Wiadomości

Loading


27.11.2020 | T-Mobile dostarczy usługi dla Polskiej Spółki Gazownictwa

Zakończył się przetarg Polskiej Spółki Gazownictwa sp. z o.o. na dostarczenie usług sieci WAN MPLS. Wygrała oferta T‑Mobile – łączna wartość nowej umowy wynosi 2 610 770,94 zł brutto.

Polska Spółka Gazownictwa poszukiwała dostawcy, który zapewni usługi sieci teleinformatycznej WAN w zakresie transmisji danych, głosu i wideo poprzez wirtualną sieć szkieletową VPN zrealizowaną w technologii MPLS w ramach infrastruktury wykonawcy. Rozwiązanie miało objąć teren zakładów w Opolu, Zabrzu, Krakowie, Jaśle, Lublinie i Kielcach. W czerwcu firma ogłosiła w związku z tym przetarg, w wyniku którego oferta T‑Mobile została wybrana. Operator zagwarantuje usługę w sumie w 90 lokalizacjach w obrębie miast, na ponad 170 łączach o przepływności do 600 Mb/s. Kontrakt podpisano we wrześniu na okres 36 miesięcy.


Kolejna współpraca z PSG
Nowa umowa stanowi w rzeczywistości kontynuację współpracy z PSG. Już w 2015 roku operator zbudował bowiem dla spółki sieć korporacyjną, usprawniającą wymianę informacji między oddziałami, gwarantującą bezpieczeństwo i pozwalającą na obniżenie wydatków telekomunikacyjnych. Teraz dostarczy przedsiębiorstwu kolejne usługi, w nowym obszarze, poszerzając tym samym bogate doświadczenie w obsłudze podmiotów infrastruktury krytycznej.

Polska Spółka Gazownictwa sp. z o.o. jest największą spółką Grupy Kapitałowej PGNiG. Działa ona na terenie całej Polski, dystrybuując gaz poprzez ponad 190 tys. km gazociągów. Firma jest zarazem największym w Europie operatorem systemu dystrybucyjnego gazu.

Sprawdź T‑Mobile - Internet na kartę

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć27.11.2020 | Ponad połowa Polaków chce szybkiego dostępu do sieci 5G - badanie Ericsson

52% Polaków chciałoby zacząć korzystać z sieci 5G u swojego operatora w ciągu roku od jej uruchomienia – wynika z badania „5G Made in Poland” zrealizowanego przez SW Research na zlecenie firmy Ericsson.

Z kolei co szósta osoba oczekuje dostępu do sieci 5G maksymalnie w ciągu miesiąca od momentu uruchomienia usługi.

Sukces sieci 5G na rynku konsumenckim będzie miał kluczowe znaczenie dla operatorów, a dodatkowe możliwości i wyzwania będą związane z wykorzystaniem łączności 5G w przemyśle i biznesie.

+ więcej...
27.11.2020 | T-Mobile przekazuje tablety do terapii śmiechem online Fundacji „Dr Clown”

T-Mobile łączy się w pomocy! Firma przekazała ponad 50 tabletów na rzecz Fundacji „Dr Clown”.

Trafią one do blisko 40 szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych w całej Polsce i posłużą Fundacji do prowadzenia swoich dotychczasowych działań w formie zdalnej.

Choć z czołówek gazet i serwisów informacyjnych od wielu miesięcy nie schodzi temat koronawirusa to na pomoc i wsparcie czeka także wielu innych chorych.

Szczególnie najmłodsi pacjenci mogą czuć się niezwykle samotni w sytuacji dłuższego pobytu w szpitalu.

+ więcej...
26.11.2020 | Mikołajki z Cartoon Network w Cyfrowy Polsat GO

Z okazji nadchodzących Mikołajek wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający z serwisu Cyfrowy Polsat GO otrzymali dostęp do najciekawszych seriali Cartoon Network do 22 grudnia br. bez dodatkowych opłat.

Materiały dostępne są również mobilnie – z aktywną opcją ON THE GO.

W trakcie Mikołajek z Cartoon Network wszyscy abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT mogą śledzić niezwykłe losy swoich ulubionych bohaterów.

Przez miesiąc wspólnej akcji do obejrzenia będzie ponad 200 odcinków seriali wprost z anteny Cartoon Network.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 200 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 12 Mb/s
  • 2a 122.00 zł
xDSL - łącze 4 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 360 kb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij