Wiadomości

Loading


11.07.2019 | LIPCOWE NOWOŚCI W TV NETII

W lipcu Netia podtrzymała tradycję tzw. okna otwartego i udostępniła abonentom swoich usług TV, bez dodatkowych opłat, dziewięć kanałów o zróżnicowanej tematyce. W aplikacji Netia VOD na Netia Playerach pojawiło się kilka kolejnych hitów filmowy, w tym „Kobiety mafii” oraz „Mia i biały lew”.

Aż do 5 sierpnia br. abonenci usług telewizyjnych Netii otrzymali, bez dodatkowych opłat, dostęp do 9 kanałów TV: MiniMini+ HD (Młodsze dzieci, epg 99) oraz TeleTOON+ HD (Starsze dzieci, epg 116), National Geographic WILD HD (Natura, epg 36), Planete+ HD, HISTORY HD, BBC Brit HD, (Wiedza i Odkrycia, epg odpowiednio: 47, 51, 56), Crime+Investigation Polsat HD (Styl Życia, epg 97), Comedy Central HD (Seriale, epg 126), Paramount Channel HD (Kino, epg 150).

Z kolei najważniejsze premiery lipca, dostępne już w aplikacji Netia VOD na Netia Playerach, to: „Kobiety mafii”, polski film sensacyjny w reżyserii Partyka Vegi oraz hit kina familijnego pt. „Mia i biały lew”. Pod koniec miesiąca premierę będą zaś miały: oparty na (absurdalnych;) faktach film sensacyjny „Sztokholm” (25 lipca) i (bardzo chwalony przez krytyków i widzów) film kina niezależnego „Przedszkolanka” (31 lipca).

W zakresie usług TV (sprzedawane wyłącznie w pakietach z nielimitowanym, stacjonarnym dostępem do internetu) Netia oferuje łącznie 221 kanałów TV  (132 w HD) oraz dostęp do licznych aplikacji, w tym Netia VOD i HBO GO. Kanały TV są dostępne zarówno w  gotowych zestawach, jak wariancie, który pozwala na swobodny dobór spośród ponad 20 pakietów tematycznych w tym pakiety premium (m.in. CANAL+, HBO)

Sprawdź Netia - Światłowód do 1 Gb/s, Telewizja, Telefon

źródło: Netia

Kliknij aby powiększyć11.07.2019 | FinSpy uderza po raz kolejny: wykryto nowe wersje oprogramowania inwigilacyjnego dla systemów iOS oraz Android

Badacze z firmy Kaspersky wykryli nowe wersje zaawansowanego szkodliwego narzędzia inwigilacyjnego FinSpy.

Nowe implanty działają zarówno na urządzeniach z systemem iOS, jak i Android, potrafią monitorować aktywność na niemal wszystkich popularnych komunikatorach i jeszcze lepiej zacierać swoje ślady.

Narzędzia umożliwiają atakującym szpiegowanie wszystkich działań wykonywanych na urządzeniach oraz wyprowadzanie wrażliwych danych obejmujących lokalizację GPS, wiadomości, zdjęcia, połączenia itp.

FinSpy to niezwykle skuteczne oprogramowanie służące do ukierunkowanej inwigilacji, które kradnie informacje z międzynarodowych organizacji pozarządowych, rządów oraz organów ścigania na całym świecie. 

+ więcej...
11.07.2019 | LG Q60 oraz Samsung Galaxy A80 nowościami w ofercie Plusa w lipcu

W czasie wakacji warto mieć przy sobie dobry telefon. Powinien mieć doskonały aparat, duży wyświetlacz, a może być odporny na wilgoć bądź ekstremalnie wysokie temperatury? 

Każdy ma inne potrzeby. W lipcu w ofercie Plusa zadebiutują nowe smartfony od LG oraz Samsunga, które powinny przypaść Wam do gustu.

Pierwszą z wakacyjnych nowości w ofercie Plusa jest LG Q60. Jedną z największych zalet tego smartfona jest potrójny aparat. Składają się na niego: 16 - megapikselowy aparat z obiektywem f/2.0, 5 - megapikselowy aparat o szerokim kącie widzenia wynoszącym 120° oraz 2 - megapikselowy aparat odpowiedzialny za detekcję głębi sceny. 

+ więcej...
10.07.2019 | Kontroluj zużycie mocy na portach PoE – oszczędzaj pieniądze i środowisko

Przełączniki z możliwością zasilania PoE (Power over Ethernet) mają możliwość dostarczania nawet 30W mocy na port.

Taka moc nie jest potrzebna dla wszystkich urządzeń przez całą dobę. Tymczasem zasilaniem w poszczególnych portach można łatwo zarządzać.

Przełączniki posiadające zasilanie PoE, a więc za pośrednictwem portu Ethernet, mogą w standardzie 802.3at zasilać urządzenia mocą do 30W, a w standardzie 802.3af ponad 15W.

To rozwiązanie wygodne przy korzystaniu chociażby z punktów dostępowych, urządzeń komunikacyjnych VoIP czy kamer internetowych. Specyfika wykorzystania poszczególnych urządzeń i zróżnicowanie ich zapotrzebowania na moc sprawia jednak, że część energii dostarczanej do portów może się marnować. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 400 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 360 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij