Wiadomości

Loading


26.02.2021 | Ericsson liderem infrastruktury sieci 5G w raporcie Gartner Magic Quadrant 2021

W najnowszym raporcie Gartnera, niezależnej firmy zajmującej się badaniami i doradztwem w IT, Ericsson został uznany za lidera Magic Quadrant 2021.

Uwzględnienie firmy Ericsson w ”Magicznym Kwadrancie” potwierdza wiodącą pozycję firmy w możliwościach całościowego wdrożenia wizji.

Bogata, wiodąca na rynku oferta 5G od Ericsson stymuluje rozwój sieci, usług i elastycznych rozwiązań oferowanych przez operatorów na całym świecie. Obejmuje ona wsparcie w każdej fazie cyklu wdrażania innowacji, wchodzenia na nowe rynki, czy budowania ekosystemów współpracy.

Dostawcy oferujący operatorom rozwiązania 5G zostali kompleksowo i niezależnie ocenieni i przeanalizowani przez specjalistów Gartner pod kątem kompletności wizji i zdolności do realizacji, w celu pokazania obrazu rynkowego możliwości infrastruktury 5G.

Dostawcy infrastruktury sieci 5G zostali ocenieni w zakresie konkurencyjności, wydajności efektywności oraz redukowania kosztów utrzymania. Ocena zdolności wdrożenia obejmowała produkty i usługi Ericsson, zdolność reagowania na sytuację na rynku oraz osiągnięcia spółki, działania marketingowe, doświadczenia klientów i ogólną rentowność.

Fredrik Jejdling, Executive Vice President and Head of Networks w Ericsson, powiedział: “Nieustannie inwestujemy w 5G - od badań po wdrożenia, aby zagwarantować najlepsze produkty, doświadczenie, kompleksowe kompetencje i możliwości techniczne, by być doskonałym partnerem dla naszych klientów na całym świecie. Wierzymy, że wyróżnienie nas przez firmę Gartner w segmencie liderów odzwierciedla naszą wiodocą pozycję technologiczną, konkurencyjność rynkową, determinację w zakresie innowacji oraz zaangażowanie w zaspokajanie potrzeb klientów”.

Ericsson posiada obecnie ponad 130 komercyjnych umów 5G, z których 79 to aktywne sieci działające w 40 krajach. Ericsson jest również liderem w standaryzacji 5G, z większością udziałów dla 4G i 5G. Biorąc pod uwagę deklaracje zgłoszone do Europejskiego Instytutu Norm Telekomunikacyjnych (ETSI), stosując filtr niezbędności, Ericsson jest na szczycie wyścigu patentowego 5G. Według analizy firmy prawnej Bird & Bird, Ericsson posiada największą liczbę znaczących patentów SEP (standard-essential patent) związanych z 5G na świecie (15,8%).

Ericsson stale rozwija swoje oferty sieci 5G end-to-end, obejmujące system radiowy Ericsson, sieci rdzeniowe 5G Core, koordynację i 5G dla transportu, jak również profesjonalne usługi. Firma wprowadziła innowacyjne rozwiązania w zakresie oprogramowania, takie jak Ericsson Spectrum Sharing, agregacja pasma 5G i wzmacniacze sygnału, które znacznie poprawiają zasięg, przepustowość dla użytkowników oraz efektywność wykorzystania pasma.

Rozwiązania wspierają operatorów we wdrożeniu i ewoluowaniu 5G w celu zapewnienia najlepszych doświadczeń dla użytkowników końcowych. Dodatkowo produkty należące do systemu radiowego Ericsson, dostarczane od 2015 roku, są w stanie wspierać rozwiązanie 5G New Radio (NR) dzięki zdalnej instalacji oprogramowania.

źródło: Ericsson

Kliknij aby powiększyć26.02.2021 | Nebulizacja - nowa kampania marki Zyxel

Zyxel wystartował z kampanią Nebulizacja promującą Nebula Cloud Networking – rozwiązanie umożliwiające zdalną kontrolę i zarządzanie kompatybilnymi punktami dostępowymi, switchami i innymi urządzeniami z oferty firmy.

Kampania promuje elastyczność i wygodę dla administratorów w zarządzaniu siecią bez względu na miejsce i czas.

Punktem wyjścia w pracach nad koncepcją kampanii była zmiana podejścia do prezentacji zalet produktu.

Podstawowym założeniem było skupienie się na ukazaniu zalet produktu przez pryzmat potrzeb trzech kluczowych grup odbiorców.

+ więcej...
26.02.2021 | Plus podwaja gigabajty

Od 1 marca Plus podwaja pakiety gigabajtów w wybranych głosowych ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz dla firm, w tym w abonamencie z dostępem do 5G.

Dwukrotnie większe paczki danych na cały okres trwania umowy otrzymają nowi klienci, osoby przedłużające umowę lub kupujące kolejny abonament w Plusie.

To promocja na każdą kieszeń, podwojone gigabajty znajdziemy już w najtańszym abonamencie za 30 zł.

+ więcej...
26.02.2021 | Rabat na fotoksiążkę od T-Mobile na Happy Fridays

Radosne i ważne momenty w życiu zawsze chętnie utrwalamy na zdjęciach.

Dzięki temu możemy do nich wrócić w dowolnym czasie i znów naładować się pozytywną energią.

By zachować szczęśliwe momenty na jeszcze dłużej, w ramach Happy Fridays, przygotowaliśmy dla naszych klientów zniżkę na CEWE Fotoksiążkę Pure, dzięki której każdy może zgromadzić swój osobisty zbiór wyjątkowych wspomnień.

Wystarczy pobrać kod rabatowy w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub odebrać go SMS-em. Za sprawą smartfonów uchwycenie ulotnych chwil przychodzi dość łatwo.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 12 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 7,2 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij