Wiadomości

Loading


30.09.2020 | NETIA AUTOMATION – CYFROWY ASYSTENT DLA KAŻDEGO

Netia Automation, to nowa zaawansowana usługa ICT Netii z linii NetiaNext, która w innowacyjny sposób adresuje kwestię usprawnienia i przyspieszenie procesów biznesowych. Jest to prawdopodobnie pierwsza tego typu oferta na świecie, która - dzięki unikatowemu sposobowi rozliczeń - zapewnia każdemu pracownikowi dostęp do cyfrowego pomocnika.

Netia Automation, to przyjazne w użyciu rozwiązanie robotów softwareowych klasy RPA (Robotic Process Automation), pozwalające automatyzować powtarzalne czynności, ze szczególnym naciskiem na samodzielne „programowanie” robotów przez poszczególnych pracowników (Robotic Desktop Automation). Dzięki nowej usłudze Netii, złożone, monotonne operacje i procesy - realizowane dotychczas manualnie przez pracowników i obarczone wysokim ryzykiem błędów - mogą być wykonywane szybciej i z większą dokładnością, zaś pracownicy mogą się skoncentrować na bardziej złożonych, twórczych działaniach.

- Od kilku lat niektóre korporacje wykorzystują duże serwerowe instalacje typu Robotic Process Automation do przyspieszenia realizacji zadań i eliminowania prostych błędów w żmudnych, powtarzalnych czynnościach. Stosowane dotychczas rozwiązania były jednak dość skomplikowane w obsłudze i licencjonowane, w sposób który nie sprzyjał ich powszechnemu stosowaniu. Korzystając z Netia Automation, dzięki prostocie obsługi i przyjaznemu sposobowi rozliczeń, każdy pracownik może mieć własnego, softwareowego robota – asystenta, dosłownie na kilka kliknięć. – powiedział Maciej Maciejewski, Starszy Kierownik Produktów ICT w Netii.

"Uczenie" robota, czyli tworzenie algorytmów/makr, odbywa się poprzez nagranie danego procesu niczym głosu na dyktafonie. Nagrany proces jest szybko i niezawodnie powtarzany przez robota w kolejnych rekordach. Co więcej, każdy z pracowników może mieć do tego nagrania dostęp i korzystać z niego wtedy, kiedy zaistnieje taka potrzeba.

- Nasze doświadczenia wskazują, że użytkownik nieposiadający żadnej wiedzy w zakresie programowania, jest w stanie, po przeszkoleniu, samodzielnie „zaprogramować” robota dla aż 3/4 swoich powtarzalnych, monotonnych czynności. Można więc śmiało powiedzieć, że wprowadzając Netia Automation demokratyzujemy dostęp do robotów – dodał Maciej Maciejewski.

Nowa usługa Netii pozwala firmom generować realne oszczędności oraz zwiększać satysfakcję pracowników. Dzięki Netia Automation pracownicy nie muszą sami realizować powtarzalnych zadań takich, jak:

- przenoszenie danych między systemami w środowisku Windows i w aplikacjach webowych,

- łącznie danych wewnętrznych z informacjami ze stron internetowych,

- wprowadzanie danych z dokumentów do systemu lub odwrotnie, przepisywanie ich z systemu do dokumentów, nawet jeśli są to nieedytowalne PDFy,

- agregowanie danych z wielu miejsc, np. łączenie wielu plików excel

i wiele innych.

Dzięki wsparciu w takich zadaniach człowieka, prostym i intuicyjnym w obsłudze robotem, Klienci mogą liczyć na:

- oszczędność czasu i pieniędzy,

- przyspieszenie realizacji procesów (robot softwarowy pracuje nieustannie i w tym samym tempie może pracować 24 godziny, 7 dni w tygodniu),

- podwyższenie jakości poprzez wyeliminowanie błędów ludzkich oraz poprawek,

- satysfakcję pracowników, którzy będą mogli skupić się na kreatywnych zadaniach.

Netia Automation jest usługą chmurową świadczoną w modelu SaaS (Software as a Service). Partnerem technologicznym Netii w tym zakresie jest firma Extreme Robotics. Każdemu nowemu klientowi Netia zapewnia dwugodzinne szkolenie wstępne i w pierwszych dwóch miesiącach dodatkowy pakiet kroków do nauki. Dzięki temu klienci mogą szybciej osiągnąć korzyści z automatyzacji.

Sprawdź Netia - Internet + telewizja. Oferta Dla Kinomaniaka

źródło: Netia

Kliknij aby powiększyć30.09.2020 | Konferencja Security Analyst Summit wraca październiku w formule online

Badacze z firmy Kaspersky zapraszają specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa do udziału w drugiej tegorocznej odsłonie konferencji Security Analyst Summit (SAS)@Home, która odbędzie się w dniach 6-8 października 2020 r.

Ze względu na wyjątkową sytuację związaną z pandemią druga tegoroczna edycja odbędzie się, podobnie jak poprzednia, online.

Security Analyst Summit (SAS) to coroczne wydarzenie, które od ponad 11 lat przyciąga wysokiej klasy badaczy szkodliwego oprogramowania, organy ścigania z całego świata, zespoły reagowania na incydenty komputerowe oraz kadrę kierowniczą wysokiego szczebla z sektora usług finansowych, technologii, opieki zdrowotnej, środowiska akademickiego oraz agencji rządowych.

+ więcej...
29.09.2020 | Przedsprzedaż nowych flagowców z obsługą 5G w Plusie

Plus poszerza portfolio urządzeń o kolejne smartfony z obsługą 5G na częstotliwości 2,6 GHz.

Dwa najnowsze flagowe modele: Motorola razr 5G i Samsung Galaxy S20 FE 5G dostępne są obecnie w przedsprzedaży.

Przy zakupie każdego z nich do odbioru jest dodatkowy prezent.

Osoby, które zdecydują się na zakup Samsunga Galaxy S20 FE 5G w ramach trwającej przedsprzedaży, odbiorą w prezencie zestaw gracza: kontroler MOGA XP5-X + 3-miesięczny Xbox Game Pass Ultimate lub czarną opaskę Galaxy Fit2. Wybierając Motorolę razr 5G, otrzymają natomiast bluzę z najnowszej kolekcji Roberta Kupisza.

+ więcej...
29.09.2020 | Kompleksowa oferta punktów dostępowych Wi-Fi 6 dla sektora MŚP od Zyxel Networks

Zyxel Networks prezentuje dwa nowe modele punktów dostępowych Wi-Fi 6: WAX610D i NWA210AX, tworząc najbardziej kompletne i wszechstronne portfolio produktów sieciowych przeznaczonych dla sektora małych i średnich firm.

Wprowadzenie nowego standardu Wi-Fi 6 zapewnia wiele korzyści, w tym większą prędkość i lepsze połączenie.

Jednak ze względu na redukcję kosztów niektóre istniejące punkty dostępowe Wi-Fi 6, przeznaczone dla małych i średnich firm, obsługują tylko nowy standard sieci WLAN 5 GHz.

Oznacza to, że gdy użytkownicy są podłączeni do częstotliwości 2,4 GHz ich połączenie na tych punktach dostępu zostanie obniżone do przestarzałej dziesięcioletniej technologii Wi-Fi 4, która zapewnia niższe prędkości i wolniejsze połączenia.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 40 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 360 kb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 300 kb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij