Wiadomości

Loading


26.11.2020 | T-Mobile nagrodzony w konkursie Digital Excellence Awards

Ogłoszone zostały wyniki konkursu Digital Excellence Awards – w kategorii Transformational Capabilities zwyciężył T‑Mobile. Firma została nagrodzona za cyfrową transformację, której udało jej się dokonać w ostatnim czasie, by dodatkowo usprawnić procesy i rezultaty pracy.

Nagroda dla T‑Mobile Polska została przyznana za rewolucyjną, a jednocześnie zwinną przebudowę dojrzałej organizacji, przeprowadzoną z wykorzystaniem cyfrowych technologii. Zwycięski projekt dotyczył obszaru rynku biznesowego, w obrębie którego firma skoncentrowała się na poprawie czasu wprowadzania produktu na rynek. W tym celu wyróżniono sześć linii produktowych: Mobility, Connectivity, Security, Cloud, Collaboration, Modern Workplace oraz wdrożono podejście agile w pracach nad każdą z nich. W efekcie każda linia odnotowała wzrost w porównaniu do stanu sprzed cyfrowej transformacji, nawet o 52 procent, a liczbę projektów znajdujących się w fazie opracowywania skrócono o 40 procent.

Nagroda jest dla nas ogromnym wyróżnieniem i motywacją do dalszej pracy. Jako T‑Mobile stale dostarczamy klientom produkty cyfrowe, ale to oznacza też, że musimy wciąż intensywnie rozwijać się cyfrowo jako organizacja. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować firmom najlepsze możliwe rozwiązania, które pozwolą im skutecznie konkurować na rynku. Transformacja, której udało nam się dokonać, jest dla nas więc powodem do dumy i kolejnym dowodem, że nasze cyfrowe projekty są skuteczne, również wtedy, gdy przeprowadzamy je wewnętrznie
- powiedziała Agnieszka Rynkowska, Członek Zarządu T‑Mobile Polska ds. Rynku Biznesowego.

Digital Excellence Awards to konkurs organizowany przez CIO Net, który co roku wyróżnia najlepszych z najlepszych liderów przemian cyfrowych i przyznaje tytuły Digital Excellence of the Year. Wyróżniane są firmy i ich zespoły, które skutecznie przeprowadziły proces transformacji cyfrowej oraz wskazały jego rezultaty dla przedsiębiorstwa i poprawę swojej gotowości cyfrowej.

Sprawdź T‑Mobile - Dołącz do największej sieci 5G w Polsce

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć26.11.2020 | Kaspersky i koalicja przeciwko stalkerware: mija rok walki o prywatność cyfrową

Z okazji Międzynarodowego Dnia Eliminacji Przemocy wobec Kobiet - oraz w rocznicę powstania koalicji przeciwko stalkerware - firma Kaspersky udostępniła specjalne narzędzie do wykrywania narzędzi szpiegujących.

Oprogramowanie stalkerware umożliwia potajemne szpiegowanie prywatnego życia innej osoby za pośrednictwem jej inteligentnego urządzenia i często wspomaga stosowanie przemocy wobec partnera w związku intymnym.

W odpowiedzi na to coraz większe zagrożenie w listopadzie zeszłego roku utworzono koalicję przeciwko stalkerware.

Celem tej inicjatywy jest zjednoczenie organizacji działających na rzecz przeciwdziałania przemocy domowej oraz społeczności związanej z bezpieczeństwem IT w walce przeciwko technologii ułatwiającej stosowanie różnego rodzaju wymuszeń.

+ więcej...
25.11.2020 | GReAT Ideas: Eksperci ds. cyberbezpieczeństwa z firmy Kaspersky ponownie podzielą się swoją wiedzą online

Zimą firma Kaspersky wznowi GReAT Ideas, serię wydarzeń online, za pomocą których w miłej i komfortowej atmosferze przedstawi swoje najnowsze ustalenia w zakresie cyberbezpieczeństwa.

Pierwsze wydarzenie w sezonie zimowym zostanie zorganizowane przez badaczy bezpieczeństwa z Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz firmy Kaspersky (GReAT), który pracuje nad wykrywaniem najbardziej wyrafinowanych i zaawansowanych zagrożeń na świecie, najpoważniejszego szkodliwego oprogramowania, ataków ransomware oraz kampanii cyberszpiegowskich.

Pierwszy odcinek zimowego cyklu GReAT Ideas planowany jest na 2 grudnia, a kolejne dyskusje odbędą się w styczniu i lutym.

+ więcej...
25.11.2020 | T-Mobile z nagrodą „Siła przyciągania” Pulsu Biznesu

Każda organizacja potrzebuje zgranego zespołu, który pozwoli jej się prężnie rozwijać. Na drużynę stawiamy także w T-Mobile – już od samego momentu rekrutacji.

Nasza praca w tym obszarze odniosła bardzo wymierne rezultaty – według ogłoszonych dziś wyników konkursu „Siła przyciągania 2020” organizowanego przez Puls Biznesu otrzymaliśmy główną nagrodę w kategorii Candidate Experience w procesie rekrutacji!

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze – i już na tym etapie warto postarać się o jak najlepsze rezultaty.

Wie o tym każdy kandydat, coraz częściej zdają sobie z tego sprawę również firmy.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 80 Mb/s 
xDSL - łącze 32 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1,25 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij