Wiadomości

Loading


27.01.2021 | Nowe oferty abonamentowe od Plusha

Plush przygotował dla swoich klientów nowe plany abonamentowe. Od teraz klienci Plush ABONAMENT mogą skorzystać z ofert z jeszcze większą ilością gigabajtów. Nowy abonament z pakietem 50 GB danych zapewnia dostęp do 5G od Plusa, którego zasięgiem objętych jest ponad 7 milionów Polaków we wszystkich województwach.

Plush ABONAMENT

W odpowiedzi na rosnący ruch internetowy, Plush wprowadził nowe, atrakcyjne plany abonamentowe. Nowa oferta Plush ABONAMENT to możliwość skorzystania z umowy na czas określony (24 m-ce) lub nieokreślony.

Umowa na czas określony

Wiodącą ofertą z pakietem danych przy umowie na 24 m-ce jest abonament z pakietem 50 GB za 60 zł/mies. i dostępem do 5G od Plusa przez cały okres trwania umowy.

Drugą ofertą na czas określony (również 24 m-ce) jest abonament z pakietem 20 GB za 30 zł/mies.

Umowa na czas nieokreślony - „im dłużej zostajesz, tym więcej gigabajtów w pakiecie internetowym dostajesz”

Dla osób, które nie lubią sztywnych zobowiązań przygotowany został abonament z umową na czas nieokreślony z pakietem 15 GB w cenie 30 zł/mies. W tym wariancie klient otrzymuje również dodatkowy pakiet danych za staż. Po 6 miesiącach pakiet internetowy zwiększa się do 20 GB do wykorzystania co miesiąc, a po 12 miesiącach do 25 GB miesięcznie. Wszystko w myśl zasady: „im dłużej zostajesz, tym więcej gigabajtów w pakiecie internetowym dostajesz”.

A także w ramach umowy

Bez względu na wybrany abonament, wszystkie oferty Plush ABONAMENT zapewniają nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a dzięki pakietowi Social Free abonenci nie zużywają danych podczas korzystania z popularnych serwisów takich jak Facebook, Messenger, Instagram czy WhatsApp.

Wśród benefitów, bez względu na wybrany w umowie pakiet danych, znalazł się również dodatkowy pakiet 10 GB przyznawany co miesiąc do wykorzystania w serwisach YouTube i TikTok.

Użytkownicy ofert z pakietem 50 GB otrzymają dostęp do muzycznego serwisu TIDAL bez dodatkowych opłat przez całą umowę. W przypadku pozostałych pakietów klienci mogą korzystać z tego serwisu muzycznego przez 90 dni za darmo, a później w ramach miesięcznej opłaty 19,99 zł.

Wśród dodatkowych usług dostępnych z umową na czas nieoznaczony na uwagę zasługuje możliwość skorzystania z wakacji od abonamentu. Wystarczy wysłać SMS-a na nr 80666 w treści wpisując „wakacje”, by od najbliższego okresu rozliczeniowego nie płacić za abonament.

Plush INTERNET

Osoby zainteresowane głównie dostępem do internetu znajdą w Plushu pakiet 40 GB w abonamencie na czas nieokreślony za 30 zł/mies. Po 6 miesiącach, w ramach programu stażowego, pakiet internetowy zwiększa się do 60 GB, a po roku do 80 GB.

Nowością w Plushu jest możliwość dobrania dodatkowej karty nie tylko z ofertą głosową, ale również z ofertą internetową. Posiadając dwa (lub więcej) dowolne abonamenty w Plushu, zyskuje się rabat w wysokości 4,99 zł na każdą kartę. Abonamenty można dowolnie łączyć.

Sprawdź Plush - Internet 40 GB/mies. + program stażowy

źródło: Plus

Kliknij aby powiększyć27.01.2021 | Deutsche Telekom najcenniejszą europejską marką telekomunikacyjną

Grupa Deutsche Telekom po raz kolejny została najcenniejszą europejską marką telekomunikacyjną.

Według najnowszego raportu Brand Finance Global 500 Grupa DT odnotowała również najwyższą wartość marki w swojej historii, wynoszącą 51,1 miliarda dolarów amerykańskich.

Jest to wzrost o 27,9 procent w stosunku do roku poprzedniego (39,96 USD). Po zmianach strukturalnych i odświeżeniu marki w 2008 roku Grupa Deutsche Telekom zwiększyła swoją wartość o 475 procent.

W najnowszym rankingu Brand Finance Global 500 Deutsche Telekom zajął trzecie miejsce wśród światowych firm telekomunikacyjnych, za Verizon i AT&T, a przed China Mobile.

+ więcej...
26.01.2021 | Prawie 5 mln Polaków nie korzysta z komputera i internetu. Podatek od smartfonów i laptopów jeszcze pogłębi problem cyfrowego wykluczenia

W Polsce blisko 5 mln osób wciąż nie korzysta z internetu ani komputera, a pod względem wykluczenia cyfrowego sytuacja wygląda gorzej tylko w sześciu krajach Europy.

Jedną z głównych przyczyn są zbyt wysokie koszty sprzętu i dostępu do sieci.

Tymczasem planowane przez rząd rozszerzenie opłaty reprograficznej na nowe urządzenia, takie jak smartfony, tablety, laptopy i komputery stacjonarne, może dodatkowo wywindować ich ceny o kilkaset złotych.

– W tej pandemicznej sytuacji, kiedy z dnia na dzień przestawiliśmy się na nauczanie zdalne, zamknęliśmy seniorów w domu i przenieśliśmy szereg usług do online’u, podnoszenie cen na urządzenia typu smartfon czy laptop jest błędem – podkreśla Michał Herde z Federacji Konsumentów.

+ więcej...
26.01.2021 | Kaspersky przedstawia rekomendacje w zakresie bezpieczeństwa IT dla firm na 2021

Eksperci z firmy Kaspersky podsumowali trendy na 2021 r. w wyzwaniach związanych z biznesowym cyberbezpieczeństwem. Praca zdalna stanie się katalizatorem przejścia z koncepcji granicy sieci korporacyjnej na certyfikację bezpieczeństwa mikrobiur.

Outsourcing funkcji IT oraz cyberbezpieczeństwa będzie kluczowy dla rozwiązania problemu braku wyspecjalizowanej kadry oraz ograniczeń budżetowych.

W celu koordynacji dostawców usług zarządzanych konieczne staną się umiejętności kontroli oraz ochrony chmury.

Rozpowszechnienie pracy zdalnej, ograniczenia finansowe spowodowane recesją gospodarczą oraz wzrost liczby cyberzagrożeń z powodu globalnej pandemii wpłyną na codzienną pracę ekspertów ds. cyberbezpieczeństwa w 2021 r.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 32 Mb/s
xDSL - łącze 8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 100 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij