Wiadomości

Loading


13.02.2020 | Samsung Galaxy S20 w Plusie

Do przedsprzedaży trafiła właśnie seria Galaxy S20. Nowe smartfony klasy premium wyposażone w aparat wspomagany przez sztuczną inteligencję wpisują się w styl życia nowoczesnych konsumentów. Najnowsze flagowce Samsunga dostępne są już w sieci Plus.

Ceny serii S20 w Plusie zaczynają się od 3949 zł – tyle klient zapłaci za Galaxy S20, a kończą na 5999 zł – cena modelu Galaxy S20 Ultra 5G. Klienci Plusa mogą nabyć Galaxy S20, Galaxy S20+ 5G oraz Galaxy S20 Ultra 5G w ofercie abonamentowej np. za 50 zł miesięcznie (z rabatem za e-fakturę) razem z nielimitowanymi SMS-ami i MMS-ami i dużym pakietem internetu 12 GB/mies. W ramach przedsprzedaży na klientów Plusa czeka wyjątkowa promocja. Osoby, które zdecydują się na zakup Galaxy 20+ lub Galaxy S20 Ultra otrzymają w prezencie bezprzewodowe słuchawki Galaxy Buds+ (szczegóły w regulaminie promocji poniżej). Nowe słuchawki Samsung Galaxy Buds+ pozwalają na jeszcze lepszy odbiór ulubionej muzyki czy podcastów. Jednorazowe ładowanie Galaxy Buds+ zapewnia do 11 godzin odtwarzania muzyki, a etui ładujące – kolejne 11 godzin. Przedsprzedaż trwa niespełna miesiąc - od 12.02 do 8.03.

Co wyróżnia smartfony Galaxy S20?

Najnowsze smartfony wprowadzają zupełnie nowy moduł aparatu fotograficznego, który łączy zaawansowaną sztuczną inteligencję z największą jak dotąd, stworzoną przez firmę Samsung, matrycą, by zapewnić zdjęcia najwyższej jakości. Ponadto seria Galaxy S20 sprawia, że każda czynność, jaką użytkownicy wykonują na swoich smartfonach jest jeszcze łatwiejsza i przyjemniejsza – od słuchania muzyki, po oglądanie wideo i mobilny gaming.

Smartfon to dla wielu osób podstawowe narzędzie do rejestrowania i opowiadania historii ich życia. Dlatego to właśnie aparat jest najważniejszym elementem decydującym o wyborze nowego smartfonu. Seria Galaxy S20 oferuje zupełnie nowy moduł aparatu – wspierany przez sztuczną inteligencję i wyposażony w największą matrycę – by zagwarantować najlepsze zdjęcia w dowolnych warunkach.

  • Wyrazistość każdego detalu: Dzięki zastosowaniu większej matrycy, aparaty w serii Galaxy S20 zapewniają wyższą rozdzielczość, która uwydatni każdy szczegół ujęcia oraz ułatwi edycję. Galaxy S20 oraz Galaxy S20+ wyposażono w aparat 64MP, podczas gdy Galaxy S20 Ultra oferuje aparat 108MP. Kolejnym benefitem większej matrycy są jeszcze lepsze zdjęcia w słabych warunkach oświetleniowych. Galaxy S20 Ultra idzie o krok dalej, oferując technologię łączenia 9 pikseli w 1 większy, co pozwala zmieniać rozdzielczość z 108MP do 12MP.
  • Niezrównany zoom: Dzięki zoomowi w serii Galaxy S20 użytkownicy mogą dostrzec z daleka nawet najmniejsze detale. Galaxy S20 i Galaxy S20+ oferują 30x zoom, podczas gdy Galaxy S20 Ultra zapewnia nawet 100x zoom, który dzięki wykorzystaniu rozwiązań AI, minimalizuje utratę jakości przy dużym powiększeniu.
  • Jedno ujęcie, wiele zdjęć: Z serią smartfonów Galaxy S20 zarejestrować można każdą chwilę. Dzięki wsparciu sztucznej inteligencji, urządzenia rejestrując dany moment warty upamiętnienia przygotowują z niego całą kolekcję fotografii i wideo do wyboru.
  • Profesjonalne filmowanie: Urządzenia Galaxy S20 pozwalają nagrywać wideo 8K, by użytkownicy mogli uchwycić każdy detal otaczającego ich świata. Za sprawą trybu Super Steady, oferującego stabilizację niwelującą rotowanie obrazu, można rejestrować wyraźniejsze, mniej poruszone nagrania. Dodatkowa analiza ruchu AI sprawia, że rozedrgane wideo będzie wyglądało tak, jakby nagrywano je z wykorzystaniem gimbala. Finalne materiały można odtworzyć na telewizorach Samsung QLED 8K i cieszyć się najlepszym obrazem lub uchwycić kadr z nagrania 8K i przekształcić go w zdjęcie o wysokiej rozdzielczości.

Sprawdź Plus - Potrzebujesz więcej Internetu? Dodatkowy pakiet GB - Internet Extra Abo

źródło: Plus

Kliknij aby powiększyć13.02.2020 | Zyxel wprowadza standard 10-gigabitowy do sieci LAN SOHO oraz MŚP

Nowe zarządzalne oraz niezarządzalne przełączniki multigigabitowe XGS1210-12 i XGS1010-12 od Zyxela zapewniają wysoką prędkość w środowiskach sieciowych.

Zostały zaprojektowane specjalnie dla klientów, którzy potrzebują zwiększonej przepustowości sieci. Aplikacje wykorzystywane przez użytkowników sieci są coraz bardziej złożone i zaawansowane.

Zwiększają obciążenie infrastruktury sieciowej w środowiskach SOHO i MŚP oraz powodują ograniczenia przepustowości ruchu w infrastrukturze gigabitowej, której parametry do niedawna były wystarczające.

+ więcej...
13.02.2020 | Walentynki z... cyberprzestępcą

Na przestrzeni ostatniej dekady cyfryzacja wywarła wpływ na praktycznie każdy aspekt naszego życia, prawdopodobnie najbardziej rewolucjonizując komunikację.

Życie uczuciowe nie jest tu wyjątkiem. Wraz ze zbliżającymi się walentynkami zarówno single, jak i pary odczuwają coraz większą presję określenia swoich planów na ten dzień.

Z tą różnicą, że single muszą wykonać dodatkowy krok - znaleźć towarzysza/towarzyszkę. Badacze z firmy Kaspersky przyjrzeli się zagrożeniom i wyzwaniom, z jakimi mogą zetknąć się osoby korzystające z aplikacji randkowych, i odkryli, że cyberprzestępcy nie stronią od romantycznej sfery życia.

+ więcej...
12.02.2020 | Smartwatche HUAWEI – idealny prezent na Walentynki

Inteligentny zegarek to nieoceniony kompan, a bardzo często również atrakcyjna biżuteria. A że wielkimi krokami zbliżamy się do Walentynek i myślimy o upominkach dla naszych drugich połówek, to trudno wyobrazić sobie lepszy pomysł.

Do naszej redakcji zawitały właśnie 2 modele od HUAWEI, na przykładzie których postaramy się to udowodnić. Pierwszy z nich to HUAWEI WATCH GT2 Sport, który skierowany jest raczej do Panów i to nie tylko ze względu na czarną kolorystykę, ale i rozmiar koperty, która mierzy 46 mm.

Drugi to HUAWEI WATCH GT2 Elegant ze złotą bransoletą, która nadaje całości bardzo eleganckiego charakteru i zdecydowanie bardziej damską kopertą 42 mm.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 6 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 512 kb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 16 Mb/s:
GSM - łącze 10 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij