Wiadomości

Loading


09.07.2019 | Open’er Festival Powered by Orange jest już dorosły! 18. edycja połączyła 3 pokolenia fanów muzyki

Ponad 110 tysięcy ludzi bawiło się w tym roku w Gdyni, na Open’er Festival Powered by Orange. Chociaż pogoda nie rozpieszczała, a pod względem temperatury był to jeden z najzimniejszych Open’erów w historii, pod względem festiwalowych emocji był ogień! Nic dziwnego, skoro atmosferę rozgrzewali między innymi giganci rocka z The Strokes i The Smashing Pumpkins, ikoniczna Kylie Minogue, bogini swoich fanów, czyli Lana Del Rey, mistrzowie elektronicznej muzyki tanecznej ze Swedish House Mafia oraz gwiazdy współczesnego hip-hopu – Travis Scott i Stormzy, który stał się bezdyskusyjnym bohaterem tej edycji.

Nie brakowało również niespodzianek. Pierwsza z nich pojawiła się już w środę, kiedy na otwarcie Orange Main Stage JAIN stworzyła fantastyczny one-woman-show. Jeszcze większe wrażenie zrobiła Rosalia. Hiszpańska artystka nie pozostawiła wątpliwości, że jest jedynie kwestią czasu, kiedy jej imię zacznie pojawiać się na festiwalowych plakatach w roli headlinerki.

Jednak największe zaskoczenie, i to na kilku poziomach, miało miejsce na koniec drugiego dnia festiwalu. W ostatnim momencie koncert A$AP Rocky’ego został odwołany, a jego miejsce zgodził się zająć Stormzy – jedna z najważniejszych postaci brytyjskiego hip-hopu i grime’u. „24 godziny temu zadzwonił do mnie manager i zapytał, czy chcę wystąpić w Polsce. Powiedziałem ‘Hell F*ckin Yes’! To będzie legendarna noc”, mówił na początku środowego występu na Orange Main Stage. I rzeczywiście – pomimo dużych opadów deszczu, występ Stormzy’ego był jednym z najbardziej energetycznych podczas tegorocznej edycji. On sam nie krył ogromnego zaskoczenia wspaniałym przyjęciem. Kiedy po raz kolejny wsłuchiwał się w okrzyki „Stormzy! Stormzy!”, przyznał, że czuje ciarki. „Macie jedną z najlepszych energii, jakie kiedykolwiek widziałem”, powtarzał wielokrotnie.

Nie możemy doczekać się 19. edycji, która odbędzie się w dniach 1-4.07.2020.

Sprawdź Orange - Internet bez limitu GB i muzyka bez limitu danych przez 3 mies. już od 55 zł/mies.

źródło: Orange

Kliknij aby powiększyć09.07.2019 | Sprawdziliśmy jak jeździ się Motus Scooty 8,5 Power – hulajnogą elektryczną dostępną w ofercie Plusa

Od jakiegoś czasu w ofercie Plusa dostępny jest najwyższy model hulajnóg Motus – Scooty 8,5 Power.

O jej pojawieniu się informowaliśmy Was już w maju, natomiast teraz nadszedł czas aby ją przetestować.

Nie omieszkaliśmy tego zrobić, aby powiedzieć Wam jak jeździ się na tym ciekawym pojeździe elektrycznym.

Motus Scooty 8,5 Power kupicie nie tylko w ofercie abonamentowej ale również w ramach rat 0% (bez umowy) czy w pozostałych ofertach przeznaczonych dla klientów indywidualnych w Plusie. 

+ więcej...
08.07.2019 | Cybergang Silence atakuje nowe cele, rozszerzając zakres swoich działań poza obszar Wspólnoty Niepodległych Państw

Firma Kaspersky monitoruje szkodliwe działania ugrupowania cyberprzestępczego Silence od kilku lat - pierwszy publiczny raport dotyczący narzędzi i technik wykorzystywanych przez tę grupę został udostępniony jesienią 2017 r.

Od tego czasu jej aktywność utrzymywała się na stałym poziomie - z wyjątkiem okazjonalnych modyfikacji technik przeciwdziałających emulacji oraz wykrywaniu.

Jednak na początku 2019 r. badacze z firmy Kaspersky zaobserwowali niepokojący trend: wzrost liczby atakowanych organizacji finansowych spoza regionu Wspólnoty Niepodległych Państw.

W szczególności, nowe ofiary identyfikowane są w państwach regionu Azja-Pacyfik, w tym w Bangladeszu. 

+ więcej...
08.07.2019 | T-Mobile wprowadza nową ofertę usług pakietowych. To najszybciej rosnący segment rynku telekomunikacyjnego

Polski rynek usług telekomunikacyjnych wyraźnie zmierza w kierunku konwergencji – klienci coraz chętniej nabywają różne usługi od jednego dostawcy – ocenia prezes T‑Mobile Polska Andreas Maierhofer.

Potwierdzają to dane UKE, z których wynika, że sprzedaż usług pakietowych wzrosła w ostatnich latach blisko trzykrotnie.

Dlatego operator zdecydował się na debiut w usługach konwergentnych, wprowadzając nową ofertę Magenta 1, która łączy abonament komórkowy, Netflixa i światłowód w ramach jednego rachunku.

W jej zasięgu znajduje się 2,7 mln gospodarstw domowych w Polsce.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 32 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 50 Mb/s
xDSL - łącze 10 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 6 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 150 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij