Wiadomości

Loading


30.04.2021 | 10 GB na majówkę dla klientów T-Mobile na kartę i MIX

Podczas zbliżającego się weekendu majowego warto się zrelaksować– bez względu na pogodę – czy to na świeżym powietrzu, czy w domowych pieleszach. Taki wypoczynek z pewnością umilą odpowiednie aplikacje sportowe, turystyczne czy rozrywkowe. Aby móc łatwo i płynnie z nich korzystać przygotowaliśmy dla użytkowników T‑Mobile na kartę i MIX bezpłatny pakiet 10 GB do wykorzystania przez 5 dni. Będzie można go aktywować SMS‑em od 30 kwietnia do 3 maja.

Majówka to świetna okazja, aby spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu lub po prostu błogo poodpoczywać w zaciszu czterech kątów. Choć każdy ma swoje podejście do sportu czy wypoczynku na świeżym powietrzu, to z pewnością wszystkim się przyda odpowiedni pakiet gigabajtów. Dzięki niemu można np. umilić sobie bieg, słuchając ulubionej playlisty, zainstalować aplikację monitorującą spalane kalorie czy po prostu obejrzeć odcinek serialu na kocyku w parku. Dlatego właśnie dla użytkowników na T‑Mobile na kartę oraz abonentów MIX przygotowaliśmy bezpłatną paczkę 10 GB do odebrania od 30 kwietnia do 3 maja. Pakiet będzie ważny aż przez 5 dni, czyli idealnie na przedłużony weekend.

Aby uruchomić jednorazowy bonus, wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści MAJOWKA na numer:

  • 80401 – w przypadku użytkowników T‑Mobile na kartę,
  • 80404 – dla abonentów T‑Mobile MIX.

Pakiet zostanie aktywowany najpóźniej w ciągu 72 godzin. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy następujących taryf GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy oraz Frii Mix.

Sprawdź T‑Mobile - Światłowód z Amazon Prime Video

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć30.04.2021 | Nowa oferta Play – MIX z dodatkowymi gigabajtami w prezencie

Dostępna w Play oferta MIX pojawiła się w odświeżonej, atrakcyjnej wersji.

Klienci nowej oferty mogą skorzystać z benefitów w postaci darmowych pakietów danych w zestawach z nowoczesnymi smartfonami.

MIX w Play to rozwiązanie, w którym można wybrać jedną z dostępnych ofert – S, M, L lub L Extra wraz z nowoczesnym smartfonem już od 1 zł, a za to wszystko płacić wygodnymi miesięcznymi doładowaniami – jak w ofercie na kartę.

Play cały czas dba o atrakcyjność swojej oferty, aby dostosować ją do swoich klientów. Od teraz w taryfie MIX L z miesięcznym doładowaniem 50 zł dostępne jest nawet 9 GB, a w pakiecie MIX L EXTRA klienci otrzymują obecnie 11 GB.

+ więcej...
30.04.2021 | Globalna sieć dla opieki zdrowotnej – zdalne usługi medyczne bez granic

Jak dowiodła niedawna historia, epidemie i pandemie stanowią poważne zagrożenie i mogą mieć ogromne skutki nawet w wysokorozwiniętych krajach.

Szybkie i skoordynowane działania mają kluczowe znaczenie, ponieważ choroby zakaźne, takie jak COVID-19, grypa pandemiczna, ptasia grypa, świńska grypa i Ebola, mają zasięg globalny.

Ericsson wraz z innymi głównymi dostawcami usług telekomunikacyjnych w ramach programu TM Forum Catalyst zbadał szczegółowo w jaki sposób telekomunikacja może pomóc branży opieki zdrowotnej w stworzeniu globalnej sieci.

Rezultatem programu ma być stworzenie przyszłościowego środowiska sieciowego opartego na technologii 5G, które pozwala pracownikom służby zdrowia na dostęp i interakcję ze sobą w skali globalnej, potencjalnie umożliwiając bardzo szybką reakcję i współdzielenie usług medycznych, gdy są one najbardziej potrzebne.

+ więcej...
30.04.2021 | Kaspersky publikuje poradnik podpowiadający, jak chronić się przed doxingiem

Udostępnianie i geotagowanie zdjęć, przesyłanie dokumentów do chmury, instalowanie nowej aplikacji czy nawet przeglądanie sklepów internetowych - codziennie zarządzamy naszymi danymi osobowymi, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie.

Jednocześnie często nie do końca wiemy, co tak naprawdę udostępniamy, i co ważniejsze - do kogo trafiają ostatecznie dane, które mogą sprawić, że będziemy podatni na ataki.

Jednym z zagrożeń, na jakie narażeni są użytkownicy internetu niezależnie od wieku, profesji czy wykształcenia, jest doxing, który polega na gromadzeniu informacji osobowych w celu upublicznienia ich lub wykorzystania w inny sposób, po to by zaszkodzić danej osobie.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 100 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 640 kb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij