Wiadomości

Loading


26.02.2021 | Nebulizacja - nowa kampania marki Zyxel

Zyxel wystartował z kampanią Nebulizacja promującą Nebula Cloud Networking – rozwiązanie umożliwiające zdalną kontrolę i zarządzanie kompatybilnymi punktami dostępowymi, switchami i innymi urządzeniami z oferty firmy. Kampania promuje elastyczność i wygodę dla administratorów w zarządzaniu siecią bez względu na miejsce i czas.

Punktem wyjścia w pracach nad koncepcją kampanii była zmiana podejścia do prezentacji zalet produktu. Podstawowym założeniem było skupienie się na ukazaniu zalet produktu przez pryzmat potrzeb trzech kluczowych grup odbiorców:

  • administratorów sieci firmowej (z wieloma oddziałami) lub sieci szkolnej,
  • dla instalatorów oraz administratorów sieci pełniących również rolę podwykonawców IT (outsourcing zarządzania siecią),
  • użytkownika domowego.

Kluczowe w kampanii jest podkreślenie łatwego zarządzania siecią z dowolnego miejsca. Szczególnie uwidacznia to spot kampanii, w którym żeglarz na jachcie otrzymuje komunikat alarmowy na telefon, następnie wykonuje kilka kliknięć i naprawia problem w sieci w ciągu zaledwie kilku sekund. Wszystko dzięki możliwości zarządzania siecią w chmurze, którą umożliwia system Nebula.

Rozwiązanie firmy Zyxel pozwala na konfigurację sieci poprzez stronę www oraz aplikację mobilną. Dzięki Nebuli można zdalnie konfigurować i monitorować sieć, aktualizować firmware czy wykonać podstawową diagnostykę i naprawy.

- Wystarczy mieć dostęp do internetu, choćby ze smartfonu, jak w naszym spocie, aby móc rozwiązywać realne problemy z działaniem sieci lokalnych np. w placówce firmy oddalonej o kilka tysięcy kilometrów. To elastyczność i wygoda dla administratorów sieci, którą chcemy promować - mówi Norbert Ogłoziński, Country Sales Manager w firmie Zyxel Networks.

Działania w ramach kampanii obejmują cykl webinariów z ekspertami Zyxel Networks, kampanię reklamową w sieci Google, współpracę z zasięgowymi mediami technologicznymi, współpracę z influencerami na YouTube oraz aktywności w social media na kanałach własnych Zyxela.

źródło: Zyxel

Kliknij aby powiększyć26.02.2021 | Plus podwaja gigabajty

Od 1 marca Plus podwaja pakiety gigabajtów w wybranych głosowych ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych oraz dla firm, w tym w abonamencie z dostępem do 5G.

Dwukrotnie większe paczki danych na cały okres trwania umowy otrzymają nowi klienci, osoby przedłużające umowę lub kupujące kolejny abonament w Plusie.

To promocja na każdą kieszeń, podwojone gigabajty znajdziemy już w najtańszym abonamencie za 30 zł.

+ więcej...
26.02.2021 | Rabat na fotoksiążkę od T-Mobile na Happy Fridays

Radosne i ważne momenty w życiu zawsze chętnie utrwalamy na zdjęciach.

Dzięki temu możemy do nich wrócić w dowolnym czasie i znów naładować się pozytywną energią.

By zachować szczęśliwe momenty na jeszcze dłużej, w ramach Happy Fridays, przygotowaliśmy dla naszych klientów zniżkę na CEWE Fotoksiążkę Pure, dzięki której każdy może zgromadzić swój osobisty zbiór wyjątkowych wspomnień.

Wystarczy pobrać kod rabatowy w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub odebrać go SMS-em. Za sprawą smartfonów uchwycenie ulotnych chwil przychodzi dość łatwo.

+ więcej...
25.02.2021 | Plus nawiązuje współpracę ze startupami wykorzystującymi technologię 5G

Grupa Polsat wybrała startupy do dalszej współpracy w ramach akceleratora S5 – akceleratora Technologii 5G.

Wybrane rozwiązania mają potencjał wsparcia m.in. Przemysłu 4.0.

Grupa Polsat zaangażowała się we współpracę z Akceleratorem S5 z Łodzi, aby pomóc młodym, innowacyjnym firmom w rozwoju ich produktów i usług z wykorzystaniem technologii 5G, jak również popularyzować wykorzystanie tej technologii w rzeczywistości biznesowej.

Ze zgłoszonych ponad 170 firm, do fazy inkubacji (rozwoju projektu w początkowej fazie) został wybrane trzy startupy, które otrzymały granty finansowe na start współpracy z Plusem.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 30 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 20 Mb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 32 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij