Wiadomości

Loading


15.05.2019 | Aplikacja Horizon GO również dla użytkowników Android TV i Amazon Fire TV

Świetna wiadomość dla klientów UPC Polska korzystających z aplikacji Horizon GO. Aplikacja, która pozwala na oglądanie ulubionych treści na wielu urządzeniach i poza domem, dostępna jest również na urządzeniach z systemem Android TV oraz Amazon Fire TV.

Nowe aplikacje dają klientom dostęp do szerokiej gamy funkcji, które zdążyli już poznać podczas korzystania z aplikacji Horizon GO. Zyskają między innymi możliwość oglądania telewizji na żywo oraz programów w ramach wideo na żądanie (VOD), Programu TV, powracania do wybranych treści dzięki opcji Replay TV, a także odtworzenia emitowanego programu od początku dzięki Start Over czy skorzystania z wyszukiwarki kanałów i programów (również przy wykorzystaniu funkcji wyszukiwania głosowego).

Urządzenia z systemem Android TV oraz Amazon Fire TV to kolejne platformy, na których dostępna jest aplikacja Horizon GO. Dotychczas klienci mogli cieszyć się nią na urządzeniach mobilnych z systemami iOS, Android i Windows, a także na komputerach osobistych poprzez stronę internetową.

Aplikacja Horizon GO stanowi istotny element w ofercie UPC Polska i jest odpowiedzią na dynamicznie zmieniające się potrzeby klientów – sprawia, że to telewizja dostosowuje się do ich planu dnia. Dzięki temu w każdej chwili, za pomocą kilku kliknięć zyskują dostęp do niekończącej się rozrywki dzięki bogatej ofercie kanałów telewizyjnych (obecnie ponad 130) oraz tysięcy filmów i seriali w opcji na żądanie.

Sprawdź UPC - INTERNET STACJONARNY 150 Mb/s za 49,99zł/mies.

źródło: UPC

Kliknij aby powiększyć15.05.2019 | Rozstanie, ale nie do końca: jedna trzecia pracowników nadal posiada dostęp do plików swojej byłej firmy

Firmy, które nie kontrolują działań swoich obecnych i byłych pracowników, narażają się na poważne ryzyko utraty danych.

Aż jedna trzecia (33%) pracowników nadal posiada dostęp do plików i dokumentów byłego pracodawcy, zagrażając tym samym integralności informacji, a nawet reputacji firmy - tak wynika z badania Kaspersky Lab.

Byli pracownicy mogą również wykorzystać takie dane do własnych celów, np. w nowym miejscu pracy, lub przypadkowo usunąć je bądź zniszczyć.

Odzyskanie tego rodzaju informacji będzie wymagało czasu i wysiłku, który lepiej spożytkować na inne zadania przynoszące korzyści firmie. 

+ więcej...
15.05.2019 | Cyfryzacja również dla seniorów. Firmy muszą ich uwzględniać w swoich strategiach zmian

Firmy, które nie wdrażają cyfrowej transformacji, mogą wkrótce zniknąć z rynku – uważa Szymon Włochowicz, członek zarządu firmy Hicron.

Przestaną się liczyć zwłaszcza dla młodego pokolenia konsumentów, przyzwyczajonych do korzystania z technologii i internetu, którzy nie będą wkrótce zainteresowani usługami firm dostępnych tylko offline.

Z drugiej strony marki nie powinny jednak lekceważyć starszych klientów.

Ci są mniej obeznani z cyfrowymi narzędziami, ale to także istotna grupa rynkowa.

+ więcej...
15.05.2019 | Będziemy taniej dzwonić z Polski do krajów Unii Europejskiej

Od 15 maja klienci indywidualni dzwoniący z sieci Orange Polska i nju mobile na numery stacjonarne oraz komórkowe w krajach Unii Europejskiej, a także Europejskiego Obszaru Gospodarczego zapłacą nie więcej niż 1 zł (z VAT) za minutę rozmowy.

Dotyczy to zarówno połączeń wykonywanych z telefonów komórkowych (abonamentowych i na kartę) jak i stacjonarnych.

SMS do krajów UE i EOG będzie kosztował niemal o połowę taniej niż dotychczas, czyli 0,31 zł (z VAT). Nowe ceny wynikają ze zmian w prawie europejskim. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 768 kb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 5 Mb/s
xDSL - łącze 100 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 4 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 384 kb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij