Wiadomości

Loading


16.04.2021 | Samsung Galaxy S21 5G z trzema bezpłatnymi ratami w ofercie MagentaBIZNES

W ostatnim czasie biznes w dynamicznym tempie przenosi się do internetu – tam, gdzie w bezpiecznych i komfortowych warunkach jest w stanie spotkać się ze swoimi klientami. Aby firmy mogły zagwarantować sprawną obsługę online, potrzebują solidnego zaplecza technologicznego zarówno na poziomie sprzętu, jak i łącza internetowego. Teraz taki zestaw zapewnia im oferta MagentaBIZNES. Klienci znajdą w nim niekończący się internet w połączeniu ze smartfonem Samsung Galaxy S21 5G z trzema ratami w prezencie.

Rozwiązania cyfrowe odgrywają w prowadzeniu działalności biznesowej coraz większą rolę. Niezawodnych technologii na wysokim poziomie potrzebują już nie tylko najwięksi gracze rynkowi, lecz także mali i średni przedsiębiorcy. Nasza nowa oferta z gigabajtami bez limitów, dostępem do sieci i flagowym smartfonem Samsung do nabycia na atrakcyjnych warunkach stanowi ciekawą propozycję dla mniejszych podmiotów, poszukujących produktów i usług, które nie będą ich ograniczać.

Smartfon z segmentu premium

Samsung Galaxy S21 5G dostępny w promocyjnej ofercie to poręczny smartfon z ekranem w rozmiarze 6,2 cala, o częstotliwości odświeżania 120 Hz, gwarantującej najwyższą jakość obrazu. Wyposażony w moduł obsługujący najszybszą sieć piątej generacji model posiada 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej, a dodatkowo certyfikat wodoszczelności IP68. Standardowo dla flagowców Samsunga oferuje on ponadto zestaw aparatów z najwyższej półki, wśród których znalazł się obiektyw główny 12 MP, 64-megapikselowy teleobiektyw i aparat szerokokątny 12 MP. Z przodu zaś – aparat 10 MP.

Zarówno nasi obecni, jak i nowi klienci mogą zakupić urządzenie w abonamencie MagentaBIZNES na 24 lub 36 rat. Niezależnie od wybranej opcji trzy początkowe raty będą dla nich bezpłatne, następnie zaś opłacą 21 rat miesięcznych w wysokości 130 zł netto lub 33 raty równe 85 zł netto. Smartfon można dobrać do dowolnego planu taryfowego MagentaBIZNES. Taryfy M, L i VIP oferują internet, który przez cały okres trwania umowy nie zwalnia, niezależnie od ilości przesłanych danych. Dodatkowo, w wariancie VIP pobieranie danych z internetu możliwe jest z maksymalną dostępną prędkością bez względu na ilość pobieranych danych. Ceny poszczególnych pakietów prezentujemy poniżej.

Jedyny nielimitowany internet

Nowej ofercie towarzyszy kampania reklamowa „Jedyny nielimitowany internet. Przejdź do MagentaBiznes”, startująca 16 kwietnia. W 30-sekundowym spocie widzowie mają okazję poznać przedsiębiorcę zajmującego się produkcją łódek. Podczas streamingu dla klienta, w którym widzimy wodowanie zakupionej przez niego łodzi, wyczerpuje się limit internetu, z którego przedsiębiorca wcześniej korzystał. Sytuację ratuje T-Mobile, który dostarcza nieograniczony dostęp do sieci w nowym urządzeniu Samsung Galaxy S21 5G.

Kampanię reklamową przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Za działania w internecie odpowiada agencja VML&YR, z kolei materiały BTL przygotowała agencja Digitas. Nad kampanią sprzedażową w internecie czuwa agencja Performics, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare.

Sprawdź T-Mobile - Przejdź z karty na abonament i zaoszczędź 150 zł

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć16.04.2021 | Wzrost popularności głosowania z wykorzystaniem technologii blockchain

W okresie od grudnia 2020 r. do lutego 2021 r. trzykrotnie wzrosła w stosunku do poprzedniego roku liczba głosowań za pośrednictwem Polys - opartej na technologii blockchain platformie do głosowania online stworzonej przez Kaspersky Innovation Hub.

Dwa dominujące wcześniej sektory - placówki edukacyjne oraz organizacje pozarządowe - nadal znajdują się na prowadzeniu pod względem udziału w łącznej liczbie głosowań za pośrednictwem tego narzędzia, jednak udział pozostałych sektorów uległ wyraźnym zmianom.

Z powodu lockdownu, który do marca 2020 r. wprowadziło ponad 100 krajów, wiele aspektów naszej codziennej rutyny, łącznie z pracą, zakupami oraz spotkaniami towarzyskimi, zostało przeniesionych do świata online.

Trend ten dotyczył również wspólnego podejmowania decyzji. Z badania obejmującego zanonimizowane sesje na platformie do głosowania Polys wynika, że ludzie zaczęli częściej korzystać z tego narzędzia.

+ więcej...
16.04.2021 | Integrated Solutions z Grupy Orange Polska zmodyfikował centralny system backupu w Santander Bank Polska

To największy zrealizowany projekt backupowy w całej dotychczasowej historii Integrated Solutions. Dzięki modyfikacji Bank będzie w stanie sprostać masowemu przyrostowi danych.

Wykorzystanie najnowocześniejszych urządzeń firmy Dell gwarantuje, że dane są zabezpieczone na najwyższym osiągalnym obecnie poziomie.

Bank w swej działalności nieustannie polega na złożonej, nowoczesnej infrastrukturze IT, która obecnie przechowuje terabajty danych.

Rozwój działalności biznesowej i postępująca cyfryzacja procesów w ostatnich latach powodują szybki przyrost ilości danych, a to oznacza coraz większe wyzwania także w tworzeniu zapasowych kopii danych przetwarzanych w systemach banku.

+ więcej...
16.04.2021 | Odbierz bezpłatną paczkę 3 GB od T-Mobile na Happy Fridays

Choć kwietniowa aura bywa nieprzewidywalna, to jedno jest pewne – piątek w T‑Mobile to dzień prezentów, które zawsze poprawiają humor.

W tym tygodniu przygotowaliśmy dla naszych klientów indywidualnych paczkę 3 bezpłatnych gigabajtów, dzięki której będą mogli dłużej cieszyć się ulubionymi serialami czy podcastami podczas kapryśnej pogody.

Prezent można aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS między 16 a 18 kwietnia. W tym roku w kwietniu możemy naocznie zweryfikować stare przysłowie o zmienności pogody.

Słońce zachęcające do długich spacerów przeplata się ze śniegiem i deszczem. Bez względu na aurę w T‑Mobile stawiamy na sprawdzone rozwiązania, które umilą naszym użytkownikom każdy dzień. W ramach naszej cyklicznej akcji „Happy Fridays” klienci indywidualni oferty abonamentowej, użytkownicy MIX i na kartę mogą odebrać pakiet 3 GB do wykorzystania w kraju.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 6 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 20 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 200 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij