Wiadomości

Loading


21.10.2020 | Klienci T-Mobile odebrali 10 milionów prezentów w ramach „Happy Fridays”

W T‑Mobile bijemy rekordy – i to nie małe. W ciągu 42 tygodni tego roku nasi klienci odebrali już ponad 10 milionów prezentów w ramach akcji „Happy Fridays”! Największym zainteresowaniem niezmiennie cieszą się bezpłatne gigabajty. A te, rozdawane przez nas ostatnio przy okazji meczów piłkarskiej reprezentacji Polski, były naprawdę rekordowe – bezpłatną paczkę 15 GB nasi klienci aktywowali aż 730 tysięcy razy.

Piątkowe prezenty w naszej sieci to już właściwie tradycja. Od zeszłego roku przygotowujemy dla klientów indywidualnych różnorodne bonusy - darmowe gigabajty, SMS-y, MMS-y, minuty, zniżki na urządzenia i usługi naszych partnerów. Wynik - ponad 10 milionów rozdanych prezentów tylko w 2020 roku - daje wyjątkową średnią niemal ćwierć miliona benefitów rozdanych przy każdej, cotygodniowej akcji! To pokazuje, że magentowi użytkownicy z przyjemnością korzystają z tej akcji i chętnie aktywują dostępne usługi bądź rabaty.

Podwójnie cieszy fakt, że pobiliśmy również rekord pobrań „piłkarskiej” paczki 15 gigabajtów, która była dostępna aż przez tydzień – od 7 do 14 października z okazji trzech meczów reprezentacji Polski w piłce nożnej. Dokonano wówczas aż 730 tysięcy aktywacji tego prezentu!

Z kolei w tym tygodniu nasi klienci sami wybrali benefit, który będzie czekał na nich do odebrania w najbliższy piątek, 23 października. W ramach ankiety na naszym Facebooku użytkownicy mogli wskazać, czy wolą skorzystać z bezpłatnego pakietu internetu 3 GB czy rabatu 100 zł na smartfon z nową umową T‑Mobile. Darmowe gigabajty wygrały stosunkiem 1110 do 106 głosów i właśnie ten prezent nasi klienci będą mogli odebrać już za kilka dni.

„Happy Fridays” to cotygodniowa akcja, w której klienci indywidualni ofert na kartę, MIX i abonamentu mogą odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” (lub poprzez SMS) różnorodne, atrakcyjne prezenty bez jakichkolwiek dodatkowych formalności.

Sprawdź T‑Mobile - Dołącz do największej sieci 5G w Polsce

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć21.10.2020 | Oprogramowanie szpiegujące GravityRAT staje się wieloplatformowe

Niedawno badacze z firmy Kaspersky zidentyfikowali nieznane wcześniej oprogramowanie szpiegujące dla systemu Android.

Szkodliwy moduł został umieszczony w aplikacji dla podróżnych przeznaczonej dla indyjskich użytkowników.

Szczegółowe badanie wykazało, że jest on powiązany z GravityRAT - trojanem umożliwiającym zdalny dostęp do komputera w celach szpiegowskich, którego aktywność została wykryta w Indiach.

Dalsze dochodzenie potwierdziło, że stojące za szkodnikiem ugrupowanie włożyło wiele wysiłku w stworzenie wieloplatformowego narzędzia.

+ więcej...
21.10.2020 | Niezawodne Wi-Fi w magazynie wysokiego składowania - case study Zyxel

Firma Zyxel podjęła wyzwanie zbudowania sieci bezprzewodowej, która obejmowałaby zasięgiem cały budynek magazynu łódzkiej firmy Diesel Części.

Za pomocą strategicznie rozplanowanych 20 punktów dostępowych NWA1123-ACV2 oraz przełącznika GS1920 24HPV2 zbudowano łatwo zarządzalną sieć, która dociera z sygnałem do każdego miejsca w magazynie o powierzchni 1 000 m2.

Łódzka firma Diesel Części, oferująca części do silników maszyn budowlanych i rolniczych, poszukiwała optymalnego rozwiązania sieci Wi-Fi do wdrożenia w nowym obiekcie.

Sygnałem radiowym miał być pokryty cały obszar magazynu wysokiego składowania.

+ więcej...
21.10.2020 | Badanie Ericsson: Polacy czekają na sieć 5G „Made in Poland”

71% Polaków uważa, że produkcja komponentów do budowy sieci 5G powinna być w rękach firm z Polski lub Europy – wynika z badania SW Research na zlecenie firmy Ericsson.

Respondenci wysoko ocenili wkład lokalnie działających firm w rozwój technologii teleinformatycznych na świecie, co znajduje potwierdzenie w rzeczywistości.

W Łodzi i Krakowie działają centra badawczo-rozwojowe, a w Tczewie produkuje się sprzęt 5G dla Polski i innych krajów Europy.

31% badanych dodatkowo uważa, że sieć 5G powinna być traktowana jako infrastruktura krytyczna, czyli kluczowa dla bezpieczeństwa narodowego i stabilnego rozwoju gospodarki.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 11 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 60 Mb/s
xDSL - łącze 640 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 60 Mb/s:
GSM - łącze 500 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij