Wiadomości

Loading


13.08.2020 | Blisko 44 mln bezpłatnych GB w ciągu pół roku – T-Mobile rozdaje kolejne gigabajty w ramach Happy Fridays

Cotygodniowa akcja „Happy Fridays” cieszy się dużym zainteresowaniem klientów T-Mobile – tylko w pierwszym półroczu 2020 r. użytkownicy dokonali ponad 6,1 mln aktywacji bonusowych pakietów, wykorzystując blisko 44 mln udostępnionych przez operatora gigabajtów. Ta pula z pewnością poszerzy się również w tym tygodniu, bo już od dziś (dzień wcześniej niż zazwyczaj) do niedzieli 16 sierpnia klienci mogą aktywować kolejne bezpłatne 3 GB internetu.

Ostatnie miesiące pokazały, że internet mobilny jest niezwykle ważny i pomocny, zarówno w pracy, jak i codziennych przyjemnościach, takich jak wideorozmowy z bliskimi, oglądanie seriali czy słuchanie audiobooków. W drugim kwartale 2020 r., kiedy większość osób przebywała w domach z powodu pandemii, klienci T-Mobile skorzystali z darmowych prezentów przygotowanych przez operatora blisko 3,5 mln razy, aktywując pakiety składające się łącznie z ponad 23,3 mln bezpłatnych gigabajtów. Z kolei w skali pierwszego półrocza było to aż ponad 6,1 mln aktywacji w ramach Happy Fridays i blisko 44 mln bezpłatnych gigabajtów. Odpowiadając na rosnące zainteresowanie bonusami, magentowy operator przygotował w ramach „Happy Fridays” kolejną darmową paczkę 3 GB, dzięki którym użytkownicy będą mogli korzystać z dobrodziejstw internetu przez najbliższe letnie dni.

Prosta aktywacja, przyjemność z korzystania

Paczka dostępna w ramach akcji przeznaczona jest dla klientów indywidualnych, czyli użytkowników ofert MIX, na kartę oraz posiadających abonament. Paczkę aktywować można w aplikacji „Mój T-Mobile” bądź wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści "HF” na numer 80800 już od czwartku 13 sierpnia do niedzieli 16 sierpnia do końca dnia. Aktywacja dodatkowych gigabajtów jest bardzo prosta – w ciągu 72 godzin od zlecenia uruchomienia pakietu klient otrzyma potwierdzenie przyznania prezentu. Użytkownicy ofert MIX i na kartę mogą korzystać z dodatkowych 3 GB w kraju przez cały tydzień, z kolei abonenci – do końca bieżącego cyklu rozliczeniowego.

Sprawdź T-Mobile - Światłowód do 600 Mb/s

źródło: T-Mobile

Kliknij aby powiększyć13.08.2020 | Startuje nowy program T-Mobile To ma sens – tylko sensowne wiadomości o technologii, rozrywce i sporcie

W internecie można znaleźć wszystko – od ciekawych i intrygujących treści, po te budzące wątpliwości, pytania i podających szereg sprzecznych informacji.

Od 13 sierpnia internauci zyskają nowe źródło informacji na temat technologii, sportu i rozrywki, podanych w przystępny, atrakcyjny i wiarygodny sposób.

W ten czwartek o godz. 16.00 na profilach T-Mobile na Facebooku i YouTubie swoją premierę będzie miał nowy format wideo operatora – „To ma sens”, w którym Karol Wójcicki, Krzysztof „Jankes” Jankowski i 2AngryMen (Filip Kapica i Mateusz Święcicki) będą prowadzić pogłębione rozmowy z nietuzinkowymi gośćmi.

+ więcej...
13.08.2020 | T-Mobile i Billie Eilish uwalniają potencjał generacji Z

Nie uzależnieni od cyfrowego świata, ale zmieniający świat dzięki technologiom – tak właśnie młode pokolenie postrzega Grupa Deutsche Telekom, której częścią jest T-Mobile Polska.

W ramach najnowszej kampanii #WhatWeDoNext Grupa DT rozpoczęła współpracę z Billie Eilish, pięciokrotną zwyciężczynią nagród Grammy.

Celem międzynarodowego projektu jest obalenie stereotypów dotyczących generacji Z oraz zaprezentowanie inicjatyw młodych osób, które inspirują do budowania lepszej przyszłości.

Generacja Z bywa nazywana „cyfrowymi tubylcami” – to pierwsze całkowicie zdigitalizowane pokolenie, dla którego nowoczesne technologie są stałym elementem codzienności.

+ więcej...
13.08.2020 | Kaspersky wykrywa luki dnia zerowego w systemie operacyjnym Windows oraz przeglądarce Internet Explorer wykorzystane w ataku ukierunkowanym

Późną wiosną 2020 r. automatyczne technologie wykrywania firmy Kaspersky udaremniły cyberatak ukierunkowany na południowokoreańską firmę.

Dokładna analiza wykazała, że w ataku wykorzystano nieznany wcześniej łańcuch dwóch exploitów wykorzystujących luki dnia zerowego.

Pierwszy wykorzystywał podatności w przeglądarce Internet Explorer 11 i umożliwiał zdalne wykonanie kodu, drugi - w systemie Windows i pozwalał na zwiększenie uprawnień szkodliwego programu.

Drugi z exploitów atakował najnowsze wersje systemu Windows 10. Luka dnia zerowego to rodzaj nieznanego wcześniej błędu w oprogramowaniu.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 1,25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 100 Mb/s
xDSL - łącze 100 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 128 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij