Wiadomości

Loading


16.10.2020 | Wybierz swój prezent i spraw, by piątek był jeszcze bardziej happy

Choć najnowsza odsłona Happy Fridays z Empik Foto dopiero co wystartowała, to już teraz chcemy zadbać, aby kolejne prezenty dostarczały naszym klientom solidną porcję radości. Dlatego startujemy z ankietą, w której nasi użytkownicy mogą sami wskazać preferowany bonus. Prezent, który w facebookowej ankiecie otrzyma najwięcej głosów, będzie czekał na naszych klientów indywidualnych w przyszłotygodniowej edycji akcji – 23-25 października.

Wokół coraz bardziej jesiennie, a nam zależy, by klienci mieli choć parę dodatkowych promyków słońca. Oczywiście na aurę październikową wpłynąć nie jesteśmy w stanie, ale możemy wsłuchać się w głos abonentów, posiadaczy ofert MIX i T-Mobile na kartę, aby rozświetlić końcówkę miesiąca dokładnie takim prezentem, jakiego potrzebują.

Wejdź na Facebooka i zagłosuj
W tym celu zamieściliśmy na naszym profilu na Facebooku ankietę, umożliwiającą wybór pomiędzy opcją dodatkowego, bezpłatnego pakietu internetu 3 GB a rabatem 100 zł na smartfon z nową umową T‑Mobile. Wyniki głosowania ogłosimy w poniedziałek, 19 października, a w kolejnej odsłonie Happy Fridays 23-25 października wybrany bonus dla naszych klientów indywidualnych będzie czekał w aplikacji „Mój T‑Mobile”, by rozjaśnić nawet najbardziej deszczowy i pochmurny dzień jak największej liczbie osób.

Happy Fridays to cotygodniowa akcja, w której klienci indywidualni ofert T‑Mobile na kartę, MIX i abonamentu mogą odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” różnorodne, atrakcyjne prezenty bez jakichkolwiek dodatkowych formalności. W ostatniej edycji otrzymali oni np. 15 GB bezpłatnego pakietu internetu, aby bez przeszkód móc oglądać emocjonujące rozgrywki naszej reprezentacji.

Sprawdź T‑Mobile - W ofercie kibica oglądasz mecze i nie tracisz gigabajtów

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć16.10.2020 | T-Mobile rozdaje zniżkę 26% do Empik Foto

Razem raźniej! Do grona partnerów, z którymi współpracujemy w ramach cotygodniowej akcji „Happy Fridays”, dołącza Empik Foto.

Skoro jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, to warto, te obrazy oglądać w jak najlepszej jakości.

A ze zniżką w wysokości 26% na produkty ze sklepu empikfoto pl będzie to na wyciągnięcie ręki. Nasi klienci mogą odebrać nowy rabat w aplikacji „Mój T‑Mobile” w najbliższy weekend, od 16 do 18 października do końca dnia.

Okazji, które można uwiecznić na fotografiach jest mnóstwo – czasem są to zwykłe spotkania z przyjaciółmi, innym razem ważne uroczystości rodzinne, które chcemy zapamiętać na dłużej.

+ więcej...
16.10.2020 | Nowy format sportów walki - Gala GENESIS w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI

W Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż nowego formatu – GENESIS, w którym zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści.

Gala odbędzie się w piątek, 23 października br., a w walce wieczoru wystąpi były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC – Josh Barnett.

Cena realizowanego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł.

Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.

+ więcej...
16.10.2020 | CyberTarcza doceniona na Światowym Forum Szerokopasmowym

CyberTarcza od Orange Polska znalazła się wśród tegorocznych zwycięzców konkursu Światowego Forum Szerokopasmowego (Broadband World Forum).

Uznano ją za najlepsze operatorskie rozwiązanie z dziedziny bezpieczeństwa sieci.

CyberTarcza działa w sieci stacjonarnej i mobilnej Orange Polska chroniąc internautów m.in. przed najpowszechniejszym obecnie zagrożeniem, czyli phishingiem, wyłudzającym hasła do kont bankowych, czy dane do kont na portalach społecznościowych.

Tylko w pierwszym półroczu tego roku zablokowała ponad 10,5 mln prób phishingu, zanim dotarły do urządzeń klientów, a w całym ubiegłym roku 11,5 mln.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 2,5  Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 8 Mb/s
xDSL - łącze 8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 3 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij