Wiadomości

Loading


07.02.2019 | UPC z nowymi pakietami dla fanów sportu

UPC Polska poszerza ofertę dla fanów sportowych emocji, uruchamiając nowe pakiety internetowe – Polsat Sport Premium Go oraz Premium ELEVEN SPORTS GO. Dzięki nim klienci usług internetowych UPC zyskają dostęp do wszystkich meczów Ligi Mistrzów UEFA na kanałach Polsat Sport Premium, a także do spotkań z najmocniejszych europejskich lig na kanałach ELEVEN SPORTS. A to nie wszystko!

6 lutego klienci korzystający z usług internetowych UPC Polska otrzymają możliwość skorzystania z nowych pakietów Polsat Sport Premium Go oraz Premium ELEVEN SPORTS GO. Kanały w ramach tych pakietów będą dostępne poprzez aplikację Horizon Go. Tym samym klienci internetu oraz nowych pakietów będą mogli śledzić na wielu ekranach rozgrywki piłkarskie, w tym między innymi wszystkie mecze Ligi Mistrzów UEFA oraz wybrane spotkania Ligi Europy UEFA na kanałach Polsat Sport Premium, a także mecze Serie A TIM, Bundesligi, LaLiga Santander oraz wyścigi Formula 1™ czy wybrane mecze PGE Ekstraligi i Nice 1. Ligi Żużlowej na kanałach ELEVEN SPORTS.

W ofercie promocyjnej dla klientów usług internetowych UPC pakiety dostępne są jedynie za 1 zł przez pierwsze dwa miesiące korzystania z usługi. Po tym okresie cena pakietu Premium ELEVEN SPORTS GO wynosić będzie 14,99 zł, zaś pakietu Polsat Sport Premium Go – 29,99 zł. Koszt pakietu łączącego oba produkty wynosi 34,99 zł.

Ale to nie wszystko! Klienci internetu UPC mogą także skorzystać z oferty filmów i seriali dzięki pakietowi internetowemu HBO GO. Zapewnia on dostęp do treści w ramach serwisu HBO GO.
Kanały dostępne w ramach wszystkich pakietów dodatkowych są aktywne zarówno w sieci internetowej UPC, jak i pozostałych dostawców. Dzięki temu klienci mają możliwość przeżywania największych sportowych emocji niezależnie od miejsca, w którym się znajdują.

Sprawdź UPC - Kosmiczny Internet do 500 Mb/s

źródło: UPC

Kliknij aby powiększyć07.02.2019 | HTC U12+ - czarny koń wyścigu flagowców

Sprawdzamy HTC U12+ - czarnego konia wyścigu flagowców.

Czy smartfon ten poradzi sobie z wymagającymi zadaniami, z którymi spotykamy się na co dzień?

W naszym materiale postaramy się to sprawdzić, tym bardziej, że telefon znajdziemy w atrakcyjnej ofercie abonamentu w Plusie.

Chociaż rynkiem smartfonów rządzą w ostatnim czasie najwięksi giganci pokroju Samsunga i Apple, których zawzięcie gonią coraz popularniejsi chińscy producenci, to warto pamiętać, że czasem lepiej postawić na sprawdzone rozwiązania od doświadczonych koncernów. 

+ więcej...
06.02.2019 | 2018 – PRZEŁOMOWY ROK DLA INEA

Rok 2018 upłynął dla INEA pod znakiem dużych zmian.

Najważniejsza wydarzyła się w pierwszym kwartale, kiedy to operator został przejęty przez fundusz Macquarie European Infrastructure Fund 5.

Wsparcie udzielone przez nowego inwestora oraz dotychczasowe doświadczenie i konsekwentna strategia zaowocowały wieloma sukcesami w dalszej części roku oraz dobrymi wynikami finansowymi.

INEA może pochwalić się nie tylko wprowadzaniem nowych technologii, rozbudową oraz udostępnianiem swojej infrastruktury światłowodowej, ale również doskonałymi wynikami finansowymi.

+ więcej...
06.02.2019 | ZUS wybiera IBM Z w celu zapewnienia bezpieczeństwa danych klientów

ZUS wybrał platformę IBM Z, aby zapewnić bezpieczeństwo i efektywność systemu KSI, który jest sercem systemu emerytalnego w Polsce.

Czteroletnia umowa - zawarta w grudniu 2018 r. - o wartości 70,5 mln PLN pozwala zagwarantować dalszy rozwój systemu w ramach strategii ZUS na lata 2016-2020, której celem jest m.in. usprawnienie systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji.

KSI ZUS należy do dziesięciu największych na świecie systemów IT - obsługuje około 24 milionów obywateli, przetwarza 900 mln dokumentów w skali roku i operuje na 140 TB danych.

Aby pomóc chronić dane klientów i zapewnić zgodność z nowymi regulacjami, w tym RODO, ZUS wybrał system IBM z14, który oferuje pełne szyfrowanie danych i może przetwarzać 850 milionów w pełni szyfrowanych transakcji dziennie.

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 7,2 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 24 Mb/s
xDSL - łącze 6 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 2 Mb/s:
Wi-Fi - łącze 1,5 Mb/s:
GSM - łącze 7,2 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij