Wiadomości

Loading


14.08.2020 | Nielimitowane rozmowy od T-Mobile i dostęp do Netflix w jednym pakiecie, a Netflix na 6 miesięcy w prezencie!

Co się kryje w tajemniczym lesie? To zagadka, którą próbują rozwikłać bohaterowie najnowszych spotów T-Mobile. Tajemnicą nie jest jednak, że operator stawia na dostarczanie klientom najlepszej, wyselekcjonowanej rozrywki i nie inaczej jest tym razem. W nowej ofercie użytkownicy otrzymują w jednym pakiecie nielimitowane rozmowy i dostęp do serwisu Netflix, a dodatkowo Netflix na 6 miesięcy w prezencie. Promocja będzie dostępna dla nowych, jak i obecnych klientów magentowego operatora. Kampanię wspierająca ofertę można zobaczyć w telewizji i internecie już od 13 sierpnia.

Jednego z najpopularniejszych serwisów rozrywkowych, jakim jest Netflix, nie trzeba nikomu specjalnie przybliżać. Ogromna biblioteka seriali, filmów i programów, jaką dysponuje serwis, zadowoli nawet najbardziej wymagających kinomaniaków. Można śmiało zaryzykować stwierdzenie, że każdy znajdzie w repertuarze Netflix coś dla siebie – „Dom z Papieru”, „Stranger Things”, „Wiedźmin”, „The Old Guard”, „W głębi lasu” czy „Rodzina Willoughby” to tylko kilka z najbardziej znanych filmów i seriali, którymi użytkownicy mogą się cieszyć gdziekolwiek i kiedykolwiek chcą. Co równie ważne, praktycznie co tydzień na platformie udostępniane są nowe seriale oraz kolejne sezony popularnych produkcji, jak choćby drugi sezon „The Umbrella Academy”.

Wszystko, co najlepsze w jednym pakiecie

T-Mobile postanowił zapewnić obecnym i nowym klientom najkorzystniejszą ofertę, w ramach której mogą zgłębiać świat filmów i seriali od Netflix, a do tego być w stałym kontakcie z bliskimi. Decydując się na nielimitowane rozmowy i Netflix w jednym pakiecie w abonamencie (opcja bez telefonu) w cenie 49 zł miesięcznie (przez 6 miesięcy), użytkownicy otrzymają dostęp do tego popularnego serwisu VOD na pół roku w prezencie. Ponadto mogą oni korzystać z usługi Supernet Video, dzięki której, podczas oglądania materiałów wideo nie zużywają gigabajtów zawartych w pakiecie. Oferta zawiera również paczkę 15 GB internetu (do wykorzystania w kraju). Zaś nielimitowane SMS-y i MMS-y pozwolą klientom dzielić się swoimi wrażeniami z rodziną i przyjaciółmi. Po 6 miesiącach abonament za pełny pakiet usług, łącznie z Netflixem, będzie wynosić 79 zł miesięcznie.

Klimatyczna kampania

Nowej ofercie T-Mobile towarzyszą spoty reklamowe z udziałem aktorki Soni Bohosiewicz, która wciela się w rolę przewodniczki po tajemniczej puszczy. Oprowadza po niej dwie rodziny z dziećmi, które z zaciekawieniem słuchają jej opowieści o lesie pełnym niespotykanych zjawisk. W spotach pojawiają się motywy znane z filmów i seriali dostępnych w serwisie Netflix, takich jak „W głębi lasu” , ‘The Old Guard’ czy „The Umbrella Academy”. Sonia Bohosiewicz wskazując tajemniczo bohaterów, których spotkała w lesie, pokazuje łatwość, z jaką dzięki ofercie T-Mobile można korzystać z serwisu Netflix. Dzięki niej każdy może spotykać swoich ulubionych bohaterów w dowolnych okolicznościach.

Klienci mogą skorzystać również z oferty ze smartfonem. W kampanii promowane są nowoczesne smartfony od topowych producentów: OPPO A72 i Samsung Galaxy A51, które można nabyć w korzystnej cenie. .

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja Digitas Poland (ARC – Grupa Publicis), a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.

Sprawdź T-Mobile - Szybki domowy internet

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć14.08.2020 | Badacze z firmy Kaspersky identyfikują nową kampanię ukierunkowaną wymierzoną w organizacje finansowe i wojskowe

Przy pomocy narzędzia Kaspersky Threat Attribution Engine badacze z firmy Kaspersky zdołali połączyć ponad 300 próbek szkodliwego programu o nazwie Bisonal z kampanią przeprowadzoną przez CactusPete - zaawansowany cyberszpiegowski gang działający przynajmniej od 2012 r.

Najnowsza kampania koncentrowała się na celach z branży wojskowej i finansowej w Europie Wschodniej, co pokazuje szybki rozwój tego ugrupowania.

CactusPete, znany również jako Karma Panda, to ugrupowanie cyberszpiegowskie aktywne od co najmniej 2012 r.

Jego członkowie uaktualnili swoje szkodliwe narzędzia w celu atakowania przedstawicieli sektora wojskowego i finansowego w Europie Wschodniej - najprawdopodobniej w celu uzyskania dostępu do informacji poufnych.

+ więcej...
14.08.2020 | Polska na razie nie wyklucza chińskich dostawców z budowy infrastruktury 5G. Sytuacji nie powinna zmienić wizyta amerykańskiego sekretarza stanu

Wdrożenie standardu telekomunikacyjnego 5G będzie mieć rewolucyjny wpływ na globalną i polską gospodarkę.

Bezpieczeństwo nowej technologii jest obecnie odmieniane przez wszystkie przypadki i wciąż trwają spekulacje dotyczące komponentów 5G dostarczanych przez producentów z Chin.

Jednak do tej pory Polska, podobnie jak Niemcy, nie zdecydowała się na wykluczenie żadnego dostawcy, w tym spoza Europy. Nie powinna wpłynąć na to również zaplanowana na 15 sierpnia w Warszawie wizyta sekretarza stanu USA Mike’a Pompeo.

Eksperci podkreślają, że przy wdrażaniu nowego standardu telekomunikacyjnego należy oceniać warunki techniczne urządzeń, a nie miejsce ich pochodzenia.

+ więcej...
14.08.2020 | Korzystniej niż z kablówki - Play Internet Stacjonarny bez umowy terminowej już za 35 zł miesięcznie

Play wprowadza promocyjne warunki oferty internetu stacjonarnego. Od teraz, każdy nowy klient będzie mógł skorzystać z internetu domowego w niezmiennej cenie 35 zł miesięcznie, bez konieczności podpisywania długotrwałych umów.

Co więcej, operator przygotował specjalne oferty z telewizją PLAY NOW TV już od 45 zł.

W kwietniu tego roku Play wprowadził do swojej oferty szczególną nowość - internet stacjonarny, który jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich domowników, potrzebujących szybkiej i niezawodnej sieci.

Stabilne łącze, brak limitów pobierania oraz prędkość nawet do 600 Mb/s zapewni świetne warunki do pracy, nauki i wysoką jakość rozrywki każdego dnia.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 99 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 200 Mb/s
xDSL - łącze 512 kb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 24 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij