Wiadomości

Loading


18.01.2021 | Poczta Polska zarejestrowała blisko 325 tys. numerów na kartę

Klienci firm telekomunikacyjnych współpracujących z Pocztą Polską mogą rejestrować numery na kartę w 4700 własnych placówkach pocztowych lub bezpośrednio u listonoszy wyposażonych w tablety. Tym sposobem klienci zarejestrowali blisko 325 tysięcy kart SIM z oferty prepaid.

Poczta Polska na mocy umów z operatorami sieci komórkowych rejestruje karty SIM w systemie prepaid w całej sieci własnej, czyli w blisko 4700 placówkach pocztowych. Obecnie z usług Poczty Polskiej w tym zakresie korzystają: Orange, Play, Plus, T-Mobile, Virgin, wRodzinie oraz LycaMobile. Dodatkowo klienci Orange, Play i T-Mobile mają możliwość rejestracji numeru na kartę u każdego listonosza wyposażonego w tablet. Średnio miesięcznie Poczta Polska rejestruje 27 tys. kart SIM z oferty prepaid, głównie są to karty SIM sieci Play, Plus oraz Orange.

- Dzięki dużej liczbie placówek pocztowych jesteśmy dostępni w każdym zakątku kraju, zarówno w miastach jak i na wsiach. Dzięki bliskości naszych placówek klienci mają łatwy i szybki dostęp do szerokiej gamy usług, nie tylko pocztowych, ale także bankowych, ubezpieczeniowych, a nawet telekomunikacyjnych. Poczta Polska to jedyna firma na rodzimym rynku z tak szerokim zasięgiem. Rosnące zainteresowanie klientów naszą różnorodną ofertą pokazuje, że placówka pocztowa to dobre i wygodne miejsce dla załatwiania wielu codziennych spraw, w tym tak potrzebnych jak łączność z innymi ludźmi dzięki kartom SIM – mówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Obowiązek rejestracji wszystkich używanych w systemie prepaid kart SIM reguluje wprowadzona 1 lipca 2016 r. ustawa antyterrorystyczna. Akt prawny nakłada na klientach obowiązek ich rejestrowania.

źródło: Poczta Polska

Kliknij aby powiększyć18.01.2021 | Już ponad 300 nauczycieli przeszklonych w ramach projektu B.NET

W ramach projektu edukacyjnego B.NET, realizowanego przez Fundację Digital University i T-Mobile Polska przeprowadzonych zostało już 11 szkoleń online, w których udział wzięło ponad 300 pedagogów z całej Polski.

Spotkania miały na celu rozwój cyfrowych umiejętności i wzrost świadomości na temat zagrożeń w sieci.

W pierwszym kwartale 2021 roku eksperci przeprowadzą kolejnych 5 szkoleń.

2020 rok był bez wątpienia okresem przyspieszonej cyfryzacji całego społeczeństwa, któremu internet umożliwiał nie tylko kontakty z najbliższymi, ale także pracę i naukę.

+ więcej...
18.01.2021 | Nowe flagowce z serii Galaxy S21 z dostępem do 5G w przedsprzedaży w Plusie

Równolegle z premierą najnowszej serii smartfonów Samsung Galaxy S21 5G flagowce trafiły do przedsprzedaży w Plusie.

W ofercie abonamentowej operatora dostępne są wszystkie 3 modele: Samsung Galaxy S21 Ultra 5G, Samsung Galaxy S21+ 5G 256 GB oraz Samsung Galaxy S21 5G 128GB. Model Galaxy Ultra 5G można nabyć w dwóch wersjach pamięci: 512GB i 256GB.

Wszystkie modele wspierają najszybsze i największe zasięgowo 5G w sieci Plus.

W ramach promocji przedsprzedażowej, przy zakupie smartfonów nowej serii S21, klient może otrzymać słuchawki bezprzewodowe i lokalizator w prezencie.

+ więcej...
15.01.2021 | Pakiet 60 minut lub SMS-ów dla klientów indywidualnych T-Mobile

Godziny odmierzano już w starożytnym Egipcie. I choć dzisiaj nie musimy mieć w domu klepsydry, aby kontrolować upływ czasu, niezmiennie stajemy przed dylematem – jak zagospodarować cenne minuty w wartościowy sposób?

Dla wielu osób oczywistym wyborem będzie kontakt z bliskimi.

Dlatego udostępniamy naszym klientom nowy bonus – 60 minut wymiennych na SMS-y.

Będzie go można odebrać od 15 do 17 stycznia w aplikacji „Mój T‑Mobile” lub poprzez SMS.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 512 kb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 65 Mb/s:
GSM - łącze 15  Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij