Wiadomości

Loading


17.06.2019 | Więcej internetu w NOWYM MIX-ie od T‑Mobile

Odliczanie rozpoczęte! Niejeden i niejedna z nas niecierpliwie wyczekuje okresu wakacyjnego – czasu odpoczynku, większego luzu i elastyczności. W T‑Mobile zadbaliśmy o elastyczne rozwiązania dla klientów na wakacje i już w połowie czerwca wprowadzamy NOWY MIX z bonusem 50% więcej internetu.

W nowej ofercie MIX stawiamy na jeszcze większy pakiet Internetu, niezbędny podczas wakacyjnych wojaży. Użytkownicy nie tylko otrzymują dodatkowy bonus internetowy (czyli nawet 9GB w ofercie MIX 50) za wyrażenie kompletu zgód marketingowych, ale również usługę Supernet Video. Dzięki tej usłudze użytkownicy – zarówno ci w drodze do pracy, na Mazury czy w domowym zaciszu – mogą oglądać filmy, seriale, mecze czy klipy muzyczne bez zużywania pakietu danych. W ramach Supernet Video dostępne są m.in. serwisy YouTube, Netflix, Vod PL, Player, TVP Sport HD, czy WP Pilot.

Dla każdego coś dobrego

NOWY MIX to prosta oferta dostępna w czterech wariantach comiesięcznych doładowań od 30 do 50 zł. Klienci mogą przy tym wybierać spośród szerokiej palety smartfonów już od złotówki, takich jak Samsung Galaxy J4+, LG K40 czy Nokia 4.2. Klienci poszukujący oferty z klasycznym telefonem z pewnością będą zainteresowani najtańszym wariantem oferty tylko za 20 zł.

Bez względu na wysokość miesięcznego doładowania klienci korzystają z nielimitowanych rozmów w T-Mobile i Heyah oraz nielimitowanych SMS-ów i MMS-ów do wszystkich sieci. Liczba dostępnych darmowych minut do wszystkich sieci to – w zależności od wybranego wariantu – 200, 400 lub 600 minut.

Pakiet internetowy obejmuje odpowiednio 2, 4 i 6 GB, a w przypadku wyrażenia zgód marketingowych jest on powiększany o 50% na cały okres obowiązywania umowy. Usługa Supernet Video bez limitu danych jest dostępna dla klientów, którzy wybiorą opcję 50-złotowych doładowań. W pozostałych przypadkach koszt usługi wynosi 5 zł miesięcznie za Supernet Video DVD lub 15 zł miesięcznie za Supernet Video HD.

NOWY MIX to pięć niewątpliwych zalet, które użytkownicy docenią nie tylko w okresie wakacyjnym, ale i przez cały okres korzystania z oferty:

  • nowy, atrakcyjny smartfon już od 1 zł,
  • elastyczna umowa – im częstsze uzupełnianie konta, tym krótsza umowa,
  • bezpieczeństwo i kontrola kosztów – klient nie wyda więcej środków, niż ma na koncie,
  • proste sposoby doładowania konta – m.in kuponem, w bankomacie, przelewem bankowym, z telefonu na abonament lub przez stronę doladowania,
  • a przede wszystkim prosta i atrakcyjna oferta z dużym pakietem internetu.

Sprawdź T‑Mobile - NIELIMITOWANY INTERNET Z PREZENTEM

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć17.06.2019 | Marcin Gruszka - Rzecznik Prasowy - zdecydował się zakończyć współpracę z PLAY

Marcin Gruszka - Rzecznik Prasowy - zdecydował się zakończyć współpracę z PLAY po ponad 12-tu latach osobistego zaangażowania w budowę wyróżniającego się wizerunku spółki.

„Dziękuję Marcinowi za Jego innowacyjne podejście, wkład w codzienną pracę i rozwój PLAY. W tym czasie przeszliśmy drogę od nowicjusza z wielkimi aspiracjami do lidera rynku telefonii mobilnej z jeszcze większymi ambicjami.

Zespół PR PLAY, którym kierował, wyznaczył nowy standard komunikacji PR na rynku operatorów sieci komórkowych” – powiedział Jean Marc Harion, prezes PLAY.

+ więcej...
14.06.2019 | Jak technologia 5G zmieni motoryzację?

Większość z nas spotkała się z określeniem 5G, ale czy na pewno wiemy, o co dokładnie chodzi?

Kilkudziesięciokrotnie wyższa prędkość od LTE i ogromna przepustowość pomogą rozwinąć komunikację aut i infrastruktury drogowej między sobą.

Dzięki 5G i mnogości urządzeń sieciowych wizja dróg pełnych pojazdów autonomicznych staje się realna.

Sprawdźmy zatem, kiedy technologia 5G będzie dostępna w Polsce, jakie mity towarzyszą jej wykorzystaniu w codziennym życiu i co z tego będziemy mieli my, kierowcy.

+ więcej...
14.06.2019 | Ponad 900 000 użytkowników zostało zaatakowanych w ciągu roku przy użyciu fałszywych gier wideo rozprzestrzeniających szkodliwe oprogramowanie

Badacze z firmy Kaspersky zaobserwowali, że cyberprzestępcy wykorzystują rosnące zainteresowanie grami wideo, rozprzestrzeniając szkodliwe oprogramowanie za pośrednictwem fałszywych kopii najpopularniejszych gier.

Na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy zaatakowanych w ten sposób zostało ponad 930 000 użytkowników.

Ponad jedna trzecia ataków opierała się na popularności zaledwie trzech gier.

Gry wideo istnieją już od dawna, jednak internet znacznie przyspieszył wzrost i ewolucję w tej dziedzinie. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 21 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 40 Mb/s
xDSL - łącze 150 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 1 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 4,5 Mb/s:
GSM - łącze 21 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij