Wiadomości

Loading


19.02.2021 | 60 darmowych minut lub SMS-ów na Happy Fridays od T-Mobile

Zima za oknem to nie problem, by pozostać w bliskim kontakcie z rodziną czy przyjaciółmi. Zwłaszcza, że w ten weekend, od 19 do 21 lutego, nasi klienci, w ramach akcji Happy Fridays, mogą aktywować darmowy pakiet 60 minut wymiennych na SMS-y do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Wystarczy skorzystać z aplikacji Mój T-Mobile lub wysłać SMS-a.

Rozmowy nocą czy poranne SMS-y? Zarówno dla tych, którzy lubią długie telefoniczne rozmowy, jak i dla tych, którzy wolą pisać SMS-y, przygotowaliśmy kolejny bonus w ramach „Happy Fridays”. Klienci indywidualni oferty abonamentowej, MIX i na kartę mogą odebrać bezpłatną paczkę 60 minut wymienną na SMS, dzięki czemu kontakt z bliskim – nawet tymi przebywającymi za granicą – będzie jeszcze prostszy.

Aktywuj pakiet i dziel się przeżyciami

Magentowy bonus czeka na zainteresowanych przez cały weekend – od 19 do 21 lutego br. w aplikacji „Mój T‑Mobile”. Można go również odebrać poprzez wysłanie SMS o treści „HF” na bezpłatny numer 80800. Prezent zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin.

Zarówno użytkownicy MIX, na kartę, jak i abonenci mogą korzystać z pakietu aż przez 30 dni od momentu aktywacji na terenie Unii Europejskiej (strefa 1A). Z promocji można skorzystać tylko jeden raz.

Sprawdź T-Mobile - Światłowód z Amazon Prime Video

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć19.02.2021 | Wiosenna ramówka Telewizji Polsat w IPLI Przedpremiery seriali i cały sezon najnowszego tytułu Komisarz Mama

Użytkownicy serwisu internetowego IPLA mogą już oglądać najnowsze seriale oraz produkcje rozrywkowe z wiosennej oferty programowej Telewizji Polsat.

Wśród nowości będzie można zobaczyć, przed emisją w telewizji i bez reklam, trzy seriale: „Kowalscy kontra Kowalscy”, „Piękni i bezrobotni” oraz „Komisarz Mama”, który dostępny jest od razu w całości.

Ze znanych i lubianych pozycji pojawią się kolejne odcinki seriali: „Przyjaciółki”, „Pierwsza Miłość” i „Gliniarze”.

Wszystkie premiery można znaleźć w pakiecie IPLA PREMIUM, jeszcze zanim trafią na antenę. Do serwisu trafią również emocjonujące programy, do których bez wątpienia należą „Love Island. Wyspa Miłości” czy „Ninja Warrior Polska”.

+ więcej...
19.02.2021 | Wyniki Orange Polska za 2020 rok: zrealizowane zapowiedzi, rekordowy światłowód

Pomimo spowolnienia wywołanego pandemią i trudniejszych warunków prowadzenia działalności, Orange Polska zrealizował założenia przyjęte na 2020 rok.

Duże zapotrzebowanie na światłowód przełożyło się w 4 kwartale na rekordowe 63 tys. nowych klientów.

Rośnie także liczba użytkowników usług konwergentnych i mobilnych.

Firma trzeci rok z rzędu poprawiła wskaźnik rentowności operacyjnej EBITDAaL – tym razem wzrósł o blisko 3%.

+ więcej...
19.02.2021 | Zaproszenie na webinar: 5G, a inteligentny rozwój obszarów wiejskich

Firma Ericsson zaprasza do wzięcia udziału w spotkaniu online, na którym eksperci Ericsson wyjaśnią w jaki sposób technologia 5G może wspomóc inteligetny rozwój obszarów wiejskich.

Kryzys wywołany przez COVID-19 pokazał, jak ważna jest łączność.

Blisko połowa obywateli Europy zamieszkuje obszary wiejskie.

Wzrasta zapotrzebowanie na szybkie, bezpieczne i niezawodne sieci, umożliwiające pracę, naukę i zdalny dostęp do usług publicznych, takich jak służba zdrowia. Kryzys spowodowany przez koronawirusa obnażył przepaść cyfrową.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 50 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 32 Mb/s
xDSL - łącze 12 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 40 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij