Wiadomości

Loading


15.01.2020 | Nowy Członek Zarządu Polkomtelu

Rada Nadzorcza Polkomtel Sp. z o. o. podjęła uchwałę o powołaniu Pana Radosława Semkło w skład Zarządu Spółki. Radosław Semkło w ramach Zarządu Polkomtel Sp. z o.o. będzie odpowiadał za obszar IT.

Radosław Semkło jest absolwentem Wydziału Cybernetyki Wojskowej Akademii Technicznej oraz Doktorem Wydziału Zarządzania i Dowodzenia Akademii Obrony Narodowej. Ukończył również studia MBA w Szkole Głównej Handlowej. Dodatkowo ukończył program AMP organizowany przez IESE  Uniwersytet w Navarze.

Od ponad 20 lat pracuje dla sektora telekomunikacyjnego. Na początku swojej kariery zawodowej związany z siłami powietrznymi Wojska Polskiego – uczestniczył w projektach informatycznych związanych z tworzeniem, a następnie integracją zautomatyzowanych systemów dowodzenia Sił Powietrznych ze strukturami NATO – a w szczególności symulacją działań sił powietrznych.

Od 2010 roku związany z Asseco Poland S.A., gdzie aktualnie pełni funkcję Dyrektora Pionu Telekomunikacji i Mediów.

Sprawdź Plus - Poznaj nowości w naszej ofercie!

źródło: Plus

Kliknij aby powiększyć14.01.2020 | TOP 40 Enterprise Tech, czyli najbardziej innowacyjne technologie, które zmieniają korporacje - raport The Heart, UPC Polska i PFR Ventures

40 polskich spółek oferujących rozwiązania, które wspierają korporacje w udanej transformacji cyfrowej zostało zaprezentowanych w raporcie „Enterprise Tech Polska.

Technologie, które zmieniają korporacje” przygotowanym przez The Heart, UPC Polska oraz PFR Ventures.

Cyfryzacja przenika obecnie każdy obszar działalności biznesowej i jest jednym z głównych motorów napędowych rozwoju.

Digitalizacja zwiększa konkurencyjność biznesu, wspiera jego efektywność, a także otwiera przed nim nieznane dotąd możliwości. 

+ więcej...
14.01.2020 | NFC w telefonie: Co to jest? Jak płacić swoim telefonem w sklepie?

Zwiększa się popularność znacznika NFC.

To technologia wykorzystywana m.in. do dokonywania płatności poprzez zbliżenie karty lub smartfona. Jak działa NFC oraz jakie niebezpieczeństwo ze sobą niesie?

Technologia NFC służy do wymiany danych na niewielką odległość. Wykorzystuje się ją do płatności zbliżeniowych, udostępniania różnego rodzaju informacji, a nawet zakupu biletów komunikacji miejskiej.

Co warto wiedzieć o funkcji NFC?

+ więcej...
14.01.2020 | Raport cyberbezpieczeństwa służbowych telefonów komórkowych T‑Mobile i PMR: aż 46 proc. firm przyznaje, że nie są gotowe na ataki cybernetyczne urządzeń mobilnych

Przedsiębiorstwa w Polsce cały czas niewystarczająco zabezpieczają firmowe telefony komórkowe swoich pracowników.

Sytuacja zmieniła się pozytywnie na przestrzeni ostatnich lat, jednak wciąż 10 proc. dużych firm nie posiada w swoich strukturach podmiotu odpowiedzialnego za ich ochronę.

W przypadku organizacji średniej wielkości, odsetek ten wynosi aż 23 proc.

Wyniki opublikowanego właśnie badania przeprowadzonego przez PMR Research na zlecenie T‑Mobile Polska pokazują, jak wygląda bezpieczeństwo służbowych telefonów komórkowych w polskich przedsiębiorstwach.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 8 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 3,5 Mb/s
xDSL - łącze 50 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1,25 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij