Wiadomości

Loading


17.01.2020 | UPLOAD MA ZNACZENIE. VECTRA ZWIĘKSZA PRĘDKOŚĆ WYSYŁANIA.

Vectra zwiększa prędkość wysyłania danych lub inaczej – upload Klientom posiadającym i nabywającym usługę internetową 300 Mb/s lub 600 Mb/s. Z nawet dwukrotnie wyższych parametrów prędkości Klienci mogą korzystać od dzisiaj, tj. 17 stycznia br.

W pakiecie 300 Mb/s, dostępnym w Vectrze, upload zwiększony został z 20 Mb/s do 40 Mb/s, natomiast w pakiecie 600 Mb/s z 30 Mb/s do 60 Mb/s.

Co zwiększenie prędkości wysyłania danych oznacza dla Klienta?

Wysyłanie danych z komputera na serwery odbywać się będzie dwa razy szybciej. Dotyczy to w szczególności udostępniania treści multimedialnych w serwisach społecznościowych, udostępniania innym użytkownikom sieci swoich zasobów, wysłania maili z dużymi załącznikami. Szybsza prędkość wysyłania lub inaczej – upload, to także wyższa jakość rozmów video, szybsze przesyłanie danych do chmury i tworzenie kopii zapasowych plików oraz sprawna synchronizacja zdjęć, filmów, muzyki pomiędzy komórką a komputerem (i odwrotnie).

- Posiadamy jedną z najlepszych sieci teleinformatycznych i jeden z najwyższych parametrów upload wśród sieci HFC. Zapewniamy w ten sposób komfort Klientom korzystającym z naszych usług – komentuje Bartłomiej Irzyński, CTO w Vectra S.A.

Aby rozpocząć korzystanie z wyższego parametru upload wystarczy jedynie wyłączyć modem i po 5 sekundach włączyć go ponownie. Prędkości 300 Mb/s oraz 600 Mb/s dostępne są obecnie w Ofercie Noworocznej Vectry w okazyjnych cenach: 300Mb w cenie 150Mb za 44,99 zł oraz 600Mb w cenie 300Mb za 54,99 zł. Promocja dostępna jest do 31.01.2020 roku.

Sprawdź Vectra - Internet 600 Mb/s za 27,49 zł/mies. PRZEZ PIERWSZE 4 MIESIĄCE

źródło: Vectra

Kliknij aby powiększyć17.01.2020 | Disney na ferie w otwartym oknie w PLAY NOW

Od teraz do końca ferii zimowych kanały Disney Channel, Disney XD i Disney Junior są dostępne w otwartym oknie dla wszystkich abonentów PLAY NOW.

Ferie zimowe to zasłużony czas odpoczynku dla najmłodszych.

Niezależnie od tego, czy wyjeżdżamy na narty lub snowboard, czy zostajemy w domu seriale animowane i programy edukacyjne mogą być dobrym uzupełnieniem zimowej rozrywki.

W związku z tym od teraz do końca ferii w Polsce (czyli do 23 lutego) kanały Disney Channel, Disney XD i Disney Junior będą dostępne bez dodatkowych opłat dla wszystkich osób posiadających w ramach swojego abonamentu pakiet podstawowy PLAY NOW.

+ więcej...
15.01.2020 | Nowy Członek Zarządu Polkomtelu

Rada Nadzorcza Polkomtel Sp. z o. o. podjęła uchwałę o powołaniu Pana Radosława Semkło w skład Zarządu Spółki. Radosław Semkło w ramach Zarządu Polkomtel Sp. z o.o. będzie odpowiadał za obszar IT.

Radosław Semkło jest absolwentem Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej oraz Doktorem Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Obrony Narodowej.

Ukończył również studia MBA w Szkole Głównej Handlowej. Dodatkowo ukończył program AMP organizowany przez IESE Uniwersytet w Navarze.

+ więcej...
14.01.2020 | TOP 40 Enterprise Tech, czyli najbardziej innowacyjne technologie, które zmieniają korporacje - raport The Heart, UPC Polska i PFR Ventures

40 polskich spółek oferujących rozwiązania, które wspierają korporacje w udanej transformacji cyfrowej zostało zaprezentowanych w raporcie „Enterprise Tech Polska.

Technologie, które zmieniają korporacje” przygotowanym przez The Heart, UPC Polska oraz PFR Ventures.

Cyfryzacja przenika obecnie każdy obszar działalności biznesowej i jest jednym z głównych motorów napędowych rozwoju.

Digitalizacja zwiększa konkurencyjność biznesu, wspiera jego efektywność, a także otwiera przed nim nieznane dotąd możliwości. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 3 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 5 Mb/s
xDSL - łącze 1 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1,5 Mb/s:
GSM - łącze 100 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij