Wiadomości

Loading


21.10.2020 | Startuje #GIGAHeyah – diabelsko kusząca oferta internetu na kartę

Już 21 października nietuzinkowa i wyjątkowo charakterna czerwona łapka znów zaczepnie zamacha do klientów „Heyah na kartę”. Tym razem będzie ich kusić nową, atrakcyjną ofertą internetu #GIGAHeyah. Od teraz każdy, komu potrzeba solidnej dawki internetu, w „Heyah na kartę” za 39 zł dostanie 100 GB i dwa miesiące świętego spokoju.

Rok akademicki zaczął się już na dobre, a wraz z nim na studenckie laptopy, smartfony i tablety zaczęły spływać gigabajty informacji i wiedzy do przyswojenia. A nie może przecież zabraknąć transferu także na najlepszą rozrywkę – dobry film czy serial to w końcu jeden z wielu sposobów na zrelaksowanie się tuż przed nauką, a spotkania wideo świetnie sprawdzają się na wieczorne plotki ze znajomymi. Tylko jak to wszystko pomieścić w limicie dostępnego internetu, gdy staje się on podstawowym paliwem codziennego funkcjonowania? Heyah już macha, zgłaszając się do odpowiedzi.

Doładuj raz na dwa miesiące i działaj dalej
W życiu formalności i terminów bywa aż nadto – od deadline’ów na oddanie prac po ćwiczenia, które zaczynają się już o 8 rano. Dlatego w #GIGAHeyah użytkownicy doładowują konto raz na dwa miesiące, by potem skupić się na tym, co najważniejsze, czyli po prostu… świętym spokoju. Jak to dokładnie działa?

Ofertę można zamówić online w cenie 39 zł. Gdy starter dotrze do adresata lub adresatki, wystarczy umieścić go w dowolnym urządzeniu – może to być router, smartfon, tablet lub każdy inny sprzęt elektroniczny. I gotowe! Oferta aktywuje się sama po włożeniu karty do środka i od razu można z niej korzystać na terenie Polski. W kwocie 39 zł posiadacz lub posiadaczka #GIGAHeyah otrzymuje 100 GB na 60 dni, czyli 50 GB na 30 dni, a potem… kolejne 50 GB na kolejne 30 dni. Po tym czasie klient może doładować konto kwotą 39 zł na dwa miesiące, aby dopasować usługę do swoich potrzeb i planów. Może to zrobić wygodnie przez aplikację „Moja Heyah” lub stronę, gdzie powyżej 25 zł doliczany jest dodatkowy,10-procentowy bonus od kwoty doładowania. Trzecim rozwiązaniem jest zasilenie karty z konta bankowego, w punktach sprzedaży T‑Mobile, kioskach i na stacjach benzynowych. Co ważne, jeśli limit 100 GB w międzyczasie się wyczerpie, klient bez problemu może kupić dodatkowy pakiet za niewielką kwotę. I tak, już za 5 zł można skorzystać z pakietu 10 GB, a za 10 zł z pakiet aż 20 GB.

Dzięki swojej prostej i elastycznej konstrukcji, pozwalającej załatwić wszystko online, zabrać dodatkowy internet ze sobą w różne miejsca oraz umieścić kartę w dowolnym urządzeniu #GIGAHeyah świetnie może się sprawdzić podczas zdalnego lub hybrydowego nauczania, na które decyduje się większość uczelni.

Sprawdź Heyah - Najlepsza oferta bez długoterminowej umowy!

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć21.10.2020 | HBO GO – najlepsza rozrywka bez końca, teraz także dla klientów Planów Mobilnych oraz Orange Love Mini

Klienci Planów Mobilnych i Orange Love Mini mogą już skorzystać z usługi HBO GO, która zapewnia dostęp do filmów i seriali online w dowolnym miejscu i na dowolnym urządzeniu – smartfonie, laptopie, komputerze czy smart tv.

HBO GO to internetowy serwis wideo na życzenie, oferujący dostęp do filmów, seriali oraz programów z oferty kanałów HBO (HBO, HBO2, HBO3) i Cinemax.

Do tej pory serwis ten był dostępny tylko dla klientów posiadających Telewizję Orange.

Od 21 października z usługi będą mogli skorzystać wszyscy klienci posiadający którykolwiek z Planów Mobilnych oraz klienci oferty Orange Love Mini, którzy zawarli umowę lub aneks po 18 czerwca 2019 r.

+ więcej...
21.10.2020 | Klienci T-Mobile odebrali 10 milionów prezentów w ramach „Happy Fridays”

W T‑Mobile bijemy rekordy – i to nie małe. W ciągu 42 tygodni tego roku nasi klienci odebrali już ponad 10 milionów prezentów w ramach akcji „Happy Fridays”!

Największym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się bezpłatne gigabajty.

A te, rozdawane przez nas ostatnio przy okazji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski, były naprawdę rekordowe – bezpłatną paczkę 15 GB nasi klienci aktywowali aż 730 tysięcy razy.

Piątkowe prezenty w naszej sieci to już właściwie tradycja.

+ więcej...
21.10.2020 | Oprogramowanie szpiegujące GravityRAT staje się wieloplatformowe

Niedawno badacze z firmy Kaspersky zidentyfikowali nieznane wcześniej oprogramowanie szpiegujące dla systemu Android.

Szkodliwy moduł został umieszczony w aplikacji dla podróżnych przeznaczonej dla indyjskich użytkowników.

Szczegółowe badanie wykazało, że jest on powiązany z GravityRAT - trojanem umożliwiającym zdalny dostęp do komputera w celach szpiegowskich, którego aktywność została wykryta w Indiach.

Dalsze dochodzenie potwierdziło, że stojące za szkodnikiem ugrupowanie włożyło wiele wysiłku w stworzenie wieloplatformowego narzędzia.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 99 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 3 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij