Wiadomości

Loading


08.03.2021 | Firma Kaspersky sponsoruje zespół Aprilia Racing w ramach partnerstwa z Grupą Piaggio

Firma Kaspersky została sponsorem Aprilia Racing - jednego z najczęściej zwyciężających zespołów w historii wyścigów motocyklowych. Jej logo będzie widoczne na motocyklach zespołu przez cały sezon 2021, począwszy od pierwszego wyścigu, który odbędzie się 28 marca w Katarze. Sponsoring wynika z partnerstwa pomiędzy firmą Kaspersky a spółką matką Aprilii - grupą Piaggio, która stanowi największego w Europie producenta skuterów i motocykli.

Nowy sponsoring to kolejny wkład producenta rozwiązań cyberbezpieczeństwa w rozwój branży sportów motorowych. Kaspersky od dawna wspiera utalentowanych zawodników wyścigowych, pomagając im w pełni rozwinąć swój potencjał. Na liście wspieranych sportowców znajduje się m.in. pierwsza mieszkająca w Zjednoczonych Emiratach Arabskich kobieta uczestnicząca w wyścigach samochodowych Amna Al Qubaisi, jak również zawodnik Formuły 1 - Antonio Giovinazzi.

Firma Kaspersky jest zaangażowana w misję zapewnienia bezpiecznego postępu technologicznego branży motoryzacyjnej oraz w rozwój sportów motorowych. Chociaż działamy w innym sektorze niż Grupa Piaggio oraz Aprilia, łączą nas wspólne wartości: ciągłe doskonalenie się, innowacyjność oraz dążenie do bycia najlepszym w tym, co robimy. Jestem przekonany, że nasze partnerstwo przyniesie korzyści całej branży motoryzacyjnej, samochodowej oraz motocyklowej - powiedział Aleksander Mojsjejew, dyrektor ds. biznesu w firmie Kaspersky.

Aprilia Racing to najbardziej zaawansowany sztandar technologiczny grupy Piaggio, który zdobył aż 54 światowe tytuły mistrzowskie, z czego 28 od 2005 r., kiedy to producent z Noale dołączył do grupy. Od samego początku Aprilia Racing stanowił niezwykłą kuźnię nowych talentów.

To dla nas ogromny zaszczyt, że nazwa Kaspersky znajdzie się w tym roku w firmowych barwach Aprilia RS-GP. Nasz nowy partner zdołał wyrobić sobie markę w sportach motorowych i jesteśmy przekonani, że MotoGP będzie dla niego idealnym, nowym wyzwaniem w tym obszarze. Będziemy mogli wspólnie szlifować talenty oraz oddawać honor prawdziwemu duchowi wyścigów, czym zarówno firma Kaspersky, jak i Aprilia Racing wyróżniły się już w przeszłości - powiedział Massimo Rivola, dyrektor zarządzający Aprilia Racing.

Sponsorowanie Aprilii wynika z nowego partnerstwa firmy Kaspersky z grupą Piaggio, będącą jednym ze światowych liderów w produkcji motocykli. Dzięki niemu grupa uzyska dostęp do sprawdzonej wiedzy eksperckiej firmy z branży IT oraz możliwość bezpiecznego korzystania ze wszystkich dobrodziejstw technologii. Firma Kaspersky posiada ugruntowaną pozycję w obszarze cyberbezpieczeństwa branży motoryzacyjnej - od ponad dekady pracuje ze znanymi producentami pojazdów, jak również projektantami komponentów wykorzystywanych w motoryzacji.

źródło: Kaspersky

Kliknij aby powiększyć05.03.2021 | Szczepionki przeciwko COVID-19 do kupienia na czarnym rynku za kwotę od 200 do 1 200 dolarów

Obecnie na całym świecie prowadzona jest jedna z największych i najbardziej skomplikowanych w historii akcji szczepień.

W tej sytuacji nie mogło zabraknąć oszustów oraz nielegalnych sprzedawców chcących wzbogacić się na tym procesie.

Analizując 15 różnych rynków w Darknecie, badacze z firmy Kaspersky znaleźli reklamy trzech głównych szczepionek przeciwko COVID-19: preparatów firm Pfizer/BioNTech, AstraZeneca oraz Moderna.

Pojawili się również sprzedawcy reklamujący niezatwierdzone szczepionki. Większość sprzedawców pochodziła z Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii oraz Stanów Zjednoczonych, a ceny za dawkę wahały się w granicach od 200 do 1 200 dolarów, przy czym średnio wynosiły około 500 dolarów.

+ więcej...
05.03.2021 | Supernet Video DVD dla klientów indywidualnych T-Mobile

Trudno przewidzieć, kiedy wiosenna aura na dobre zagości za naszymi oknami, skłaniając tym samym do dłuższych spacerów.

Czekając więc na rozkwit przyrody, warto np. nadrobić najciekawsze pozycje filmowe i serialowe.

Dlatego tym razem w ramach Happy Fridays proponujemy naszym klientom usługę Supernet Video DVD, która im w tym pomoże. Można ją aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile” lub poprzez SMS.

Supernet Video DVD to rozwiązanie pozwalające na oglądanie dowolnie wybranych treści bez pomniejszania cennego pakietu GB. Umożliwia ono korzystanie z takich aplikacji jak m.in. Netflix, YouTube, Ipla, Player, TikTok, vod pl, Filmy Google Play czy Prime Video.

+ więcej...
05.03.2021 | Sieć Orange w 2020 roku: rekordowe transfery, inwestycje i 5G

Lockdown, zdalna praca i nauka przyczyniły się do znaczącego wzrostu ruchu w sieci stacjonarnej.

Skokowy wzrost nastąpił w marcu, wraz z początkiem obostrzeń, następnie ruch ustabilizował się na nowym, wyższym poziomie.

W miesiącach wakacyjnych statystyki te nieco się obniżyły, co jest naturalnym zjawiskiem sezonowym, obserwowanym co roku. Natomiast kolejny wzrost był widoczny począwszy od września, ze skokiem po ogłoszeniu zdalnej edukacji.

Łącznie, klienci przesłali w 2020 r. o połowę więcej, a użytkownicy światłowodu dwukrotnie więcej danych niż w 2019 r.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 56 kb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 8 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij