Wiadomości

Loading


18.09.2020 | Ericsson wprowadza rozwiązanie Packet Core Firewall, aby wzmocnić bezpieczeństwo sieci rdzeniowej 5G

  • Packet Core Firewall jest kompleksowym rozwiązaniem opartym na przetwarzaniu danych w chmurze

Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa są zintegrowane z Ericsson Packet Core Gateway

  • Packet Core Firewall zapewnia proaktywną ochronę, umożliwiającą zarządzanie zagrożeniami związanymi z aktywnością w sieci, cyberatakami, roamingiem. Zapewnia bezpieczeństwo w zastosowaniach mobilnego łącza szerokopasmowego oraz IoT.
  • Packet Core Firewall redukuje całkowite koszty użytkowania o ponad 50 procent w porównaniu z dedykowanymi rozwiązaniami bezpieczeństwa

Ericsson rozwija rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo sieci 5G Core i wprowadza na rynek nowe Ericsson Packet Core Firewall, oparte na przetwarzaniu danych w chmurze.

Bezpieczeństwo sieci rdzeniowej jest kluczowym elementem już na etapie projektowania sieci. Procesy projektowania i produkcji mają zasadnicze znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa i funkcjonalności produktu końcowego. Rozwiązanie Packet Core Firewall jest częscią platformy 5G Ericsson.

Rozwiązanie wyposażone jest w zaawansowaną technologię bezpieczeństwa przygotowaną przez A10 Networks. Wspiera kompleksowe plasterkowanie sieci oraz przetwarzanie przez urządzenia brzegowe.

Rozwiązanie Packet Core Firewall redukuje koszty o ponad 50 procent w porównaniu z dedykowanymi rozwiązaniami bezpieczeństwa. Jest to możliwe dzięki pojedynczemu rozwiązaniu CNF (natywne funkcje sieciowe w chmurze) o uproszczonym sposobie zarządzania.

Folke Anger, Kierownik ds. rozwiązań Packet Core w Ericsson, mówi: „Budowanie bezpiecznej sieci 5G wymaga holistycznego spojrzenia, a nie skupiania się na pojedynczych elementach technicznych. Wprowadzamy obecnie na rynek zaporę Ericsson Packet Core Firewall, która jest płynnie zintegrowana z Packet Core Gateway. Zapewni to naszym klientom znaczną redukcję kosztów, gwarantując jednocześnie obecność usług 5G na urządzeniach brzegowych”.

Patrick Donegan, założyciel i główny analityk w HardenStance, twierdzi: „Operatorzy telekomunikacyjni muszą inaczej podejść do kwestii wdrażania środków bezpieczeństwa w ramach sieci rdzeniowej 5G. Ericsson Packet Core Gateway wraz z zaporą Packet Core Firewall integruje funkcje płaszczyzny użytkownika oraz funkcje bezpieczeństwa w ramach pojedynczej natywnej funkcji sieciowej w chmurze (CNF). Pozwala to na optymalizację kosztów".

Dhrupad Trivedi, Dyrektor Generalny i Prezes Zarządu w A10 Networks, stwierdził: „Operatorzy zaczynają korzystać z architektury w chmurze i architektury rozproszonej, aby móc obsługiwać technologię sieci 5G. Wzmaga to kluczową potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa i dostępności sieci. Firma A10 jest zadowolona z możliwości rozszerzenia partnerstwa z Ericsson, gdyż przyczyni się ono do wspierania bieżących i przyszłych przypadków użycia technologii 5G. Zapora Ericsson Packet Core Firewall wykorzystująca technologię A10 Networks jest gotowa do wdrożenia w chmurze i odpowiada na ewoluujące potrzeby biznesowe operatorów”.

źródło: Ericsson

Kliknij aby powiększyć18.09.2020 | Hybrydowy SD-WAN od Orange dla średnich firm na nowej platformie i z nowym dostawcą

Orange Polska rozpoczyna świadczenie usługi Hybrydowy SD-WAN na nowej platformie, w pełni zarządzanej przez Orange i uruchomionej we własnym Data Center.

Nowe rozwiązanie sprawia, że usługa ta będzie atrakcyjna i przydatna nie tylko dla dużych korporacji, ale także dla średnich firm.

Hybrydowy SD-WAN to rewolucyjna technologia dla przedsiębiorstw mających swoje lokalizacje rozsiane po całym kraju.

Pozwala na zarządzanie całą siecią z jednego miejsca, szybkie i proste dołączanie nowych lokalizacji, czy zmiany konfiguracyjne. Wszystko to w zdecydowanie krótszym czasie, niż w przypadku zwykłej infrastruktury WAN.

+ więcej...
18.09.2020 | 1000 SMS-ów od T-Mobile na Dzień Emotikona :)

Nie od dziś wiadomo, że obraz wyraża więcej niż tysiąc słów, a w internetowej przestrzeni do wyrażania emocji niezastąpione są emotikony.

Są z nami już od 38 lat, a w najbliższą sobotę będziemy obchodzić właśnie Dzień Emotikona.

Z tej okazji T‑Mobile przygotował dla klientów na kartę i MIX pakiet aż 1000 bezpłatnych SMS-ów do odebrania w terminie 17-19 września, by nie musieli oni ograniczać się ani w słowach, ani w emocjach, które chcą przekazać bliskim.

Promocja stanowi kolejną odsłonę akcji adresowanej do użytkowników ofert T‑Mobile kartę i MIX.

+ więcej...
17.09.2020 | Kendrick Lamar headlinerem Open’er Festival Powered by Orange 2021!

Kendrick Lamar headlinerem Open’er Festival Powered by Orange 2021.

To absolutna ikona współczesnej muzyki i kultury!

Jeden z najważniejszych głosów pokolenia, zarówno w wymiarze muzycznym, jak i społecznym, a także zdobywca 13 statuetek Grammy, nagrody Pulitzera oraz niezliczonej liczby innych wyróżnień wystąpi w Gdyni 30 czerwca!

Twórczość Kendricka Lamara pełna jest przykładów łączenia jakości artystycznej i sukcesu komercyjnego, współpracy z innymi artystami i zachowania w pełni indywidualnego stylu, skromności i jednoczesnego przekonania o sile swojego głosu. A jego głos słyszany jest wszędzie.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 350 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 99 Mb/s
xDSL - łącze 1,8 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 4 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij