Wiadomości

Loading


10.01.2019 | To mnie GIGA. Im dłużej ładujesz tym więcej GB zyskujesz!

Korzystasz z oferty GIGADAJE 25 zł? To super! Teraz możesz zyskać nawet 15 GB za darmo za regularne doładowania. Wystarczy, że dołączysz do naszego programu stażowego.

Tania oferta na kartę to nie wszystko. Dziś równie ważne jest to ile zyskasz korzystając z niej stale. A w Virgin Mobile skorzystasz na pewno. Jeśli stale doładowujesz swoje konto naszym pakietem #GIGADAJE możesz otrzymać nawet 15 GB dodatkowego internetu mobilnego za darmo.

Wszystko, co musisz zrobić to dołączyć jak najszybciej do naszego programu stażowego.

Ile GB otrzymasz i kiedy?

Dodatkowe GB będą przyznawane w następujących sekwencjach:

• Pierwszy bonus (5 GB) zostanie przyznany po 6 miesiącach od zapisania się do programu premiowania (tj. w 7-tym Cyklu Rozliczeniowym) i będzie przyznawany w tej samej wielkości do 12 Cyklu Rozliczeniowego włącznie. Bonus w wysokości 5 GB powiększa pakiet podstawowy do 20 GB.

• Drugi bonus (10 GB) zostanie przyznany po 12 miesiącach od momentu zapisania się do programu premiowania (tj. w 13-tym Cyklu Rozliczeniowym) i będzie przyznawany w tej samej wielkości do 24 Cyklu Rozliczeniowego włącznie. Bonus w wysokości 10 GB powiększa pakiet podstawowy do 25 GB.

• Trzeci bonus (15 GB) zostanie przyznany po 24 miesiącach od momentu zapisania się do programu premiowania (tj. w 25-tym Cyklu Rozliczeniowym) i będzie przyznawany w tej samej wielkości na stałe. Bonus w wysokości 15 GB powiększa pakiet podstawowy do 30 GB.

Jak aktywować stażowe?

Aby aktywować stażowe musisz:

  • Korzystać z oferty GIGADAJE
  • Wpisać poniższy kod *222*25*0#

Jak widzisz jest to bardzo proste. Musisz jednak pamiętać, że warunkiem otrzymania dodatkowych GB jest stałe, co miesięczne aktywowanie pakietu GIGADAJE 25 zł. Program stażowy jest automatycznie anulowany w przypadku przeniesienia numeru do innej sieci, rezygnacji z numeru lub zmiany taryfy na postpaid.

Sprawdź Virgin Mobile - 3 MIESIĄCE ABONAMENTU ZA DARMO

źródło: Virgin Mobile

Kliknij aby powiększyćKliknij aby powiększyć10.01.2019 | Orange Polska odwołała się od kary nałożonej przez UKE

Przed świętami UKE poinformował o nałożeniu na Orange Polska kary 11 mln zł za rzekome ”niewypełnianie obowiązków związanych z wymianą informacji pomiędzy dostawcami usług w zakresie obsługi wniosków o przeniesienie numeru w sieciach stacjonarnych”.

Spółka złożyła do sądu odwołanie, ponieważ w jej opinii kara została nałożona całkowicie niezasadnie, a dodatkowo jej kwota jest rażąco wygórowana.

Orange Polska zapewnia, że procesy przenoszenia numerów były i są realizowane bez żadnych zakłóceń dla wszystkich abonentów, za pośrednictwem Platformy Lokalizacyjno-Informacyjnej z Centralną Bazą Danych (PLI CBD).

+ więcej...
10.01.2019 | Jak skorzystać z promocji 3 miesiące za 0 zł w abonamencie?

Atrakcyjny abonament bez telefonu to dla wielu klientów dobra opcja płacenie mniejszych rachunków.

Teraz możesz płacić jeszcze mniej.

W abonamencie Virgin Mobile dajemy Ci trzy miesiące za darmo.

Co zrobić, aby skorzystać z promocji? 

+ więcej...
09.01.2019 | Administracja zadba o bezpieczeństwo informacji w erze internetu rzeczy. W ochronie danych użytkowników może pomóc blockchain i sztuczna inteligencja

Wraz z rozwojem internetu rzeczy coraz więcej urządzeń będzie podłączonych do sieci i będzie gromadzić informacje o użytkownikach.

Bezpieczeństwo tych danych stanowi jedno z największych wyzwań.

Zadaniem regulatorów i rządów poszczególnych państw jest wyznaczać taki kierunek rozwoju technologii, który to bezpieczeństwo zapewni – podkreślają eksperci.

Szczególne znaczenie ma tu bezpieczeństwo dzieci w internecie. 

+ więcej...

Najtańszy internet kablowy

Sieć lokalna - łącze 128 Mb/s:
Telewizja kablowa: - łącze 128 Mb/s
xDSL - łącze 3 Mb/s:

Najtańszy internet bezprzewodowy

WIMAX - łącze 512 kb/s:
Wi-Fi - łącze 32 Mb/s:
GSM - łącze 150 Mb/s:

Zadzwoń, znajdziemy najlepszą ofertę dla Ciebie!
Infolinia: 22 395 12 12

Zamknij