Wiadomości

Loading


22.09.2020 | Zwrot 200 zł przy zakupie TV Samsung 55’’ lub smartfona Motorola Edge w sieci Plus

21 września ruszyły nowe promocje w sieci Plus: „Cashback 200 zł” i „Telewizor z Premią”. Teraz przy zakupie Motoroli Edge lub 55-calowego telewizora Samsung UHD 4K Smart TV TU7172 abonenci sieci Plus mogą otrzymać zwrot gotówki 200 zł z bankomatu. Promocja potrwa odpowiednio do 21 października lub 4 listopada.

Z promocji mogą skorzystać nowi klienci oraz osoby przedłużające umowę.

Mechanizm promocji

Motorola Edge

  1. Do 21 października należy kupić smartfon Motorola Edge.
  2. W okresie od 21 września 2020 r. do 4 listopada 2020 r. należy wysłać SMS o treści ZWROTEDGE na nr 80250 za pośrednictwem bezpłatnej wiadomości tekstowej SMS.
  3. Abonenci otrzymają od operatora kod – ośmiocyfrowy numer transakcji wraz z czterocyfrowym kodem PIN, który zostanie wysłany na posiadany numer abonenta sieci Plus.
  4. Otrzymany kod należy wpisać w jednym z bankomatów Euronet Polska Sp. z o.o.

Telewizor Samsung UHD 4K Smart TV 55” TU7172

  1. Do 5 listopada należy kupić telewizor Samsung UHD 4K Smart TV 55” TU7172.
  2. W okresie od 21 września 2020 r. do 19 listopada 2020 r. należy wysłać SMS o treści ZWROTTV na nr 80250 za pośrednictwem bezpłatnej wiadomości tekstowej SMS.
  3. Abonenci otrzymają od operatora kod – ośmiocyfrowy numer transakcji wraz z czterocyfrowym kodem PIN, który zostanie wysłany na posiadany numer abonenta sieci Plus.
  4. Otrzymany kod należy wpisać w jednym z bankomatów Euronet Polska Sp. z o.o.

Pula nagród w postaci zwrotu 200 zł jest ograniczona.

Oba sprzęty dostępne są w promocji zarówno przy zakupie z ofertą abonamentową, jak też bez kosztów abonamentu na raty 0%.

Motorola Edge

Motorola Edge dostępna jest w Plusie za 149 zł na start i np. 36 rat 0% po 79 zł za sprzęt w ofercie abonamentowej. Polecane taryfy do 5G począwszy od zobowiązania w wysokości 70 zł miesięcznie pozwolą w pełni cieszyć się z możliwości, jakie oferuje sieć najnowszej generacji przez cały okres trwania kontraktu.

Flagowy smartfon wyposażony w szybki procesor 5G Qualcomm Snapdragon 765 zapewnia szybkie działanie w sieci 5G Plusa. Motorola Edge umożliwia błyskawiczne pobieranie gier, filmów i przeglądanie internetu z maksymalną szybkością technologiczną do 600 Mb/s. Pobrane multimedia są wyświetlane na ekranie Endless Edge o przekątnej 6,7", który jest zagięty po obu stronach pod kątem niemal 90° stopni. Komfortowe korzystanie z ulubionych treści zapewnia możliwość ich odtwarzania przy wsparciu dwóch wbudowanych zaawansowanych głośników stereo generujących dźwięk najwyższej jakości. Smartfon posiada 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej pozwalających na przechowywanie i szybkie przetwarzanie dużych plików. Wyposażony jest także w potrójny aparat z matrycą o rozdzielczości 64 Mpx, ultraszerokokątny obiektyw, ultrazoom oraz aparat Macro Vision. Bateria 4500 mAh pozwala na korzystanie ze smartfona z wykorzystaniem technologii 5G przez dwa dni bez konieczności ładowania. Ulepszona wersja systemu operacyjnego Android jest ściśle zintegrowana z usługami Google.

Telewizor Samsung UHD 4K Smart TV 55” TU7172

Telewizor Samsung UHD 4K Smart TV 55” TU7172 dostępny jest w Plusie za 199 zł na start i np. 36 rat 0% po 53 zł za sprzęt w ofercie abonamentowej od 30 zł miesięcznie.

Samsung UHD 4K Smart TV 55” TU7172 w promocji „Telewizor z premią” klient może dokupić także w ramach programu smartDOM. Nowi klienci Plusa za internet Plus Światłowód i telewizję kablową IPTV w programie smartDOM płacą 60 zł miesięcznie (po rabatach: 10 zł za e-fakturę i 10 zł za smartDOM), a obecni 50 zł miesięcznie (po rabatach: 10 zł za e-fakturę i 20 zł za smartDOM).

55-calowy Samsung UHD 4K Smart TV TU7172 wyposażony jest w procesor Crystal 4K, który zapewnia wysoką jakość obrazu. Telewizor 4K przewyższa Full High Definition, oferuje bowiem 4x więcej pikseli, a tym samym zapewnia ostre, wyraziste obrazy, co sprawia, że widz odnosi wrażenie jakby znalazł w samym centrum akcji. Wyświetlacz krystaliczny gwarantuje trwałe kolory i wyraźne detale. Telewizor jest kompatybilny z technologią HDR10+, która zwiększa gamę poziomów jasności na telewizorze, zapewniając szerokie spektrum kolorów i detali, nawet w najciemniejszych scenach. Smukły i elegancki design telewizora eksponuje wrażenia wizualne. System Maskowania Kabli pomaga w uporządkowaniu wszystkich przewodów. Do telewizora dołączony jest wielozadaniowy pilot, który pozwala na zarządzanie nie tylko treścią, ale również większością urządzeń, które są podłączone do telewizora.

Sprawdź Plus - W Plusie na Kartę bonusy po każdym doładowaniu

źródło: Plus

Kliknij aby powiększyć22.09.2020 | Cyfrowe prawo jazdy już od 5 grudnia. Nowe przepisy to także szereg innych ułatwień dla kierowców

Kierowcy nie będą już musieli mieć przy sobie prawa jazdy.

Od 5 grudnia wejdzie w życie kolejny etap deregulacji. Brak dokumentu prawa jazdy w trakcie kontroli nie będzie już wykroczeniem.

Prawo do kierowania pojazdem policjant lub inspektor transportu drogowego potwierdzi w centralnej ewidencji kierowców.

Wcześniej został zniesiony już obowiązek wożenia przy sobie dowodu rejestracyjnego i polisy OC. Wszystkie dokumenty będzie można przechowywać elektronicznie w aplikacji mObywatel.

+ więcej...
22.09.2020 | Rząd wydłuża konsultacje nad ustawą o cyberbezpieczeństwie. Może ona doprowadzić do wzrostu cen usług telekomunikacyjnych

– Projekt nowelizacji ustawy o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa nie spełnia wymogów legislacyjnych – alarmuje Michał Kuliński, adwokat i wspólnik w Kancelarii BBK.

Brakuje w nim odpowiedniego uzasadnienia i rzetelnej oceny skutków proponowanych zmian.

Eksperci krytykują też krótki czas konsultacji, początkowo przewidziany tylko na 14 dni, a teraz wydłużony do 6 października.

– To istotny projekt, który może mieć dalekosiężne skutki i wprowadza nowe, niestosowane do tej pory regulacje i ingerencje w gospodarkę – mówi prawnik.

+ więcej...
21.09.2020 | Zarząd PLAY przyjmuje ofertę przejęcia 100% akcji Play Communications SA przez Grupę iliad

Dzisiaj tj. 21 września 2020 roku Grupa iliad („iliad”) złożyła ofertę przejęcia 100% akcji spółki Play Communications SA („PCSA”, „Spółka”), właściciela 100% udziałów w P4 Sp. z o.o. („Play”).

W ramach powyższej oferty iliad zawarł wiążące porozumienie z dwoma głównymi udziałowcami PCSA, zapewniające przejęcie pakietu kontrolnego PCSA wynoszącego 40,2% akcji.

Złożona oferta zapewni iliad większościowy udział miejsc w Radzie Dyrektorów PCSA. Bazując na niezależnej opinii J.P. Morgan, Rada Dyrektorów PCSA zaakceptowała cenę zaoferowaną przez iliad oraz jednogłośnie zagłosowała za jej przyjęciem.

Złożona oferta będzie wymagała teraz jedynie zgody Komisji Europejskiej.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 4,5 Mb/s
xDSL - łącze 2 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze :
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij