Wiadomości

Loading


25.03.2020 | UPC tworzy specjalną stronę dla klientów #dzialamyztroska

W UPC #dzialamyztroska, dlatego w obecnej sytuacji chcemy wspierać naszych klientów bardziej niż kiedykolwiek. Wszystkie nasze propozycje i porady prezentujemy na specjalnej stronie Działamy z troską.

Rozumiemy, że w obliczu zagrożenia koronawirusem usługi, które świadczymy: telewizja, internet i telefon są jeszcze ważniejsze dla naszych klientów, pozostających w domu – zarówno pracujących, jak i korzystających z cyfrowej rozrywki w gronie najbliższych. Dlatego też stworzyliśmy specjalną stronę, na której klienci mogą znaleźć wiele przydatnych informacji – sprawdzić dostępne kanały kontaktu z UPC, dostępne oferty i propozycje odkodowanych kanałów, a także wskazówki dotyczące efektywnej pracy z domu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi utrzymały najwyższą jakość, a czas spędzony z nami był jeszcze przyjemniejszy.

#zostanwdomu z UPC – bądźmy razem w trudnych chwilach.

Sprawdź UPC - Superszybki internet. Pracuj zdalnie i zapewnij sobie dostęp do informacji!

źródło: UPC

Kliknij aby powiększyć24.03.2020 | Ericsson wspiera ogólnopolską akcję Spark: Change the Future do walki z kryzysem COVID-19

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna i Ericsson rozpoczynają nabór do Spark: Change the Future, specjalnej rudny akceleratora Startup Spark, która jest odpowiedzią na wyzwania związane z koronawirusem.

Nabór potrwa do 30 marca. Startup Spark i Ericsson szukają technologicznych i społecznych rozwiązań startupowych z obszaru edukacji, wsparcia osób w grupie ryzyka, analizy danych, bezpieczeństwa, izolacji, monitorowania i innych mających wpływ na pandemię i jej skutki gospodarcze, społeczne i zdrowotne.

Rekrutacja do Spark: Change the Future rozpocznie się w poniedziałek 23 marca 2020 roku i potrwa do 30 marca.

Łączna pula środków przeznaczonych na działanie to 500 000 PLN w formie grantów finansowych (jeden startup może otrzymać wsparcie do 160 000 PLN). 

+ więcej...
24.03.2020 | Zmiany w ofertach na kartę w sieci Plus, czyli JESZCZE WIĘCEJ GB!

Plus modyfikuje swoje oferty Plus Na Kartę i Plush na Kartę.

Wprowadzony zostaje nowy 30 dniowy pakiet, który ma wszystkie usługi bez limitu i JESZCZE WIECEJ GB (15) niż dotychczasowe, ulepszone zostały bonusy za zasilenie konta i teraz mają one JESZCZE WIĘCEJ GB za doładowanie, dostępne też są trzy nowe dodatkowe pakiety internetowe - 5, 10 i 30 GB - aby w ramach akcji #zostanwdomu było JESZCZE WIĘCEJ GB na surfowanie w domu.

Do ofert „na kartę” sieci Plus wprowadzony zostaje nowy pakiet usług. Obejmuje on nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz JESZCZE WIECEJ GB (15), a wszystko to za 30 zł na 30 dni. 

Pakiet ten jest dostępny w Taryfie Plus Elastyczna na Kartę oraz Nowy Plush, a dla klientów przenoszących swój numer z innych sieci do ofert Plusa będzie on przez trzy miesiące bezpłatny.

+ więcej...
24.03.2020 | Pierwszy tydzień #zostanwdomu potwierdził, że infrastruktura UPC jest w pełni gotowa na zwiększony ruch internetowy

Tydzień istotnie zwiększonego obciążenia sieci potwierdził, że dzięki wieloletnim inwestycjom w rozwój gigabitowej infrastruktury, UPC jest gotowe zapewnić swoim klientom najwyższy poziom usług: telewizyjnej rozrywki oraz internetu i telefonii, pozwalających na kontakt z bliskim i pracę zdalną.

W minionym tygodniu ruch internetowy wzrósł o blisko 40% w stosunku do tygodni poprzedzających zagrożenie COVID-19 i akcję #zostanwdomu.

W ostatnim tygodniu #zostanwdomu transfer danych z Netflixa wzrósł o ponad 1/3. Każdej doby klienci UPC pobierają blisko 3 petabajty filmów i seriali z Netflixa, oraz treści z Google i YouTube.

O ponad 100% wzrosła też konsumpcja gier online.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 25 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 150 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 4,5 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij