Wiadomości

Loading


15.04.2019 | Oświadczenie T‑Mobile w sprawie 5G Ready

Potwierdzamy, że Sąd Okręgowy w Warszawie, na wniosek T‑Mobile, zastosował zabezpieczenie procesowe w postaci nakazu zaprzestania emisji i rozpowszechniania w jakiejkolwiek formie materiałów reklamowych sieci Play z wykorzystaniem frazy 5G Ready lub innej, sugerującej, że operator dysponuje siecią w technologii 5G.

Cenimy kreatywne podejście do działań marketingowych, ale nie godzimy się z sytuacją, gdy kreatywność zaczyna rozmijać się z prawdą, a komunikacja realizowana przez konkurenta może wprowadzać klientów w błąd. Z uwagi na szybkie tempo wdrażania innowacji i nowych technologii nawet zorientowany w nich klient po obejrzeniu reklam P4 Sp. z o.o może odnieść wrażenie o dostępności technologii 5G w sieci tego operatora.

Ustanowienie zabezpieczenia procesowego jest niezwykle istotne dla rynku telekomunikacyjnego, bowiem blokuje wprowadzanie klientów w błąd.

Sprawdź T‑Mobile - NAJNOWSZY SAMSUNG DLA NOWYCH I STAŁYCH KLIENTÓW ZA 1 ZŁ

źródło: T‑Mobile

Kliknij aby powiększyć15.04.2019 | Apple Watch Series 4 z wbudowaną łącznością mobilną dostępny w Orange Polska

Do oferty Orange Polska wszedł Apple Watch Series 4.

Urządzenie zostało przeprojektowane i udoskonalone, by wyglądać jeszcze lepiej, zapewniać przełomowe rozwiązania komunikacji dzięki wbudowanej łączności mobilnej (eSIM), a także radzić sobie z funkcjami fitness.

Żeby zachęcić klientów do przetestowania urządzenia, Orange Polska zaproponował specjalny pakiet startowy.

Apple Watch Series 4 dostępny jest w salonach i stronie internetowej.

+ więcej...
12.04.2019 | Miles Kane, Otsochodzi, Bitamina, Julia Pietrucha i Jan-rapowanie na Orange Warsaw Festival 2019

Miles Kane kolejnym artystą Orange Warsaw Festival 2019.

Jeden z najciekawszych brytyjskich muzyków rockowych wystąpi na Warsaw Stage 1 czerwca.

Do line-upu sceny dołączają również Otsochodzi, Bitamina, Julia Pietrucha oraz Jan-rapowanie.

+ więcej...
12.04.2019 | SneakyPastes: prosta, ale skuteczna operacja przeprowadzona przez ugrupowanie Gaza uderza w cele związane z Bliskim Wschodem, zlokalizowane w 39 krajach

W 2018 roku ugrupowanie przestępcze Gaza, o którym obecnie wiadomo, że składa się z kilku grup różniących się stopniem zaawansowania, przeprowadziło operację cyberszpiegostwa, której cel stanowiły osoby oraz organizacje związane z kwestią polityczną regionu Bliskiego Wschodu.

W kampanii, określanej jako SneakyPastes, wykorzystano jednorazowe adresy e-mail w celu rozprzestrzeniania infekcji za pośrednictwem phishingu, a następnie instalowano szkodliwe oprogramowanie z wykorzystaniem różnych darmowych stron.

Dzięki takiemu niewymagającemu znacznych nakładów finansowych, a jednocześnie skutecznemu podejściu ugrupowanie zdołało zaatakować około 240 ofiar w 39 krajach, wśród których znalazły się między innymi znane organizacje polityczne, dyplomatyczne, działające w branży mediów oraz aktywistyczne. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 4 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 400 kb/s
xDSL - łącze 40 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 9 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij