Wiadomości

Loading


23.09.2020 | Zyxel we współpracy z ATEN wprowadza nowe rozwiązanie typu end-to-end AV-over-IP dla rozwiązań audio i wideo

Dzięki współpracy z ATEN – profesjonalnym dostawcą rozwiązań audio i wideo, Zyxel oferuje potężne rozwiązanie typu end-to-end AV-over-IP. Partnerzy handlowi mają teraz do dyspozycji większą skalowalność i łatwiejszą instalację dzięki zaimplementowanemu w gamie przełączników sieciowych specjalistycznemu trybowi Networked AV firmy Zyxel, który idealnie nadaje się do wydarzeń sportowych, ścian wideo, restauracji i centrów sterowania.

Zyxel rozpoczął współpracę z firmą ATEN by wprowadzić nowy sieciowy element AV w przełącznikach, który zapewni partnerom większą wygodę i wydajność. Opierając się na ponad 30-letnim doświadczeniu w dziedzinie sieci, nowa oferta firmy Zyxel zapewnia sprzedawcom VAR, integratorom systemów i partnerom handlowym w branży profesjonalnego audio-wideo (AV) większą wydajność i skalowalność rozwiązań.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych aplikacji AV-over-IP, dlatego coraz więcej systemów AV przechodzi z tradycyjnej infrastruktury przełączników macierzowych na branżowe standardy oparte na technologii IP. Migracja ta oferuje większy potencjał skalowalności na większe odległości, mniej okablowania i łatwiejszą instalację dzięki technologii opartej na protokole IP. Jednak wiele firm nadal uważa, że jest to trudna droga ze względu na brak znajomości ustawień sieciowych w przełącznikach.

Stworzone z potężnej sieciowej współpracy AV

Zyxel nawiązał współpracę z firmą ATEN, która jest liderem w zakresie rozwiązań łączności i zarządzania AV / IT. Partnerstwo z ATEN, , zapewnia płynną integrację projektu systemu sieciowego i dostarcza interoperacyjne i niezawodne kompleksowe rozwiązanie AV-over-IP.

Uproszczone zarządzanie wraz z dopasowanym sieciowym trybem AV

Dla zwiększenia szerokiego zasięgu różnych aplikacji sieciowych, specjalnie zaprojektowany tryb Networked AV zawiera dostosowanego do potrzeb asystenta konfiguracji, który obsługuje najczęściej używane funkcje sieci podczas korzystania z usług przesyłania strumieniowego. Towarzyszy temu nowy pulpit do zarządzania Networked AV, który przedstawia najbardziej przydatne elementy: w tym port, system i przepustowość, a także zużycie energii. Oznacza to, że użytkownicy mogą natychmiast zobaczyć bieżący stan sieci, co ułatwia im zarządzanie i konfigurowanie przełącznika.

- Wyzwania związane z przejściem na AV-over-IP generowane przez błędną konfigurację sieci mogą często wpływać na wrażenia użytkownika związane z oglądaniem i zwykle wymagają znacznego wysiłku by rozwiązać problem. Specjalnie dostosowany sieciowy tryb AV firmy Zyxel ma na celu sprostanie tym wyzwaniom i zapewnienie łatwego i stabilnego rozwiązania sieciowego, od sal lekcyjnych przez bary z transmisjami sportowymi aż do wyświetlaczy ściennych w centrum sterowania. Wspierani przez naszą silną współpracę ze specjalistą AV ATEN, chcemy wprowadzić na rynek nową, silną ofertę, by rozwiązać problemy naszych partnerów dystrybucyjnych świadczących usługi AV-over-IP - powiedział Crowley Wu, wiceprezes Zyxel Networking SBU.

- ATEN jest dostawcą rozwiązań Pro AV i IT z doskonałym doświadczeniem w zakresie integracji tych rozwiązań - powiedział Nicholas Lin, starszy wiceprezes ATEN ds. badań i rozwoju oraz marketingu globalnego. - Wraz z firmą Zyxel, profesjonalnym dostawcą przełączników Ethernet, posiadającym zaawansowaną wiedzę na temat technologii multicast IP w obszarze różnych zastosowań, możemy zapewnić najwyższej jakości dźwięk i obraz w wysokiej rozdzielczości wraz z profesjonalnymi wskazówkami, aby zmniejszyć wysiłek związany z integracją.

Tryb Networked AV jest dostępny w zarządzalnych gigabitowych przełącznikach warstwy 2 z serii GS2220, począwszy od oprogramowania układowego w wersji 4.70, które zostało wydane we wrześniu i będzie dostępne w serii XGS2210 jeszcze w tym roku.

źródło: Zyxel

Kliknij aby powiększyć22.09.2020 | CERT Orange Polska: fake newsy wyłudzające dane i pieniądze najbardziej popularnymi podczas wakacji

Fake newsy, czyli sensacyjne, nieprawdziwe wiadomości, krążące głównie w mediach społecznościowych, coraz częściej stają się narzędziem do wyłudzania danych lub pieniędzy.

Tylko w trakcie wakacji aż 40% ataków phishingowych wykrytych w sieci Orange Polska było realizowanych właśnie z użyciem fake newsów.

Według CERT Orange Polska, codziennie pojawia się nawet kilkanaście stron z fałszywymi wiadomościami.

Phishing, czyli oszustwa polegające głównie na wyłudzaniu danych logowania do kont bankowych lub do profili w mediach społecznościowych, to obecnie najbardziej powszechne zagrożenie, z jakim może mieć do czynienia każdy użytkownik internetu.

+ więcej...
22.09.2020 | Zwrot 200 zł przy zakupie TV Samsung 55’’ lub smartfona Motorola Edge w sieci Plus

21 września ruszyły nowe promocje w sieci Plus: „Cashback 200 zł” i „Telewizor z Premią”.

Teraz przy zakupie Motoroli Edge lub 55-calowego telewizora Samsung UHD 4K Smart TV TU7172 abonenci sieci Plus mogą otrzymać zwrot gotówki 200 zł z bankomatu.

Promocja potrwa odpowiednio do 21 października lub 4 listopada.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci oraz osoby przedłużające umowę.

+ więcej...
22.09.2020 | Cyfrowe prawo jazdy już od 5 grudnia. Nowe przepisy to także szereg innych ułatwień dla kierowców

Kierowcy nie będą już musieli mieć przy sobie prawa jazdy.

Od 5 grudnia wejdzie w życie kolejny etap deregulacji. Brak dokumentu prawa jazdy w trakcie kontroli nie będzie już wykroczeniem.

Prawo do kierowania pojazdem policjant lub inspektor transportu drogowego potwierdzi w centralnej ewidencji kierowców.

Wcześniej został zniesiony już obowiązek wożenia przy sobie dowodu rejestracyjnego i polisy OC. Wszystkie dokumenty będzie można przechowywać elektronicznie w aplikacji mObywatel.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 300 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 4,5 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij