie blisko 520 szaf rack) i blisko 700 m2 powierzchni biurowej, do dowolnego zaaranżowania pod wymagania najemców.

Pierwszym klientem, który korzysta m.in. z usług: kolokacji, dzierżawy łączy, usług „remote hands” oraz wynajmuje dodatkową powierzchnię w części biurowej, jest CloudFerro, firma świadcząca usługi przetwarzania w chmurze.

+ więcej...
03.05.2021 | Poczta Polska i MON rozwijają współpracę w zakresie cyberbezpieczeństwa

W dniu 30 kwietnia 2021 r. Minister Obrony Narodowej RP reprezentowany przez Dyrektora Narodowego Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni oraz Prezes Poczty Polskiej podpisali porozumienie o współpracy w zakresie obrony cyberprzestrzeni.

Biorąc pod uwagę, że MON współtworzy krajowy system cyberbezpieczeństwa, a Poczta Polska jest operatorem wyznaczonym (w rozumieniu ustawy Prawo pocztowe) realizując m.in. zadania wykonywane na rzecz obronności, bezpieczeństwa państwa oraz bezpieczeństwa i porządku publicznego, współpraca obu instytucji przyczyni się do znaczącego podniesienia poziomu bezpieczeństwa cyberprzestrzeni RP.

Podejmowane wspólnie działania obejmować będą w szczególności wymianę informacji w zakresie cyberbezpieczeństwa, w tym na temat zagrożeń występujących w cyberprzestrzeni oraz informacji o zagrożeniach.

+ więcej...
30.04.2021 | 10 GB na majówkę dla klientów T-Mobile na kartę i MIX

Podczas zbliżającego się weekendu majowego warto się zrelaksować– bez względu na pogodę – czy to na świeżym powietrzu, czy w domowych pieleszach.

Taki wypoczynek z pewnością umilą odpowiednie aplikacje sportowe, turystyczne czy rozrywkowe.

Aby móc łatwo i płynnie z nich korzystać przygotowaliśmy dla użytkowników T‑Mobile na kartę i MIX bezpłatny pakiet 10 GB do wykorzystania przez 5 dni. Będzie można go aktywować SMS‑em od 30 kwietnia do 3 maja.

Majówka to świetna okazja, aby spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu lub po prostu błogo poodpoczywać w zaciszu czterech kątów. Choć każdy ma swoje podejście do sportu czy wypoczynku na świeżym powietrzu, to z pewnością wszystkim się przyda odpowiedni pakiet gigabajtów.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 64 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 100 Mb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 300 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij