Wiadomości

Loading


27.11.2020 | T-Mobile przekazuje tablety do terapii śmiechem online Fundacji „Dr Clown”

T-Mobile łączy się w pomocy! Firma przekazała ponad 50 tabletów na rzecz Fundacji „Dr Clown”. Trafią one do blisko 40 szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych w całej Polsce i posłużą Fundacji do prowadzenia swoich dotychczasowych działań w formie zdalnej.

Choć z czołówek gazet i serwisów informacyjnych od wielu miesięcy nie schodzi temat koronawirusa to na pomoc i wsparcie czeka także wielu innych chorych. Szczególnie najmłodsi pacjenci mogą czuć się niezwykle samotni w sytuacji dłuższego pobytu w szpitalu. Właśnie dlatego T‑Mobile rozpoczął współpracę z Fundacją „Dr Clown”. Firma przekazała ponad 50 nowoczesnych tabletów, które trafiły już m.in. na oddziały pediatryczne, onkologiczne, chirurgiczne, rehabilitacyjne i nefrologiczne, łącznie do blisko 40 placówek w całych kraju. Sprzęty posłużą do obsługi „Śmiechofonu”, poprzez który dzieci w szpitalach będą mogły się szybko i wygodnie połączyć z Doktorami Clownami na wirtualną wizytę pełną uśmiechu. Na tabletach znajdują się także materiały edukacyjne m.in. cykl filmowy „Wirtualny Instytut Dobrej Zabawy”, które mają umilić dzieciom czas spędzony w szpitalu.

Pandemia to od kilku miesięcy temat numer jeden jeżeli chodzi o służbę zdrowia, jednak wiemy, że w szpitalach nadal przebywają dzieci, które chorują i które potrzebują wsparcia. Najmłodsi pacjenci, którzy przebywają teraz na oddziałach pediatrycznych szczególnie odczuwają psychiczne skutki konieczności izolacji czy brak możliwości odwiedzin osób spoza najbliższej rodziny. Naszej firmie zależy na tym, żeby nasze usługi w tych trudnych czasach dawały możliwość bycia blisko i finalnie poprawiały nasz nastrój, zbliżając z innymi, bliskimi nam ludźmi. Cieszę się, że przekazując sprzęt Fundacji „Dr Clown”, możemy wywołać uśmiech na twarzach wielu dzieci w całej Polsce
- mówi Małgorzata Rybak-Dowżyk, Dyrektor Departamentu Komunikacji Korporacyjnej T-Mobile.

Przywracają uśmiechy
Fundacja „Dr Clown” wykorzystuje dobroczynne właściwości uśmiechu, by wspierać procesy leczenia, a także zapewnić bliskość osobom chorym i znajdującym się w sytuacjach kryzysowych. Wolontariusze, Doktorzy Clowni przebrani w kolorowe stroje, podczas wesołych animacji starają się odwrócić uwagę chorych od szpitalnej rzeczywistości.

Chociaż pandemia oddzieliła nas od pacjentów drzwiami, obostrzeniami i izolacją, to nie mogła nas powstrzymać przed dzieleniem się z pacjentami uśmiechem. Uruchomiliśmy Śmiechofon, czyli spotkania online z Doktorami Clownami, na które zapraszamy zarówno dzieci, które odbywają leczenie w szpitalach, jak i te przebywające na kwarantannie w domu. Ponadto w wybranych miastach wolontariusze pojawiają się pod szpitalnym oknami, by pomachać i pozdrowić pacjentów.
- mówi Agata Bednarek, Prezes Zarządu Fundacji „Dr Clown”.

Co roku wolontariusze Fundacji „Dr Clown” docierali w ten sposób do blisko 60 000 chorych dzieci, dorosłych i seniorów z całej Polski. Z powodu COVID-19 wizyty wolontariuszy w szpitalach i placówkach specjalnych zostały wstrzymane do odwołania.

Sprawdź T-Mobile - Internet Światłowodowy

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć26.11.2020 | Mikołajki z Cartoon Network w Cyfrowy Polsat GO

Z okazji nadchodzących Mikołajek wszyscy abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający z serwisu Cyfrowy Polsat GO otrzymali dostęp do najciekawszych seriali Cartoon Network do 22 grudnia br. bez dodatkowych opłat.

Materiały dostępne są również mobilnie – z aktywną opcją ON THE GO.

W trakcie Mikołajek z Cartoon Network wszyscy abonenci telewizji satelitarnej, kablowej IPTV i internetowej OTT mogą śledzić niezwykłe losy swoich ulubionych bohaterów.

Przez miesiąc wspólnej akcji do obejrzenia będzie ponad 200 odcinków seriali wprost z anteny Cartoon Network.

+ więcej...
26.11.2020 | Poczta Polska: przygotowania do obsługi klientów zamawiających prezenty online

Pandemia sprzyja zakupom internetowym, a szczególnie teraz w okresie przedświątecznym ważny jest dla klientów czas i wygoda dostawy.

Poczta Polska przygotowała listę wskazówek, które ułatwią zakupy i sprawią, że ich doręczenie będzie zgodne z oczekiwaniami.

- Nie zwlekajmy z zamawianiem prezentów w sklepach internetowych, warto zrobić to jak najszybciej i mieć spokojną gwiazdkę. Im później kupimy prezent, tym uważniej powinniśmy przeczytać, ile dni potrzebuje sklep internetowy na wysłanie przesyłki – radzi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

+ więcej...
26.11.2020 | T-Mobile nagrodzony w konkursie Digital Excellence Awards

Ogłoszone zostały wyniki konkursu Digital Excellence Awards – w kategorii Transformational Capabilities zwyciężył T‑Mobile.

Firma została nagrodzona za cyfrową transformację, której udało jej się dokonać w ostatnim czasie, by dodatkowo usprawnić procesy i rezultaty pracy.

Nagroda dla T‑Mobile Polska została przyznana za rewolucyjną, a jednocześnie zwinną przebudowę dojrzałej organizacji, przeprowadzoną z wykorzystaniem cyfrowych technologii.

Zwycięski projekt dotyczył obszaru rynku biznesowego, w obrębie którego firma skoncentrowała się na poprawie czasu wprowadzania produktu na rynek.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 12 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 80 Mb/s :

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3,5 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij