Wiadomości

Loading


18.01.2021 | Premierowe smartfony Samsung z serii Galaxy S21 5G już w przedsprzedaży T-Mobile

Wraz ze światową premierą najnowszych modeli smartfonów firmy Samsung z serii Galaxy – S21 5G, S21+ 5G oraz S21 Ultra 5G – nasi klienci indywidualni i biznesowi mogą już skorzystać z przedsprzedaży tych nowoczesnych urządzeń. Osoby, które zdecydują się na zakup smartfonów do 28 stycznia włącznie, będą mogły odebrać w prezencie lokalizator Galaxy SmartTag oraz – w zależności od wybranego modelu smartfona – słuchawki Galaxy Buds Pro lub Galaxy Buds Live.

Mawiają, że jaki początek roku, taki cały rok. A jeśli wszystkie przedsprzedaże w 2021 r. miałby obejmować tak zaawansowane modele smartfonów jak w przypadku serii Galaxy S21 5G, to zdecydowanie jesteśmy na tak! Czego możemy spodziewać po premierowych telefonach firmy Samsung? Bez wątpienia w żadnym z trzech modeli nie można przeoczyć wyświetlaczy najwyższej jakości, doskonałych aparatów oraz baterii, które spokojnie wystarczą nam na cały dzień intensywnego korzystania z tych urządzeń.

W przypadku modelu Galaxy S21 5G warto zwrócić uwagę na wyświetlacz z płynnym odświeżaniem 120 Hz, który dostarczy jego właścicielom wciągających wrażeń podczas korzystania z rozrywki na telefonie. Z kolei w Galaxy S21+ 5G użytkownicy z pewnością docenią baterię o pojemności 4800 mAh oraz superszybkie ładowanie przewodowe i bezprzewodowe, zapewniające ekspresowe uzupełnienie zużytej baterii. Natomiast model Galaxy S21 Ultra 5G to nie lada gratka dla osób, które lubią uwieczniać telefonem ważne chwile, a z poczwórnym aparatem 108 MP będzie to dziecinnie proste. Model ten jest również kompatybilny z rysikiem S-Pen (sprzedawanym osobno).

Wszystkie modele z serii Galaxy S21 5G obsługują sieć 5G, która w naszym przypadku obejmuje obecnie ponad 50 miast, w tym m.in. Warszawę i okolice, Trójmiasto, Łódź, Kraków, Poznań, Wrocław, Płock, Opole, Częstochowę, Rzeszów, Bielsko-Białą, Kielce czy Górnośląski Okręg Przemysłowy. Dzięki blisko 1650 stacjom bazowym zlokalizowanym w całej Polsce, nasze 5G dociera do 6,3 milionów osób.

Zamów nowy smartfon i odbierz prezenty
Decydując się na zakup nowych modeli firmy Samsung w przedsprzedaży, nasi klienci mogą liczyć na dodatkowe akcesoria w prezencie. W przypadku wyboru Galaxy S21 Ultra 5G są to słuchawki Galaxy Buds Pro oraz lokalizator Galaxy SmartTag, a przy modelach S21 5G oraz S21+ 5G słuchawki bezprzewodowe Galaxy Buds Live i również lokalizator Galaxy SmartTag.

W ofercie dla klientów indywidualnych premierowe smartfony będą dostępne z pamięcią 128 GB, natomiast klienci biznesowi będą mogli skorzystać z dwóch wariantów: 128 lub 256 GB. Samsung Galaxy S21 Ultra 5G w naszej sieci będzie można nabyć w kolorze czarnym, Galaxy S21+ 5G w wersji czarnej i srebrnej, zaś Galaxy S21 5G w kolorach szarym, białym i różowym. Zamówione w przedsprzedaży urządzenia będzie można odebrać już 28 stycznia, zaś regularna sprzedaż rozpocznie się 29 stycznia.

Użytkownicy indywidualni – zarówno nowi, jak i obecni klienci T‑Mobile – mogą nabyć najnowsze smartfony firmy Samsung w następujących cenach:

Natomiast ceny nowych modeli w ofertach biznesowych prezentują się następująco:

Sprawdź T‑Mobile - Najszybszy internet mobilny

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć18.01.2021 | 5G od Orange rusza w Trójmieście

#hello5G jest dostępna dla ok. 90 tys. mieszkańców Trójmiasta.

Zasięg tej sieci obejmuje główny szlak komunikacyjny aglomeracji oraz popularne punkty, m.in. gdańskie Stare Miasto.

Z #hello5G mogą korzystać klienci Orange, którzy znajdą się w zasięgu tej sieci, korzystają z urządzenia współpracującego z tą technologią oraz posiadają jeden z wybranych planów taryfowych.

Są to użytkownicy Orange Love Extra i Premium, Planu Mobilnego 75, Planu za 80 zł w Orange Flex oraz usługi Bez Limitu w Orange na kartę, jak również przedsiębiorcy posiadający Plan Firmowy L lub Plan Firmowy XL.

+ więcej...
18.01.2021 | Poczta Polska zarejestrowała blisko 325 tys. numerów na kartę

Klienci firm telekomunikacyjnych współpracujących z Pocztą Polską mogą rejestrować numery na kartę w 4700 własnych placówkach pocztowych lub bezpośrednio u listonoszy wyposażonych w tablety.

Tym sposobem klienci zarejestrowali blisko 325 tysięcy kart SIM z oferty prepaid.

Poczta Polska na mocy umów z operatorami sieci komórkowych rejestruje karty SIM w systemie prepaid w całej sieci własnej, czyli w blisko 4700 placówkach pocztowych.

Obecnie z usług Poczty Polskiej w tym zakresie korzystają: Orange, Play, Plus, T-Mobile, Virgin, wRodzinie oraz LycaMobile.

+ więcej...
18.01.2021 | Już ponad 300 nauczycieli przeszklonych w ramach projektu B.NET

W ramach projektu edukacyjnego B.NET, realizowanego przez Fundację Digital University i T-Mobile Polska przeprowadzonych zostało już 11 szkoleń online, w których udział wzięło ponad 300 pedagogów z całej Polski.

Spotkania miały na celu rozwój cyfrowych umiejętności i wzrost świadomości na temat zagrożeń w sieci.

W pierwszym kwartale 2021 roku eksperci przeprowadzą kolejnych 5 szkoleń.

2020 rok był bez wątpienia okresem przyspieszonej cyfryzacji całego społeczeństwa, któremu internet umożliwiał nie tylko kontakty z najbliższymi, ale także pracę i naukę.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 3 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 50 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3,1 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij