Wiadomości

Loading


25.11.2020 | T-Mobile z nagrodą „Siła przyciągania” Pulsu Biznesu

Każda organizacja potrzebuje zgranego zespołu, który pozwoli jej się prężnie rozwijać. Na drużynę stawiamy także w T-Mobile – już od samego momentu rekrutacji. Nasza praca w tym obszarze odniosła bardzo wymierne rezultaty – według ogłoszonych dziś wyników konkursu „Siła przyciągania 2020” organizowanego przez Puls Biznesu otrzymaliśmy główną nagrodę w kategorii Candidate Experience w procesie rekrutacji!

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze – i już na tym etapie warto postarać się o jak najlepsze rezultaty. Wie o tym każdy kandydat, coraz częściej zdają sobie z tego sprawę również firmy. W T-Mobile dążymy do doskonalenia procesu rekrutacji, co dziś zostało docenione w prestiżowym konkursie Pulsu Biznesu. Na czym polega nas sukces?

To ludzie budują pozytywne doświadczenia, dlatego nasz zespół jest jednym z najważniejszych elementów procesu. Postawiliśmy na zespołowość, samoorganizację i odpowiedzialność. Kandydat może nas więc poznać – osoby z organizacji i wartości, jakie ona reprezentuje. Zależy nam na tworzeniu partnerstwa i relacji, w której obydwie strony są wygrane. Koncentrujemy się na tym, jak wzajemnie pasujemy do siebie i jak możemy się wspólnie rozwijać. To wszystko przynosi niesamowite rezultaty.

Proces ściśle osadzony w czasie

Aby stworzyć maksymalnie przyjazny proces rekrutacji, dbamy o to by dla kandydata nie trwał on dłużej niż 14 dni (od aplikacji do decyzji). Pracujemy w systemie Agile, a ważnym aspektem całej procedury rekrutacyjnej jest budowanie dobrej atmosfery, bez niepotrzebnego dystansu. Całość działań weryfikujemy z wykorzystaniem wskaźnika NPS pytając o zdanie wszystkich naszych kandydatów. Pozwala nam to nie tylko na bieżąco mierzyć poziom ich zadowolenia, ale też ciągle usprawniać dla nich proces.

Konkurs „Siła Przyciągania”, organizowany przez Puls Biznesu, doczekał się w tym roku swojej piątej edycji. Ma on na celu wyróżnienie najciekawszych i najskuteczniejszych kampanii, akcji oraz inicjatyw, które powodują, że dana organizacja nie tylko przyciąga, ale także zatrzymuje najbardziej utalentowanych pracowników. Nagradzane są więc firmy, które widzą i doskonale wykorzystują potencjał w budowaniu swojego wizerunku jako atrakcyjnego pracodawcy, koncentrują się na właściwym wdrożeniu nowo zatrudnionych osób, jak również dbają o ich zaangażowanie i rozwój. W tym roku w jury konkursowym znaleźli się przedstawiciele podmiotów biznesowych takich jak Wedel, Orange czy Deloitte.

Sprawdź T-Mobile - Gigabajty, rozmowy i sms-y bez limitu

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć24.11.2020 | W czasie pandemii wzrosty obciążenia sieci sięgają 50 proc. Rośnie zapotrzebowanie na technologię światłowodową

Lockdown i gwałtowny wzrost obciążenia sieci – spowodowany m.in. powszechną nauką i pracą zdalną – był stress testem dla operatorów i infrastruktury telekomunikacyjnej.

W sieci Orange ruch wzrósł w szczytowym momencie o ponad połowę, a w sieci mobilnej o ¼. Jak pokazują dane operatora, w kryzysowych warunkach swoją przewagę pokazał światłowód, który pozwolił użytkownikom przesyłać o ok. 30 proc. więcej danych niż starsze technologie dostępu do internetu.

– Na inwestycje w sieć światłowodową przeznaczamy 700–800 mln zł rocznie – mówi Maciej Nowohoński, członek zarządu Orange Polska.

W zasięgu tej technologii jest już prawie 5 mln gospodarstw domowych w Polsce.

+ więcej...
24.11.2020 | Kaspersky ICS CERT nowym członkiem globalnej organizacji Forum of Incident Response and Security Teams (FIRST)

Po przejściu rygorystycznej oceny zespół reagowania na incydenty komputerowe w zakresie systemów przemysłowych firmy Kaspersky (ICS CERT) został oficjalnie przyjęty do FIRST - globalnego forum zespołów ds. bezpieczeństwa i reagowania na incydenty - czołowej międzynarodowej grupy technicznej złożonej z 450 rządowych i prywatnych akredytowanych zespołów CERT.

W ramach członkostwa w tej grupie firma Kaspersky będzie dzieliła się swoją wiedzą ekspercką oraz współpracowała z szerszą społecznością związaną z bezpieczeństwem IT, aby wspólnie uczynić świat bezpieczniejszym miejscem.

+ więcej...
24.11.2020 | Black Week w Plusie: przecenione smartfony, tańszy Plus Światłowód i darmowy TIDAL

Z okazji zbliżającego się Black Friday sieć Plus przygotowała specjalne promocje.

Decydując się na zakup Samsunga Galaxy S10+ w sklepie internetowym operatora, można zaoszczędzić ponad 1200 zł, a wybierając LG VELVET 600 zł.

Nowi abonenci zapłacą także mniej za Plus Światłowód.

Z kolei użytkownicy ofert abonamentowych Plusa i Plusha, którzy aktywują serwis muzyczny TIDAL do końca listopada, otrzymają darmowy dostęp do usługi przez 12 miesięcy.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 24 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 16 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 200 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij