Wiadomości

Loading


24.11.2020 | Black Week w Plusie: przecenione smartfony, tańszy Plus Światłowód i darmowy TIDAL

Z okazji zbliżającego się Black Friday sieć Plus przygotowała specjalne promocje. Decydując się na zakup Samsunga Galaxy S10+ w sklepie internetowym operatora, można zaoszczędzić ponad 1200 zł, a wybierając LG VELVET 600 zł. Nowi abonenci zapłacą także mniej za Plus Światłowód. Z kolei użytkownicy ofert abonamentowych Plusa i Plusha, którzy aktywują serwis muzyczny TIDAL do końca listopada, otrzymają darmowy dostęp do usługi przez 12 miesięcy.

Samsung Galaxy S10+ taniej z okazji Black Friday na plus pl

W ramach trwającego Black Week Plus obniżył cenę nowoczesnego smartfona Samsung Galaxy S10+ o ponad 800 zł. Przy zakupie online Samsunga Galaxy S10+ do 29 listopada klienci zapłacą 299 zł na start i 36 rat po 74 zł miesięcznie za sprzęt (przed promocją 97 zł/mies.), a wybierając wariant 24 rat będzie to kwota 110 zł miesięcznie (przed promocją 146 zł/mies.). W pierwszym przypadku oznacza to oszczędności w wysokości 828 zł, w drugim 864 zł. Smartfon dostępny jest zarówno w ofercie abonamentowej, jak też bez kosztów abonamentu. Do tego wybierając ten model Samsunga klienci mogą skorzystać równocześnie ze świątecznej promocji Plusa i otrzymać 400 zł zwrotu gotówki po zakupie urządzenia. W ten sposób łącznie można zaoszczędzić 1228 zł lub 1264 zł.

Smartfon z linii S10 został wyposażony w wyświetlacz wykonany w technologii Dynamic AMOLED ze wsparciem dla technologii HDR 10+. Wyświetlacz ogranicza ilość emitowanego niebieskiego światła, zachowując przy tym oryginalne kolory filmów i obrazów. Smartfon wyposażono dwa przednie aparaty i trzy tylne z obiektywem szerokokątnym, dzięki któremu zdjęcia krajobrazów zyskują nową głębię. Stabilizacja obrazu pomoże zarejestrować wyraźne kadry, bez rozmycia i drgań. Samsung posiada 128 GB wbudowanej pamięci i 8 GB RAM. Pojemna bateria 4100 mAh z funkcją bezprzewodowego udostępniania energii między urządzeniami pozwala na wiele godzin pracy. Czujnik linii papilarnych w Galaxy S10+ wykorzystuje fale ultradźwiękowe do stworzenia trójwymiarowej mapy opuszka palca, która jest znacznie bardziej szczegółowa od obrazu z czytników optycznych.

600 zł zwrotu gotówki przy zakupie LG Velvet

LG Velvet dostępny jest w Plusie w ofercie abonamentowej np. za 199 zł na start i 36 rat po 63 zł za sprzęt oraz 50 zł miesięcznie za abonament z 12 GB i nielimitowanymi rozmowami, SMSami i MMSami lub bez kosztów abonamentu. Z okazji Black Friday wszyscy, którzy zdecydują się na zakup LG Velvet do 5 grudnia w sklepie internetowym Plusa i zarejestrują swój zakup na stronie promocyjnej otrzymają zwrot gotówki w formie czeku BLIK w wysokości 600 zł.

LG Velvet został wyposażony w Ekran POLED o przekątnej 6,8 cala i proporcjach 20,5:9, który pozwala na oglądanie filmów w oryginalnej wersji. Smartfon posiada zestaw trzech aparatów: 48 MP+8 MP+5 MP oraz przednią kamerę 16 MP do wideorozmów. Czujnik 48 MP zmniejsza ilość szumu i zapewnia wyjątkowo szczegółowy obraz. Dzięki technologii łączenia pikseli pozwala robić jaśniejsze i wyraźniejsze zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu. Funkcja Voice Bokeh oddziela głos od szumu tła, pozwalając kontrolować, co słychać w nagrywanym materiale. Technologia AI Sound rozpoznaje słuchany rodzaj muzyki i dobiera idealne ustawienia. Wiadomości są wyraźniejsze, muzyka bogatsza, a filmy brzmią bardziej realistycznie. Smartfon posiada 128 GB wbudowanej pamięci i 6 GB RAM. Bateria o pojemności 4300 mAh zapewnia energię na cały dzień pracy.

Jeszcze tańszy Plus Światłowód

Z okazji Black Week każdy, kto od 20 listopada do 6 grudnia wybierze ofertę Plus Światłowód będzie płacił mniej za internet. Klienci zapłacą 50 zł (zamiast 60 zł) za dostęp do sieci z prędkością do 500 Mb/s, a za Internet z prędkością do 1 Gb/s – 60 zł (zamiast 70 zł). Ceny uwzględniają rabat za e-fakturę – 10 zł/mies. Ponadto pierwsze trzy miesiące korzystania z usługi Plus Światłowód są darmowe. Użytkownicy otrzymują także dodatkową kartę SIM dla usługi mobilnego Internetu LTE Plus Advanced z pakietem 5 GB za 0 zł.

TIDAL przez 12 miesięcy za darmo

Wszyscy klienci abonamentowi Plusa i Plusha, którzy aktywują usługę TIDAL do końca listopada, otrzymują darmowy dostęp do serwisu muzycznego na 12 miesięcy. Dodatkowo użytkownicy mogą skorzystać z darmowej transmisji danych w aplikacji TIDAL do końca 2020 roku. By skorzystać z promocji należy wysłać SMS o treści MUZYKA na darmowy numer 80016. Po 12 miesiącach usługa zostanie wyłączona.

Sprawdź Plus - Internet LTE/5G od 30 zł/mies.

źródło: Plus

Kliknij aby powiększyć23.11.2020 | BLACK WEEKS W NETII

Na tzw. Black Weeks Netia przygotowała promocję, w ramach której szybsze opcje światłowodowego dostępu do internetu (do 500 Mb/s i do 1 Gb/s) - solo i w pakietach z TV - są dostępne w cenie niższych.

Dzięki temu internet do 500 Mb/s kosztuje tylko 50 zł miesięcznie, a przez 3 miesiąca na start gratis.

W ramach promocji „Szybszy Internet w niższej cenie” (obowiązuje od 20 listopada do 7 grudnia br.) Netia oferuje niższe ceny szybszych opcji dostępu do internetu w technologiach światłowodowych.

Dzięki temu dostęp do internetu z prędkością pobierania do 500 Mb/s kosztuje teraz tylko 50 zł, a opcja do 1 Gb/s zaledwie 60 zł miesięcznie (3 miesiące na start gratis, cena z rabatami za e-fakturę i zgody marketingowe).

+ więcej...
23.11.2020 | Poczta Polska: e-doręczenie to wygodna i dobrowolna usługa dla wszystkich obywateli

Sejm przyjął ustawę o doręczeniach elektronicznych. Teraz dokument czeka jeszcze na podpis Prezydenta RP.

Przyjęcie nowych rozwiązań oznacza, że komunikacja Państwo-Obywatel wejdzie w nową, cyfrową erę.

Każdy obywatel już od 1 października 2021 roku będzie mógł skorzystać z wygodnej usługi e-doręczeń, świadczonej przez Pocztę Polską.

Oznacza to, że zamiast tradycyjnego papierowego listu urzędowego, pismo zostanie przesłane w formie elektronicznej na indywidualną skrzynkę do doręczeń elektronicznych, o którą dbać będzie Poczta Polska.

+ więcej...
23.11.2020 | Gala FEN 31: LOTOS Fight Night w Cyfrowym Polsacie i IPLI

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy największego serwisu rozrywki internetowej IPLA mogą już zamawiać dostęp do gali FEN 31: Lotos Fight Night, która odbędzie się w sobotę, 28 listopada br.

Widzowie zobaczą 8 ekscytujących walk, z czego aż 3 będą pojedynkami o mistrzowski pas.

Cena realizowanego w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł.

Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej oraz na urządzeniach mobilnych.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 21 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 384 kb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 20 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij