Wiadomości

Loading


16.10.2020 | T-Mobile rozdaje zniżkę 26% do Empik Foto

Razem raźniej! Do grona partnerów, z którymi współpracujemy w ramach cotygodniowej akcji „Happy Fridays”, dołącza Empik Foto. Skoro jeden obraz wart jest więcej niż tysiąc słów, to warto, te obrazy oglądać w jak najlepszej jakości. A ze zniżką w wysokości 26% na produkty ze sklepu empikfoto pl będzie to na wyciągnięcie ręki. Nasi klienci mogą odebrać nowy rabat w aplikacji „Mój T‑Mobile” w najbliższy weekend, od 16 do 18 października do końca dnia.

Okazji, które można uwiecznić na fotografiach jest mnóstwo – czasem są to zwykłe spotkania z przyjaciółmi, innym razem ważne uroczystości rodzinne, które chcemy zapamiętać na dłużej. Dlatego robienie zdjęć – czy to smartfonami, czy aparatami – jest dziś pasją wielu osób. Dla tych, którzy chcieliby zamienić cyfrową formę obrazów na wersję fizyczną, przygotowaliśmy z naszym nowym partnerem, Empik Foto, specjalną, 26-procentową zniżkę na produkty dostępne na stronie empikfoto pl.

Bonus jest skierowany do klientów indywidualnych, korzystających z abonamentu w T-Mobile (taryfa T- bez taryfy Rodzina i T DATA) oraz użytkowników ofert MIX (taryfa Frii Mix) i na kartę (taryfy GO!, Frii, Hot, Nowy Tak Tak lub Happy). Tym razem prezent można odebrać wyłącznie w aplikacji „Mój T Mobile” od piątku 16 października do niedzieli 18 października do końca dnia. Kod uprawniający do zniżki można wykorzystać do 23 października na stronie empikfoto pl. Każdy użytkownik może skorzystać z promocji tylko raz.

Sprawdź T-Mobile - Najszybszy internet mobilny

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć16.10.2020 | Nowy format sportów walki - Gala GENESIS w PPV w Cyfrowym Polsacie i IPLI

W Cyfrowym Polsacie i IPLI ruszyła sprzedaż nowego formatu – GENESIS, w którym zawodnicy będą ze sobą walczyć na gołe pięści.

Gala odbędzie się w piątek, 23 października br., a w walce wieczoru wystąpi były mistrz KSW i jedna z największych gwiazd sportów walki w Polsce – Marcin „Różal” Różalski. Jego przeciwnikiem będzie były mistrz UFC – Josh Barnett.

Cena realizowanego wyłącznie w systemie „pay-per-view” (PPV) wydarzenia to 40 zł.

Będzie je można obejrzeć na dekoderach satelitarnych, do odbioru telewizji kablowej IPTV i telewizji internetowej OTT oraz na urządzeniach mobilnych.

+ więcej...
16.10.2020 | CyberTarcza doceniona na Światowym Forum Szerokopasmowym

CyberTarcza od Orange Polska znalazła się wśród tegorocznych zwycięzców konkursu Światowego Forum Szerokopasmowego (Broadband World Forum).

Uznano ją za najlepsze operatorskie rozwiązanie z dziedziny bezpieczeństwa sieci.

CyberTarcza działa w sieci stacjonarnej i mobilnej Orange Polska chroniąc internautów m.in. przed najpowszechniejszym obecnie zagrożeniem, czyli phishingiem, wyłudzającym hasła do kont bankowych, czy dane do kont na portalach społecznościowych.

Tylko w pierwszym półroczu tego roku zablokowała ponad 10,5 mln prób phishingu, zanim dotarły do urządzeń klientów, a w całym ubiegłym roku 11,5 mln.

+ więcej...
16.10.2020 | IAmTheKing: kto stoi za niesławnym szkodliwym oprogramowaniem SlothfulMedia?

Na początku bieżącego miesiąca agencja DHS CISA opublikowała informacje na temat rodziny szkodliwego oprogramowania o nazwie SlothfulMedia przypisywanej zaawansowanemu cybergangowi.

Szczegółowa analiza raportu wykazała, że firma Kaspersky śledziła tę aktywność od czerwca 2018 r., a stojących za nią cyberprzestępców określała nazwą IAmTheKing.

Aktywność ugrupowania wskazuje, że jest ono sponsorowane przez rząd, a jego głównym celem jest gromadzenie danych wywiadowczych znaczących podmiotów.

Chociaż aktywność cybergangu IAmTheKing stała się powszechnie znana niedawno, działa on już od kilku lat.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 24 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 80 Mb/s 
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 50 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij