Wiadomości

Loading


30.04.2021 | Nowa oferta Play – MIX z dodatkowymi gigabajtami w prezencie

Dostępna w Play oferta MIX pojawiła się w odświeżonej, atrakcyjnej wersji. Klienci nowej oferty mogą skorzystać z benefitów w postaci darmowych pakietów danych w zestawach z nowoczesnymi smartfonami.

MIX w Play to rozwiązanie, w którym można wybrać jedną z dostępnych ofert – S, M, L lub L Extra wraz z nowoczesnym smartfonem już od 1 zł, a za to wszystko płacić wygodnymi miesięcznymi doładowaniami – jak w ofercie na kartę.

Play cały czas dba o atrakcyjność swojej oferty, aby dostosować ją do swoich klientów. Od teraz w taryfie MIX L z miesięcznym doładowaniem 50 zł dostępne jest nawet 9 GB, a w pakiecie MIX L EXTRA klienci otrzymują obecnie 11 GB. Dodatkowo w usłudze MIX L EXTRA dostępna jest usługa naprawy wyświetlacza przez 2 lata za jednorazową opłatą w wysokości tylko 1 zł.

Operator przygotował zmiany w ofercie dla najmłodszych użytkowników. W JUNIOR BOX pojawił się nowy technologiczny gadżet – wygodne i nowoczesne słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic. Od teraz dzieci korzystające z JUNIOR BOX otrzymają również darmowy dostęp do platformy Akademia Team Play, która gromadzi treści pobudzające ich kreatywność oraz edukujące ich na tematy związane ze światem cyfrowym. Dodatkowo w ofercie znajduje się bezpłatny miesiąc korzystania z aplikacji Bezpieczna Rodzina, która łączy ze sobą lokalizację i ochronę w sieci w kompleksowy i prosty sposób, dzięki czemu dzieci mogą w bezpieczny sposób korzystać z telefonu a rodzice mogą czuć się spokojniej.

W ofercie MIX znajdują się różne modele smartfonów, a najtańsze z nich dostępne są już od 1 zł. Wśród nich są Xiaomi Redmi 9A w ofercie S, Motorola moto e7 power obecna tylko w ofercie Play w MIX M, vivo i11s w taryfie MIX L czy Samsung Galaxy A02s dostępny w MIX L Extra.

Promocja jest już dostępna dla wszystkich użytkowników.

Sprawdź Play - Nawet 140 GB od 35 zł miesięcznie w najlepszej ofercie na rynku

źródło: Play

Kliknij aby powiększyć30.04.2021 | Globalna sieć dla opieki zdrowotnej – zdalne usługi medyczne bez granic

Jak dowiodła niedawna historia, epidemie i pandemie stanowią poważne zagrożenie i mogą mieć ogromne skutki nawet w wysokorozwiniętych krajach.

Szybkie i skoordynowane działania mają kluczowe znaczenie, ponieważ choroby zakaźne, takie jak COVID-19, grypa pandemiczna, ptasia grypa, świńska grypa i Ebola, mają zasięg globalny.

Ericsson wraz z innymi głównymi dostawcami usług telekomunikacyjnych w ramach programu TM Forum Catalyst zbadał szczegółowo w jaki sposób telekomunikacja może pomóc branży opieki zdrowotnej w stworzeniu globalnej sieci.

Rezultatem programu ma być stworzenie przyszłościowego środowiska sieciowego opartego na technologii 5G, które pozwala pracownikom służby zdrowia na dostęp i interakcję ze sobą w skali globalnej, potencjalnie umożliwiając bardzo szybką reakcję i współdzielenie usług medycznych, gdy są one najbardziej potrzebne.

+ więcej...
30.04.2021 | Kaspersky publikuje poradnik podpowiadający, jak chronić się przed doxingiem

Udostępnianie i geotagowanie zdjęć, przesyłanie dokumentów do chmury, instalowanie nowej aplikacji czy nawet przeglądanie sklepów internetowych - codziennie zarządzamy naszymi danymi osobowymi, czy zdajemy sobie z tego sprawę, czy nie.

Jednocześnie często nie do końca wiemy, co tak naprawdę udostępniamy, i co ważniejsze - do kogo trafiają ostatecznie dane, które mogą sprawić, że będziemy podatni na ataki.

Jednym z zagrożeń, na jakie narażeni są użytkownicy internetu niezależnie od wieku, profesji czy wykształcenia, jest doxing, który polega na gromadzeniu informacji osobowych w celu upublicznienia ich lub wykorzystania w inny sposób, po to by zaszkodzić danej osobie.

+ więcej...
30.04.2021 | Odbierz zniżkę do 50% na akcesoria Xiaomi od T-Mobile

Domowe porządki, takie jak sprzątanie łazienki czy odkurzanie salonu mogą przyprawić o ból głowy, ale kluczem do tego, by mogły być przyjemniejsze, jest odpowiednie wyposażenie naszego mieszkania.

Estetyczne i funkcjonalne sprzęty pozwolą nam poczuć się jeszcze lepiej we własnych czterech ścianach.

Dlatego w ramach akcji Happy Fridays przygotowaliśmy dla naszych klientów kod rabatowy nawet do 50% na wybrane urządzenia i akcesoria marki Xiaomi.

Zniżkę można aktywować od 30 kwietnia do 3 maja w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS. Nasze mieszkania stały się zarówno miejscem pracy, jak i wypoczynku.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 64 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 150 Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 128 kb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij